Isparta dul bayan

Isparta jigolo olmak istiyorum

Jigolo olmak tüm beylerin en büyük hayali. Bunu gerçekleştirmek için birçok farklı ajans arasından seçim yapabilir ve en güvenilir olanıyla çalışmaya başlayabilirsiniz. Belli başlı birtakım kriterler söz konusudur. Çünkü önüne gelen her beyin jigolo olarak çalışması gibi bir durum yoktur. Bunlara uyum sağlanmalıdır. Isparta jigolo olmak istiyorum diyenler hemen süreci başlatabilirler.

Jigolo Başvurusu İçin Nelere Dikkat Edilmeli?

Isparta jigolo olmak istiyorum çerçevesinde bir süreç söz konusu. İlk etapta güvenilir olan bir ajans bulun. Dolandırıcı ve sizden çok farklı maddi talepleri olan işletmeleri mutlaka göz ardı etmelisiniz. Ajansların birtakım talepleri söz konusudur. Kişisel bilgiler bunların başında gelir. Telefon, isim, email, soyadı ve resim gibi alanların site üzerinden doldurulması şarttır.

Kimler Jigolo Olabilir?

Jigolo siteleri, kimlerin bu mesleği yapabileceği konusunda bazı şartlar belirlemiş durumda;

  • Ne yazık ki çok kilolu olan beylerin hiçbir şansları söz konusu değil.
  • Her zaman fit bir vücut istenir.
  • Boyu uzun olan beylerin çok büyük bir avantaj sahibi olduğunu ifade etmek gerekmekte.
  • Bakımını unutmayan erkekler, jigolo olabilme konusunda hiçbir sıkıntıyla karşı karşıya kalmazlar.
  • Bunun yanı sıra en çok istenen şart ise cinsellik hususunda deneyim sahibi olmaktır.
  • Bir kadını nasıl doyuracağını bilen erkekler, rahatlıkla bu işi yapabilirler.

Kadınların Jigolodan Beklentileri Nelerdir?

Kadınların jigolo erkeklerden beklentileri her daim aynı olmayabilir. En temel konu seks de olsa kimisi soft kimisi daha sert olanını ister. Böyle durumlarda her türlü beklentiyi karşılamak çok önemli. Yani onların anladığı ve istediği dilden konuşmak lazım. Bunun yanı sıra kadınların arasında, onlara eşlik edebilecek ve hatta davetlerde boy gösterebilecek olan beyleri isteyenler de söz konusu. Bunları da unutmamak lazım.

Jigolo Olmak Nasıl Avantajlar Sağlar?

Isparta jigolo olmak istiyorum süreci görüldüğü üzere çok kolay. Bunun sonrasında yüksek miktarlı paralar kazanma şansınız her daim söz konusu. Aynı zamanda hem para elde edebilir hem de sonuna kadar değişik cinsel fanteziler üzerinden seks yapabilirsiniz.

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir