Eskişehir jigolo olmak istiyorum

Kadınlara cinsel konularda birçok farklı hizmeti veren beyler, jigolo olarak tanımlanırlar. Yüksek kazanç getiren bu meslek, birçok kişiye göre dünyanın en güzel işi olarak bilinmekte. Eskişehir jigolo olmak istiyorum diyorsanız, alanında çok iyi ve dünya markası olan ajanslara başvuruda bulunmanız lazım. Bu konuda oldukça kaliteli olan firmaların koymuş olduğu belli kriterler mevcut. Bunlara tam uyum sağlamak lazım.

Jigolo Başvurusu İçin Nelere Dikkat Edilmeli?

Artık jigolo olmak yasal bir çerçevede bazı işlemleri barındır. Türkçe olan sitelere sahip ajansların sayfasına giriş yapılmalıdır. Bunun ardından gerekli olan bilgileri girmeniz gerekmekte. Ajans yöneticileri tüm bunları değerlendirir ve kararını açıklar.

Kimler Jigolo Olabilir?

  • Eskişehir jigolo olmak istiyorum diyorsanız bazı şartların olduğunu unutmamanız lazım.
  • Bunların başında ise bakım gelir.
  • Kilolu olan beylerin yatakta çok iyi bir performans göstermeleri mümkün değildir
  • Bundan dolayı atletik bir vücut her daim aranılan en temel kriterlerin başında gelir.
  • Çok geniş bir seks deneyimi şarttır.
  • Sizi seçen müşteriyi farklı yollar üzerinden tatmin etmeniz istenebilir.
  • Bunun yanı sıra jigolo siteleri kriterleri arasında her daim gizlilik de aranılır.

Kadınların Jigolodan Beklentileri Nelerdir?

Bir kadın Eskişehir jigolo olmak istiyorum diyen beylerden çok farklı talepler içerisine girebilirler. Evli, dul ya da genç birçok bayan söz konusudur. Hepsinin ortak noktası ise yatakta doyurulmaktır. Bunu mutlaka sağlamanız lazım. Ayrıca değişik fantezi çeşitliliği üzerinden hizmet verilmelidir. Böylelikle doyum daha iyi bir seviyeye taşınır. Bazı kadınların yatak dışında da erkek istemesi çok normal. Jigolo olarak onlara eşlik etmeniz lazım.

Jigolo Olmak Nasıl Avantajlar Sağlar?

Jigolo siteleri üzerinden bu işi yapmanın değişik birçok avantajı var. Para kazanmak elbette bunların hemen başında geliyor. Geliri olmayan kişiler için harika bir kazanç kapısı. Üstelik bunu sadece seks yaparak gerçekleştirmeniz mümkündür. Cinselliğin verdiği haz ile hem kendinizi hem de müşterinizi doyurabilir, bu şekilde cebinizi doldurabilirsiniz. Bunun yanı sıra her daim yeni insanlarla tanışmak gibi bir şansınız da söz konusu olacaktır.

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir