İstanbul dul bayan

İstanbul jigololuk sitesi

İstanbul nüfusu gereğince jigolo sayısının fazla olduğu şehirler arasında başı çekiyor. Hatta bunun için semtlere göre hepsinin sergilenmesine özen gösterilir. İlk etapta İstanbul jigololuk sitesi tercih edenler devamında:

  • Başvuru yaparken semti belirtmelidir.
  • Kadınlar şehir ve semt detayları üzerinden arama yapar.
  • Fiziksel özellikler ve verilecek hizmetler de dikkate alınır.

Sonuç olarak ajanslara bağlı olan sitelerden dolayı işiniz uzun sürmez. Jigolo siteleri bu yolla bayanları karşılar ve beylerle iletişime geçmelerine olanak sağlar.

En Popüler Jigolo Siteleri Hangileri?

İstanbul jigololuk sitesi tercih ederken popüler ve güvenilir olanları dikkate almak gerekir. Özellikle de aktif üyesi fazla olanlar işinizi kolaylaştırır. Mesela beyler bu sayede daha fazla kadına ulaşır ve hizmet verir.

Kadınlar da ilanlar arasından tercihte bulunarak iletişime geçer. Pek çok ilan arka arkaya sıralanır ve zevkinize göre seçiminizi yapmanız sağlanır. Mesela genç, tecrübeli, sarışın ya da uzun boylu gibi alternatifler gözler önüne serilir.

İstanbul Jigolo Numaraları Nasıl?

İletişim adına hepsi de telefon numarası ifade eder. İstanbul jigololuk sitesi kayıt sırasında da iletişim bilgilerinizi ister. Mesela sadece numara değil mail dahi talep edilebilir. Böylece:

  • Seçtiğiniz beylerle iletişime geçmeniz uzun sürmez.
  • Tüm istekler ve beklentileri bu yolla ifade edilebilir.
  • Alınacak olan hizmetin karşılığı da konuşulabilir.

Kadınlar tüm bu konulara netlik kazandırmak ister. Numaralarını öğrendikleri beylere sorularını iletenler anında yanıt bulur ve randevuya geçer.

İstanbul Gizli Jigolo Ajansları Hangileri?

Gizlilik çerçevesinde hizmet veren ajanslar kadınların dikkatinden kaçmıyor. Bu tarz ajansların siteleri daha fazla talep görür. Dul, bekar ve evli kadınlar gizli görüşmeler adına sitelere başvurur. Arkasından da seçtikleri erkeklerle gerçek bir görüşme ortamı hazırlar.

İstanbul Jigolo Ücretleri Nasıl?

Verilecek olan hizmet, müşterinin yaşı ve beklentilerine göre ücretler değişiklik gösterir. Bunun için iletişime geçmek en doğrusu olacaktır. Kadınlar seçtikleri beylerle görüşme sağlar ve böylece:

  • Almak istedikleri hizmeti dile getirir.
  • İstek ve arzulara göre erkeklerden yanıt beklerler.
  • Karşılık veren beyler saatlik ücretlerini ifade eder ve kadınlar bu sayede bilgi sahibi olur.

 

One thought on “İstanbul jigololuk sitesi

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir