Ankara dul bayan

Ankara jigolo olmak istiyorum

Ankara jigolo olmak istiyorum konusunda yapılacaklar çok açık. Tek başınıza jigolo olarak hizmet vermeniz kesinlikle mümkün değil. Bundan dolayı ajans üzerinden çalışmak en mantıklısı. Böylelikle çok güvenilir bir ortam içerisinde mesleğinizi icra edebilirsiniz. Bazı şartların taşınması gerekmekte. Yapılacak olan görüşme sonrasında hemen bu işe başlayabilirsiniz.

Jigolo Olmanın Şartları Nelerdir?

  • Ankara jigolo olmak istiyorum diyen beylerin mutlaka bakımlı olması şarttır.
  • Özellikle kilolu olan erkeklerin çok şanslı olmadıklarını hemen ifade etmek lazım.
  • Günlük sporunu ihmal etmeyen, kaslı vücuda sahip erkeklerin jigolo olma konusunda büyük bir avantajları var.
  • Güzel Türkçe de her daim aranılan şartların içinde bulunur.
  • Bunlara ek olarak jigolo siteleri beylerden her daim çok yüksek bir seks performansı ister.
  • Yani kadınları yatakta mutlu etmeleri şarttır.

18 Yaşından Küçükler Jigolo Olabilir mi?

Ankara jigolo olmak istiyorum diyenlerin bilmesi gereken bir diğer husus ise yaş sınırıdır. Birçok konuda olduğu gibi jigolo mesleğinde de yaş şartı vardır. Bu 18 olarak belirlenmiştir. Bundan dolayı yaşı 18’den küçük olanların bu tip bir iş içerisine girmeleri mümkün olmaz. Bunu mutlaka göz önünde bulundurmak lazım.

Jigolo Beyler Nasıl Hizmetler Verir?

Jigolo beylerin bilmesi gereken bir diğer husus ise ne tür hizmetleri verecekleridir. Bunların başında seks gelir. Genellikle tabusuz ve kuralsız bir beraberlik konusunda sınırları zorlamaları şarttır. Çünkü bayanların talepleri değişebilir. Önemli olan ise bunların karşılanmasıdır. Bazı kadınlar ise beyleri yanlarında, balolara ve davetlere götürmek isterler. İşte bu yüzden her türlü ortama uyum sağlamak en temel şartların arasında dikkat çekmekte.

Jigolo Olmanın Avantajları Nelerdir?

Ankara jigolo olmak istiyorum diyen ve bu konuda amacına ulaşan kişilerin birçok farklı avantajın sahibi olması söz konusudur. Bu şekilde çok düzenli bir gelir elde etmek mümkün olacak. Ayrıca VIP olarak kadınlarla harika beraberlikler yaşama fırsatının da sahip olabilirsiniz. Sermayesiz bir biçimde kazanç elde etmek mümkündür. Cinselliği doya doya yaşamak çok kolaydır. Tüm bunları güvenilir bir ajansla sağlayabilirsiniz.

 

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir