ağrı dul bayan

İstanbul jigolo ilanları

İstanbul Jigolo İlanları Tıklama Rekoru Kırıyor

Seksen bir ilde ücretli erkeklerin ilanlarını yayınlıyoruz ve belirli aralıklarla lider şehirleri açıklıyoruz. Kalabalık nüfusu ve ekonomik seviyesi nedeniyle genellikle İstanbul diğer şehirlere oranla açık ara birinciliği elinde tutuyor. Bu ayda İstanbul jigolo ilanları tıklama rekoru kırıyor. İstanbul’da yüzlerce jigolo çalıştığı hale talepleri karşılamaya yetecek kadar erkek bulunmuyor. Jigolo kiralamak isteyenler çoğu zaman açıkta kalıyor ve daha sonraki günlere randevu alıyorlar. Bu talepten yararlanarak sizde kazançlı bir mesleğe sahip olabilirsiniz. Özellikle İstanbul’da yaşıyorsanız sizi arayacak bayanların ardı arkası kesilmeyecektir, gelen talepler yüzünden ya yirmi dört saat yataktan çıkmadan bayanları becereceksiniz ya da dinlenmek için telefonunuzu kapatacaksınız.

İstanbul tarih boyunca çok önemli bir şehir olmuştur, Bizans döneminde bile seks partileriyle meşhur bir şehirde sende seks işçisi olarak para kazanmaya başlayabilirsin. Jigolo olmak istersen birkaç özelliği taşıyor olman bizim için yeterli, belki sekste tecrübelerin bir miktar eksik olabilir ama bunu da zamanla telafi edeceğine inanıyoruz. Öncelikle bir boy aynasının karşısına geç ve bir kadın gözüyle tepeden tırnağa kendini gözden geçir. Bir kadın seni neden seçer, hangi özelliğin ağır basıyor bunları belirle. Yakışıklı bir erkek olduğunu düşünüyorsan, giyim konusunda titiz ve temiz bir erkeksen, sohbetinle kadınları sıkmadığına inanıyorsan ve kadınlar seninle eğlenmekten zevk alıp yatakta altında titriyorsa bu iş seni bekliyor.

İstanbul Jigolo Arayan Bayanlar İçin Bir Cennet

İstanbul çok karışık bir şehir, sadece ülkemizden değil, dünyanın her yanından insan burada yaşıyor. Jigololar arasında da, doğudan batıya dünyanın her yanından erkek burada jigolo olarak çalışıyor. Diğer illerde bu kadar çeşitliliği bir arada görmeniz imkansız bu özelliği ile İstanbul jigolo arayan bayanlar için bir cennet. Kadınlar İtalyan erkeklerini çok romantik bulurlar, o zaman bayanlar sitemizdeki İtalyan erkeklerle bunu deneyimleyebilirsiniz. Bakın bakalım, İtalyanlar gerçekten romantikler mi? Yoksa bu bir şehir efsanesi mi? Ya da uzak doğu bir erkek, o da olmadıysa zencilere ne dersiniz, porno izlerken zencilerin meşhur penislerini vajinanıza alıp alamayacağınızı hiç düşünmediniz mi? Yüzünüz kızarmasın tüm kadınlar o heybetli penisleri gördüğünde bunu düşünmüş ve biraz korkmuştur.

İstanbul dışından jigolo arayanlar varlıklı bayanlarsa bazen İstanbul’daki jigolo ilanlarına göz gezdirirler ve beğendikleri yakışıklıyı bulundukları şehirde üç beş gün misafir ederler. Jigolo açısından bu bir nevi tatil özelliği taşıyor olsa da, sonuçta yine de işini yapmak zorunda olduğu için gün içinde görevlerini yerine getirerek bayanı mutlu etmek zorundadır. İstanbul çok yoğun ve yorucu bir şehir olduğu için bazen jigolo beyler bu şehirden kaçarak daha sakin şehirlerde mesleklerini sürdürürler. Bu nedenle bu şehirde jigolo sayısı artmaz gidenler ve gelenler sürekli birbirini dengede tutar.

İstanbul Jigolo Ajanları

Jigolo olan her şehirde mutlaka jigoloların bağlı bulundukları ajanslar vardır. İstanbul jigolo ajansları açısından da oldukça zengindir, talebi karşılamakta zorlanan ajanslar sürekli bünyelerine yeni jigololar eklemek ve zengin bayanları memnun etmekle savaşırlar. Bu koşturmada asla bitmez, gündüz saatlerinde jigolo adaylarıyla görüşmeler yapılırken, öğleden sonra olduğunda bayanların telefonlarına yanıt verilmeye başlanır. Kısa sürede ilanlardaki her jigolonun gece boyu gireceği randevular belirlenmiş olur. Genellikle görüşeceğiniz bayan çok meşhur ya da zengin bir bayan olur ve bu bayanın ismini bilmeden görüşmeye gidersiniz, size bir isim verilmiş olsa bile bu isim çakma isim olacaktır. Gizlilik açısından bu gereklidir, sizin de isminiz çakma olacağı için iki taraf içinde bu sorun olmayacaktır.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir