ağrı dul bayan

İzmir Jigolo

İzmir Jigolo

İzmir Jigolo, kadınların doğuştan gelen ihtiyacı olarak kabul edilen seksi, sonuna kadar sağlama konusunda tam bir uzman. Artık böyle bir sektörün ortaya çıkması bayanlar için son derece büyük avantaj. Çünkü Türkiye’de genellikle beylerin seks talepleri öne çıkıyor. Oysa dünyada yıllardan beri jigolo olarak bilinen bir meslek var. Bundan böyle hanımlar da, cinsel fantezilerini gerçekleştirme, hayalini kurmuş olduğu erkekle beraber olabilmekte. Üstelik seçim yapma şansı da bulunuyor.

İzmir Yakışıklı Jigolo

İzmir jigolo, şehirdeki yalnız kadınların yareni olacaktır. Harika bir fiziki görünümlerinin olduğunu zaten ilk bakışta hemen anlarsanız. Çünkü bu meslek her ne kadar dışarıdan kolay gibi görünse de, aslında birçok değişik kriterlere uyum sağlamanız gerekmektedir. Bu noktada jigolo olan beylerin yakışıklılığı dillere destandır. Boyları kısadır. Genç olmalarının yanı sıra çok büyük bir enerji üzerinden yatak performanslarını her zaman dört dörtlük sergilerler.
Cinselliği en az kadın müşterileri kadar seven jigolo, sağlığını koruma adına aktif bir biçimde spor yapmaktadır. Bundan dolayı bir kadının hayalini kurduğunu özellikleriyle öne çıkmaktadır. Böylelikle bayanlar istediği tüm hizmetleri, haz noktalarını zorlayacak şekilde alabilirler.

İzmir Jigolo Hizmetleri

İzmir jigolo hizmetlerinde çeşitlilik öne çıkar;
• Jigolo erkekler, kadınların dilinden anlar. Onları nasıl doyuracaklarını iyi bilirler. Zaten hanımların bu hizmeti almasının temel nedeni de budur. Sınırsız fantezi, haz ve doyum beraberinde mutluluğu da getirecektir.
• Bayanların bir kısmının kendilerine yarenlik edecek bir erkek ile zaman geçirmek istedikleri bilinmektedir. Çünkü yalnızlık artık canlarına tak etmiştir. Bir iş seyahati ya da şehir dışına çıkacak olan bir kadının tatil planı, jigolo erkekle renklenebilir. Beylerin böyle bir hizmeti de söz konusudur.
• Ayrıca sürekli göz önünde olan kadınlar, jigolo sayesinde erkek arkadaş ya da sevgili ihtiyaçlarını giderebilirler. Onları kendi çevreleriyle tanıştırabilirler.

İzmir Jigolo İsteyen Kadınlar

İzmir jigolo hizmeti alan ve bu yönde çok yoğun bir talep gösteren kadınların arasında orta yaşı geçmiş, dul ya da yalnız yaşayan birçok kişi vardır. Böyle bayanların çok sık aralıklarla cinsel anlamda doyurulmaları, onların en temel ihtiyacıdır. Bunu sıradan bir erkekle yapmak yerine güvenilir, seksi bilen, pozisyonlara hakim, kültürlü, yakışıklı bir bey ile gerçekleştirmeleri çok daha mantıklı olacaktır.
Artık günümüzde yaşlı olmayan kadınların da jigolo ile iletişim kurduklarını görüyoruz. Bir kısmının hayatında bir erkek yoktur. Genç olmaları rağmen yalnız yaşamayı tercih etmektedirler. Bundan dolayı da sekse olan ihtiyaçları vardır. Ayrıca bir bölümü eşlerinden memnun değildir. Ya da kendisini aldatan eşinden intikam almak isteyenler vardır. Amaç ne olursa olsun jigolo her daim sizin yanınızda olur.

İzmir Jigolo Hijyenik mi?

İzmir jigolo, üstün özellikleriyle dikkat çekerken, temizlik konusunu da hiçbir zaman göz ardı etmez. Çünkü hijyen, sağlıklı bir cinsel yaşamın ilk şartı olarak dikkat çeker. Bundan dolayı azami bir şekilde bakımlarını yerine getirirken, seks sırasında da her zaman kondom kullanırlar. Böylelikle kendilerinin ve kadın müşterilerinin sağlıklarını bir riske atmamış olacaklardır.

İzmir Jigolo Ücretleri

Jigolo ücretleri, talep ettiğiniz hizmetin şekline göre her zaman aynı miktara sahip değildir. Kavalye, arkadaşlık, seks gibi değişik kategoriler vardır. Bunun yanı sıra süre çok önemlidir. Ne kadar süreyle beraber olacağınıza göre bir ödeme yapmalısınız. Görüşme yeri olarak çeşitli opsiyonların sunulmuş olduğunu hemen ifade etmek lazım. İzmir jigolo büyük bir gizlilik içerisinde davet ettiğiniz evinize gelir. Oteller de söz konusudur.

One thought on “İzmir Jigolo

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir