Jigolo Olmak İçin Gereken Özellikler 2019

Güvenilir Jigolo Başvuru Siteleri

Jigolo Nasıl Olunur

Metro seksüel olan beylerin jigolo olarak hizmet vermesi dikkatlerden kaçmıyor. Çünkü bakımına özen gösterenler tercih edilir ve kaliteli gelir. Kısacası jigolo nasıl olunur merak edenlerin ilk etapta duruşuna özen göstermesi gerekiyor. Mesela:

  • Sağlıklı olan ve kaliteden ödün vermeyenler bu mesleği icra edebilir.
  • Kadınlardan anlayan, sohbet eden ve kibar erkekler tercih edilir.
  • Atletik yapıda olanlar da bir hayli talep görmekte.

Bunun için ilk etapta dış görünüşe özen gösterilmelidir. Jigolo olmak isteyenler devamında ajansları araştırmalı ve sitelere başvurarak harekete geçebilir.

Güvenilir Jigolo Başvuru Siteleri

Yukarıda belirttiğimiz gibi jigolo siteleri iyice araştırılmalıdır. Mesela gizliliğe önem veren, güvenilir siteleri seçmek önemli. Çünkü bu meslek ülkemizde halen gizli bir şekilde sürdürülür. Erkekler de:

-Gizlilik: Gizlilik şartlarına sahip olan siteleri tercih eder. Jigolo nasıl olunur merak edenler sitelere başvurarak harekete geçer. Öyle ki ilk önce kaliteli bir profil oluşturmak ve ilana geçmek gerekir.

-İlanlar: Sitelere başvuranlar devamında profillerini sergilemeli. Mesela en özel ve hoş fotoğrafların eklenmesi gerekir. Arkasından kadınların ilgisini çekmek için kendinizi tanıtan yazıları da eklemeniz fayda sağlar.

Jigolo Ajansları 2020

Jigolo nasıl olunur öğrendikten sonra ajanslar arasından tercihte bulunmalısınız. Ajanslar siteleri eşliğinde profillerini sunar ve kadınlar bu şekilde erkeklerle iletişime geçer. Ajans tercih ederken de:

  • Popüler olanları seçerek başvurmanız fayda sağlar.
  • Güvenliği dikkate alanlar öne çıkmıştır.
  • Önerilen ajanslara göz atıp başvuruya geçebilirsiniz.

Bu adımları takip eden beyler jigolo olabilir ve kadınlarla iletişime geçebilir. İletişim telefon yoluyla gerçekleşir. Bunun için aktif telefon numaranızı belirtmeniz gerekir. Böylece iletişime geçen bayanlarla sıcak bir sohbete katılabilir, görüşmeye karar verebilirsiniz.

Kadınların Jigololardan Bekledikleri

Beklentilerin farklı cinsel formlar üzerine olması dikkatlerden kaçmıyor. Özellikle de olgun bayanlar seks fantezilerini dile getirerek erkeklerden beklentilerini sunar. İletişim halindeyken tüm bu detayların ele alınması birlikteliği daha verimli hale getirir.

Jigololar bayanların mutlu olması adına ellerinden geleni yapar. Mesela farklı cinsel deneyimlere geçilir. Ya da özel fanteziler ile kadınların cinsel hazza kavuşmaları sağlanır.

One thought on “Güvenilir Jigolo Başvuru Siteleri

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir