Edirne jigolo olmak istiyorum

Edirne jigolo olmak istiyorum diye karşımıza çok sık çıkan talepler söz konusu. Birçok Türk erkeği, cinselliği doya doya ve farklı kadınlarla yaşamak ister. Bunu gerçekleştirirken para kazanmak da mümkündür. Tüm bu avantajların elde edilmesi ise kolaydır. Çünkü ajansalar sizleri bekliyor.

Jigolo Başvuru İşlemlerinde Dikkat Edilecekler Neler?

Jigolo olmak çok zor değil. Edirne jigolo olmak istiyorum diyenler için birçok farklı ajans söz konusu. Ancak bunların tümü yasal değil. Bu yüzden dikkatli olmakta fayda var. Dolandırıcı olarak tabir edilen işletmelerden mutlaka uzak durun. Sayfaya giriş sonrasında üyelik alın. Her türlü ve sizden istenen bilgileri girin. Daha sonra bunları onaylayın. Gerçek resminizi yollayacağınızı unutmayın.

Jigolo Olmanın Şartları Nelerdir?

  • Jigolo olmak özel birtakım şartları gerektirir. Bunlara sahip olanları mevcut mesleği başarılı bir biçimde icra edebilirler.
  • Yakışıklılık seviyenizin yüksek olması şarttır.
  • Bunun yanı sıra boy ve pos özelliklerinize her daim bakılır.
  • Uzun boylu beylerin kilo anlamında sorunun olması gerekmekte.
  • Bu yüzden özellikle kendisine bakım yaparken, sporunu ihmal etmeyen beylerin çok şanslı olduklarını söylemek lazım.
  • Bir jigolodan beklenen en temel şey ise doyurucu sekstir.
  • Yani cinselliği bilmek ve bunu başarılı bir biçimde uygulamak gerekmektedir.

Jigolo Olmak Nasıl Avantajlar Kazandırır?

Jigolo siteleri sayesinde avantajların tümü çok dikkat çekici olmasının yanı sıra doyurucudur. Bu işi hem full time hem de zaman zaman gerçekleştirme şansınız bulunuyor. Yani direk bir gelir kapısı görebilir ya da buna ek kazanç olarak bakabilirsiniz. Müşterilerinizin çok özel kadınlar olduğunu söylemek lazım. İş kadınları, dullar, gençler, evli bayanlar ve daha değişik birçok bayan mevcuttur. Seks yapmak ve bu şekilde doyuma ulaşmak mümkündür. Yani cinsel ihtiyaçlarınızı da karşılamış olacaksınız.

Jigololar Nasıl Hizmetler Verir?

Edirne jigolo olmak istiyorum dedikten sonra bunu başarılı bir biçimde yerine getirenlerin seksi iyi bilmeleri lazım. Kadınların isteklerini geri çevirmemeleri son derece önemli. Bunun yanı sıra her daim farklı fanteziler de açık olmak lazım. Müşterilerinizi ancak bu şekilde doyuma ulaştırabilirsiniz.

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir