Bolu Jigolo Olmak İçin İletişim

Bolu jigolo olmak için iletişim anlamında birçok farklı yöntem söz konusu. Günümüzde jigolo olmak ve bu mesleği icra etmek artık çok kolay bir hale geldi. Bunu sağlayabilmek için mutlaka belli kurallar uyum sağlamak lazım. Çünkü kadınların önemli bir kısmının erkeklerden beklentileri oldukça yüksek olabilmekte. Bundan dolayı kriterleri unutmamalısınız.

Jigolo Olmak İçin Nasıl İletişim Kurulur?

Bolu jigolo olmak için iletişim çerçevesinde takip edilmesi gereken bir süreç söz konusu. Bu noktada jigolo ajanslarının sayfalarına girilmeli ve şunlar yapılmalıdır;

  • İletişim kurma cep telefonuyla çok kısa bir süre içerisinde yapılabilir.
  • Ancak bu tek başına yeterli olan bir işlem değildir.
  • Bundan dolayı jigolo ajansının resmi sayfasındaki ilgili kutucukların çok doğru bilgilerle doldurulması şarttır.
  • Adınızı yazarak buna başlayın. Daha sonra soyadınızı ekleyin.
  • Ardından ise cep telefonu numaranızı girmeniz gerekmekte. Elbette bu noktada email adresini vermeniz gibi bir şart da söz konusudur.
  • Bunun yanı sıra ajansın sizi doğru olarak değerlendirebilmesi için mutlaka bir resminizi yollayın. Son 6 ay içerisinde bunun çekilmiş olmasına dikkat etmelisiniz.

Jigolo Olma Şartları Nelerdir?

Bolu jigolo olmak için iletişim süreci bu şekildedir. Bunun yanı sıra hangi beylerin jigolo olarak çalışabileceği de açık bir biçimde belirtilmiştir. 18 yaşı hemen ifade etmek gerekmekte. Bunun üstünde bir yaşa sahip olmak lazım. Buna ek olarak bakım ve hijyen açısından sorun bulunmaması lazım.

 

One thought on “Bolu Jigolo Olmak İçin İletişim

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir