Erzurum jigolo olmak istiyorum

Erzurum jigolo olmak istiyorum olarak bilinen isteğin hemen ve kısa süre içerisinde karşılık bulması mümkün. Yüksek bir kazanç kapısının olmasının yanı sıra aynı zamanda güzel bayanlarla cinsel beraberlik fırsatı sunması, bu mesleğin en dikkat çekici yanı. Bu açıdan bakıldığı zaman tatmin edici bir iş. Bunu yapmak için koşulları bilin ve buna göre hareket edin.

Jigolo Başvuru İşlemlerinde Dikkat Edilecekler Neler?

  • Erzurum jigolo olmak istiyorum diyenlerin bir ajansla çalışması çok önemli.
  • Bu şekilde sosyal haklardan da faydalanmış olacaksınız.
  • Ancak tüm ajanslar için güvenilir sıfatını kullanmak mümkün değil.
  • Bu yüzden işini iyi yapan, yasal olan ve problem çıkarmayan ajanslar üzerinden başvuru işlemlerinizi yerine getirmeniz gerekmekte.
  • Beylerin isim, telefon numarası, resim gibi bilgileri vermesi lazım.
  • Bunların sağlanmasının sonrasında ise gerekli olan tüm değerlendirmeler yerine getirilir.
  • Size hemen bir dönüş sağlanır.
  • Kabul edilmeniz durumunda jigolo beylerin arasına eklenmiş olursunuz.

Jigolo Olmanın Şartları Nelerdir?

Jigolo siteleri sayfalarında da çok açık olarak ifade edildiği üzere yakışıklı olmak ilk şarttır. Bakım konusunda hiçbir sorunun olmaması lazım. Bunun yanı sıra spor yapmak, kaslı diyebileceğimiz bir vücuda sahip olmak artı değerdir. Beylerin kilo sorununun olmaması, uzun boyları ve bunun gibi şartları taşıması gerekmekte. Yatak performansının üst düzeyde olması gerçekten çok önemlidir. Sekse dair farklı fantezileri bilmek şarttır.

Jigolo Olmak Nasıl Avantajlar Kazandırır?

Erzurum jigolo olmak istiyorum çerçevesinde para kazanmak çok kolay. Ödemeler her daim peşin bir biçimde gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra gelirinizin her daim aynı olması gibi bir durum da yok. Katlanması olasıdır. Bayanlarla seks yapmak bir erkeğin en büyük hayalidir. İşte hem bunu gerçekleştirmek ve sonrasında da para almak avantajdır.

Jigololar Nasıl Hizmetler Verir?

Jigolo beylerin kadınları geri çevirmemesi çok önemli. Her bayanın istediği şey farklı olabilir. Sağlık ve hijyen şartları çerçevesinde bunların yapılması gerekmekte. Yani geniş bir fantezi dünyası üzerinden onları doyurmanız lazım. Bunun yanı sıra kadınlar sizleri bazen iş gezilerine de götürebilirler.

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir