Hatay Jigolo Olmak İçin İletişim

Hatay jigolo olmak için iletişim hatlarının kullanımı mümkün. Bu mesleğin özellikle son birkaç yıl içerisinde büyük ilgi gördüğünü ifade etmek lazım. Çünkü hem seks hem de para demek olan jigololuk, aynı zamanda farklı birçok kadın ile tanışma anlamına gelmekte. Bundan dolayı beylerin favorileri arasına girmiş durumda. Önemli olan ise şartları taşımak.

Jigolo Olmak İçin Nasıl İletişim Kurulur?

Hatay jigolo olmak için iletişim kurma işlemini çok basit şekilde yapmak mümkündür. Son yıllarda piyasada birden fazla jigolo ajansının faaliyet gösterdiğini görmekteyiz. Bunların içinden en güvenilir olanına karar verin ve daha sonra resmi sayfasında online olun. Hemen ardından yapılacak olan şey ise online olarak başvuru işlemlerini tamamlamak. Bu noktada resminizi sisteme yollayın. Ajans hem yüz hem de boyunuzu gösteren bir resim talep eder. Bunun yanı sıra isim ve soyadı gibi klasik bilgilerin de verilmesi şart. Bütün bunlara ek olarak firma ve jigolo olarak kabul edilmeniz durumunda kadınların sizle iletişim kurabilmesi için cep telefonu numaranızı da yazın.

Jigolo Olma Şartları Nelerdir?

Jigolo olma kuralları, Hatay jigolo olmak için iletişim işlemlerinin öncesinde mutlaka bilinmelidir. Yaş sınırı 18’dir. Bunun altı kabul edilmez. 40 yaş üstünün de genellikle şansı yoktur. 20’li yaşlardaki beyler çok sık tercih edilir. Kadınlar hijyene dikkat eder. Temiz ve bakımlı olmak şarttır.

 

0 thoughts on “Hatay Jigolo Olmak İçin İletişim

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir