Jigolo İlanı

Jigolo ilanı arayan kadınlar çok şanslı. Çünkü son dönemde birçok farklı erkek, bu mesleğin en iyi haliyle yapmakta. Bundan dolayı bayanlar istediklerini en kısa süre içerisinde bulabilirler. Üstelik tüm farklı beğeni ve zevklere uygun olan farklı özelliklere sahip erkekler var. Hepsi de işinin ehli. Aynı zamanda kadınların tam olarak ne istediklerini biliyorlar.

Jigolo İlanının Özellikleri Neler?

Jigolo ilanı olarak bilinen ve birçok farklı kritere sahip olan içerik, internet google üzerinden yayınlanıyor. Bunun temek amacı ise jigolo olmak isteyen kişilere böyle bir fırsatı sunmak. Bundan dolayı her türlü kriter ve şartlar da açık şekilde belirtilmiş durumda. Örneğin; yaş aralığı söz konusu. Genellikle 18 ve 40 arası tercihe ediliyor. Kriterler sadece bununla sınırlı değil. Çünkü bu işi yapmak isteyenlerin mutlaka cinselliğin tüm türlerini bilmeleri lazım. Bunların içinde seks fantezileri de söz konusu. Bakımına azami derecede önem gösteren beylerin jigolo olma şansları daha fazladır. Tüm bu kriterlere uyum sonrasında bu meslek icra edilebilir. Kesinlikle bir ajansla çalışmak şarttır.

Jigolo İsteyen Kadınlar

Jigolo ilanı çerçevesinde kadınların ne tür taleplerinin olduğunu da bilmek lazım. Bir bayan jigolodan her daim yüksek bir cinsel performans bekler. Yani erkeğin onu mutlaka tatmin etmesi gerekir. Bunun yanı sıra kondom kullanılması şarttır. Böylelikle bulaşıcı hastalıklara karşılık bir önlem alınmış olunacaktır.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir