jigolo kavalyesi 2021

Jigolo Kavalyesi

Jigolo Kavalyesi Tüm Hazları Tattırır

Jigololuğun küçümsenmemesi gereken ve takdire şayan bir meslek olduğunu onları tanıdığınızda bileceksiniz. Jigolo Kavalyesi çok iyi bir dost ve ihtiyacınız olacak diğer her konuda iyi bir partnerdir. Jigolo tüm hazları tattırır, her eğlenceyi yaşatır. Aynı erkekte, birikimi, ilgiyi ve eğlenceyi bir araya getirebilmek çok zor bir kombinasyondur ama jigololardan bu kombinasyonun sanki doğal halde bulunduğunu ve farklı meziyetleri de olduğunu göreceksiniz. Jigolo ihtiyacı bir kadın için seks eksikliğinden doğan bir durumdur ama süreçte bu kullanım farklı ihtiyaçları gidermek içinde kullanılmaya başlar. Partner ihtiyaç halinde bir yemekte, eğlencede, sekste ve diğer ihtiyaçlarda jigolonuza ihtiyacınız olduğunu söyleyin derdinize dermen bulun.

Erkekler açısından da jigololuğa girmekteki ilk neden sekstir, jigolo mesleğine başlayacağı zaman kavalyelik yapmak ya da bayanlara farklı yollarla yardımcı olacaklarını hiç bilmezler. Tek amaç seks ile heyecan yaşamaktır. Jigolo olmak ancak randevulara başlandığında anlaşılan bir meslektir. Jigolo olmadan evvel bir erkeğe vereceği hizmetler açıklansa da, erkek yine de tek amaç olarak seksi görmeye devam eder ve görüşmelerini bu amaçla yapmaya devam eder. Jigololuğun diğer yönlerini partnerlerde profesyonel olmaya başladıkça fark etmeye başlarlar ve mecburi olarak kendilerini diğer yönlerde de geliştirmek zorunda kalırlar. Farklı yönlerden de gelişimini fark eden Partner, kendindeki bu değişimden keyif almaya başlayarak, kendini gelişime tamamen açar ve her erkekten daha üstün hale gelir.

Jigolo arayan bayanlar eğer Partnerlerinden farklı yönlerden de yardıma ihtiyaç duyuyorlarsa yeni görüşme yapmaya başlamış bir erkek yerine profesyonelleri aramak isterler. Profesyonel erkeklerin gerekli birikime sahip olduklarını bilirler ve bayanlar zaman harcamadan ihtiyaçlarını almış olurlar. Profesyoneller zaman kaybını önledikleri gibi ilişkide seksleriyle kadınlara tatmini doruklarda yaşatırlar. Kadın bu sayede gecesinde ihtiyacı olan her şeyi karşılamış olur. Jigolosu olmayan kadınlarsa bu avantajların öneminden habersiz yaşarlar, insanlar bilmedikleri şeylerden rahatsızlık duymazlar, eğer gerçekten jigolo hizmetlerinin avantajlarını bilselerdi, bu yaşama sahip olmadıkları için rahatsızlık duyarlar ve içinde bulundukları ilişkilerden daha da mutsuz olurlardı.

Kusursuz Zevklere Ulaştıran Jigolo İlanları

İnsanlar yanlarındaki partnerlerle mutlu olduklarını hissettiklerinde her şey kusursuz bir haldeymiş gibi gelmeye başlar. İlginç bir şekilde ücretli ilişkilerde kişiler yanlarındaki partnerleri hiç tanımasalar da yanlarında çok mutlu olurlar ve rahat hissederler. Kusursuz zevklere ulaştıran jigolo ilanları bayan tarafından bu nedenle sıklıkla ziyaret edilir ve bu ilanlardan Partner seçimleri yapılır. Partnerlerin seçilmesinde, her kadın farklı özelliklere dikkat çekerek seçimini yapar, bazı kadınlarda dış görünüm aşırı önemliyken, bazı kadınlarda seks yeteneği ağır basar. Jigololar ilan verdiklerinde bu nedenle hem fotoğraf seçimlerine, hem de ilanlarında yazdıklarına çok dikkat ederler ve kadınlara kendileri dört dörtlük tanıtmaya çalışırlar.

Jigolo ilanlarında sıradan hale gelmemek için dönem, dönem ilanlarında ufak değişiklikler yapmak zorundadır. Dikkat çekmek için bazen fotoğraf değiştirerek, bazen ilanındaki yazıları yenileyerek ya da değiştirerek dikkati üzerine çekmeye çalışırlar. Jigolo arayan bu şekilde önceden ilgilerini çekmeyen ilanları yeniden gözden geçirirler ve bu sefer farklı bir şeyden hoşlanarak Partnerle bağlantı kurmayı düşünebilirler. İyi bir tanıtım ilanı Partnerin başarısında çok etkilidir. İlanın çekiciliği partnerin görüşmelerinin yoğunluğunu belirler ve yükselişini hızlandırır. Görüşmelerinin artmasıyla her partner mesleğinde deneyimini daha yüksek hızda güzelleştirmeye  başlar ve profesyonelliğe hızla yaklaşır. Bu tempoya dayanabilenler yıllarca bu hayatı sürdürmeye devam edebilirler, eğer tempo ağır gelmeye başlarsa, bir yol ayrımına gelirler ya randevularını seyrekleştirerek yola devam ederler ya da meslekten çekilmeyi tercih ederler.

Seksin kalitesi jigolo için tüm geleceği belirleyen bir kriterdir. Tüm jigololar bunun farkındadırlar, sadece egosu yüksek, kendini beğenmiş olan Partnerler kendilerini dev aynasında görürler ve mükemmel hizmet verdiklerine inanarak vasat randevularda kadınlara zevksiz randevular yaşatırlar. Bu şekilde bir ilerleme olmayacağını ise partner geç olsa da anlar ve bu aşamada davranışlarında yapacağı değişikliklerle kendini düzeltmeye çalışabilir ama egosu olan kişilerin kendilerinde hata görmeleri oldukça zordur. Jigolo siteleri ilerlemede sorun yaşamak istemeyenler ve daha sağlam temellerle ilerlemek isteyenler için bilgiler paylaşırlar. Bunları inceleyip incelmemek tamamen jigoloya kalmıştır, mantıklı olanlar bu yazılara bakarak ne şekilde hareket edeceklerini belirlerler ve ilerleme sürecini kusursuz atlatarak profesyonel olmayı başarırlar.

Kaçamaklarınızda Devrim Yaptıracak Şanlıurfa Jigolo Siteleri

Kaçamak ilişkilerde görüşme kalitesinin düşmesini kimse istemez, özellikle hedefi profesyonellik olan kişiler bu durumla karşılaşmamak için becerilerini sürekli geliştirmek zorunda kalırlar. Büyükşehirlerde jigolo hizmeti alanların sayısı fazla diye düşünerek bunu umursamayacak olan kişiler yanlışlarını hemen fark ederler çünkü bayanlar yorumlarla birbirlerine uyarıda bulunurlar ve jigolonun görüşmelerini iyi ve kötü yönde etkilerler. Kaçamaklarınızda devrim yaptıracak Şanlıurfa jigolo siteleri profesyonel jigolo kadrosuyla dikkat çeker ve bayanlara sürekli kaliteli görüşmeler yapma imkanı vermiş olur. Kadınlar her çeşit ilişkisinde mutluluğu yoğun yaşamak isterler, bu bir çeşit eğlencede olsa, seks ilişkisi de olsa durum farklı olmaz, ikisinde de aynı hislere ulaşmak isterler.

Bayanların titiz davranışları jigolo seçimlerinde de öne çıkarak tercihlerini belirlemelerini etkiler. Sekste uzun zamandır faal olan bayanlar çoğu şeye doymuş olmalarına rağmen yine de yaşmak istedikleri özel ilişkiler bulunabilir. Bunları işin erbaplarından yaşmak en doğru olanıdır. Şanlıurfa jigolo sitesi ileri seviye seks bilgisine sahip erkeklerle bayanlara üst seviyede hizmet verir. Özel hizmet almayı bekleyen bayanlar bu profesyonellerle diledikleri çeşit seks türünü kusursuz biçimde alabilirler. Farklı hizmetlerde kadınlar BDSM gibi son sınırdaki zevklere bile kolayca ulaşırlar. Ben jigolo İdris olarak size arzu ettiğinizde BDSM hizmetini de verebilen nadir erkeklerden biriyim.

Seks limitlerini aşmak isteyenlere çeşitli seçenekler sunan inanılmaz zevkli bir olaydır ve ben tüm zevklere ulaşmak için sınırsız sevişmekten başka bir yol göremedim. Hususi olarak fetiş veya daha ilerisi olan BDSM sekse girmek için gereken videoları izlemeye başladım ve bu konuda uzmanlığı bulunan kişilerle sevişip bilgi aldım, öğrendiklerimle kısıtlı hizmet vermeye başladım ve bilgim arttıkça hizmetimdeki kalitemde artı ve uzmanlığımı son noktaya ulaştırabildim. Kadınların artık benden beklentisini gereğinden çok karşılamanın dışında en özel hayallerini de karşılayabilmeye başladım. Şanlıurfa jigolo görüşmelerimdeki hizmet süremi de vereceğim seks hizmetinin çeşidine göre ayarlıyorum, fantezilerle bezenmiş bir seansı bir saate sığdırmak sekse hakaret gibidir. Hakkını vermediğim bir ilişkide ismimi lekelemek profesyonelliğime yakılmaz.

İzlediğim her jigolo porno filmle BDSM daha fazla hoşuma gitti, çok renkli ve heyecanı zirveye taşıyan bu ilişkide bende kendimi ilerletmeliydim, seks benim bakışımla ancak bu şekilde mükemmel yaşanmaya başlayacaktı. BDSM uzmanlarıyla yaptığım görüşmelerde bunu hissediyordum ve kendimi onların yerinde bir kadına bu hizmeti verirken hayal ediyordum. Bir gün gelecek ve bende randevularımda bu hizmetle kadınların başlarını döndürecektim. Artık beklediğim günleri yaşamanın zamanı geldi bir profesyonel BDSM hizmetinde sınır aşan anları benimle yaşamaya başlayabilirsiniz. Fetiş, biseksüel ve BDSM hizmetleri evimde güvenli bir ortamdayken alabilirsiniz.

Sularınızı Akıtacak Bolu Jigolo Burak

Vajinan sulanması tahrik olmanın ve azgınlığın işaretidir, bunu kadınlara hissettirecek erkeklerin az sayıda olması kadınlar için bir şanssızlık sayılabilir ama jigololar için bu büyük bir şanstır. Çünkü kadınlar çevrelerindeki erkeklerden bu hisleri yaşayamadıkça gözlerini çevrenin uzağına çevirmeye başlarlar ve sonunda jigoloların zevk sularını görünüşleriyle ve hizmetleriyle bolca akıtmayı başardıklarını keşfederler. Ben sularınızı akıtacak Bolu jigolo Burak, 26 yaşındayım, 187 boyunda ve 78 kilodayım, beyaz tenliyim, mavi gözlüyüm. Tenim pürüzsüz ve kılsız olmasıyla kadınların üzerinde sürekli bir dokunma hissini uyandırır. Kaslı görünümümse kadınların çeşitli fanteziler kurmasına ve hayallerinde beni canlandırmalarını sağlar. Beni hayallerinizde yaşatmak yerine ararsanız gerçeğinize taşıyabilirsiniz.

Ergen zamanlarımda gördüğüm bazı kadınları ulaşılmaz olarak görür ve onlarla sadece fantezilerimde birlikte olduğumu hayal ederdim. Güzel kadınlar bana hiçbir zaman yüz vermeyeceklermiş gibi geliyordu. O günlerde benim için güzellik görünümle ilgiliydi ama zamanla güzelliğin fış görünümle sınırlı olmadığını öğrendim, her kadının kendine özgür güzel bir yanı vardı ve bunu görmek isteyen herkes görebilirdi, önemli olan görmek istemekti. Yaşım ilerlediğinde bunun farkını görmeye başladım, bazı kadınların yüzü muhteşemdi, bazı kadınların göğüsleri veya kalçaları, bazılarınsa seksi ama sonuçta hepsinin kendince özel bir güzelliği vardı. Bolu jigolo siteleri güzel yönleri birbirinden farklı olan yüzlerce kadınla beni bir araya getirebildiği için sevinçliyim, kadınları keşfetmeye doyamıyorum, bende her kadından gizli bir hazine saklı ve bu hazineleri keşfederek çıkarmak benim görevim.

Sohbeti çekilmez, sürekli kendini anlatan veya somurtan erkeklerle zamanınızı öldürmekten daha güzel şeylerde yapabilirsiniz, örneğin beni arayabilirsiniz, böylece zamanınızı daha eğlenceli geçirebilirsiniz. Dört yıllık mesleki geçmişimde yaşadığım hatalarla bu günlere geldim, hatalar olmadan olgunlaşma olmaz, bu nedenle yaptığım hataların beni yıpratmasına izin vermedim, hatalarımla olgunlaşacağımın farkındaydım. Her hata başarımla aramda olan bir engeldi ve her hatamda başarımı gitmemi engelleyen bir sorunu ortadan kaldırmış oluyordum. Bu yüzden diğer kişiler hatalar yaptıklarında moralleri çökerken, ben hata yaptıkça mutlu oluyordum ve daha fazla şevke geliyordum. Bolu jigolo sitesi bu süreçte benim rehberim gibiydi, beni bekleyen sorunlara zaten burada defalarca değinilmiş ve yol gösterilmişti.

Bu rehberlik hizmeti sayesinde çoğu zaman hatalarıma karşı hazırlıklı durumdaydım. Yeni bir ücretli Partnerin karşılaşacağı her sorunla bende karşılaştım ama bunlarla mücadele tarzım sayesinde ben kolayca sendelemeden ilerleyebildim. Soğukkanlılığım ve pratik zekam hep görüşmelerimde bana destek oluyordu, bir ilişkide hataya düşersem, soğukkanlılığım ve zekamla hemen daha iyi olduğum bir konuya geçerek hatamı unutturabiliyordum ve bayan benden memnun kalarak ayrılıyordu. Deneyimlerim biraz çoğalınca twitter jigolo paylaşımlarımı da devreye sokarak, hayatımı bayanlara sergilemeye başlayarak, sıcak kişiliğimi de yansıtmaya başladım. Sonuçta kadınlar benim bir tek cinsel yönümü tanıyorlardı, kişiliğim ve yaşayışım hakkında hiçbir bilgiye sahip değillerdi.

Jigolo twitter paylaşımlarımdaki hareketli yaşantım birden kadınlar üzerinde bir heyecan dalgasına dönüştü, benim gece yaşantısındaki aktif ve eğlenceli kişiliğim gören kadınlar aniden uzun randevulara gelmeye başladılar. Böyle bir etkiye hazırlıkla olmasam bile altından kalkabileceğimi biliyordum. Bu yüzden her zamanki soğukkanlılığımla gelen istekleri karşılamaya başladım. Bu değişiklikle aniden günde beş altı kısa randevudan, gecelik tek randevulara geçmiş oldum. Bazen de gündüz birkaç saatlik randevu vererek, geceye kadar olan boş zamanımı dolduruyordum. Şu an hizmetlerime bakıldığında şehirdeki en eğlenceli randevuları düzenleyen jigolo olduğum net olarak açıktır, saatlik istekleri geceleri artık karşılayamıyorum ama isterseniz saatlik ilişkiler için misafirim olabilirsiniz.

Oral Uzmanı Bilecik Jigolo Samet

Oral seks seksim hafife alınmayacak en önemli parçasıdır. Bir ilişkide oral seksi es geçerseniz seksi asla tam yaşamış sayılmazsınız, bence oral seksin en mükemmel hali bence atmış dokuzdur. Atmış dokuz yapılırken çift birbirine aynı anda yoğun hazlar verirler ve uyumlarını arttırırlar. Ben bir oral uzmanıyım, sadece vajinayı yalayarak işi bitirmem, anal yalama veya göğüslerinizi yalamak gibi zevk alacağınız yalama hizmetini tüm bedeninize yayarım. İsmim oral uzmanı Bilecik jigolo Samet, 24 yaşındayım, esmerim, 175 boyunda ve 70 kiloda muhteşem bir erkeğim. Bazen yalatmak cinsel birleşmeden daha keyifli gelir insanlara, bende oraldan aldığım zevkle bu konuya çok hassas yaklaşıyorum.

Oral seksten cinsel birleşme kadar çok zevk aldığımı daha okurken anlamıştım, bakire kadınlarla seks ilişkisi yaşadığımızda mecburen sevişmekten başka yapacak bir şey olmuyor. Bende kız arkadaşlarımla şehvetle sevişerek ön sevişme de mükemmelliği erkenden yakalamıştım ve sevişmenin heyecanını arttırabilmek için dilimi ustaca kullanmaya başlamıştım. Dilimi önceleri sadece göğüslerinizde dudaklarınızda ve vajinanızda denemeye başlamıştım, daha da ileri gittiğimde daha fazla zevk aldığınızı görmeye başladım ve bende aynı şekilde sevişmeye devam ettim, dilimi artık korkak kullanmıyor, değdirebileceğim her yere değdiriyordum. Bilecik jigolo siteleri yalatmayı seven kadınlara beni önerdiğinde dilimin etkisini hissetmek isteyen bütün bayanlar telefonumu aramaya başladılar.

Bakire olmayan bir bayana ilk denk geldiğimde, kadına daha ilk deneyimim olacağını söylemiştim. Kadının bakışlarıyla beni küçümsediğini hissetmiştim. Sevişmeye başladığımızda kadın beş dakika olmadan dilimden orgazm yaşamıştı ve işimiz bittiğinde bana neden yalan söyledin diye üzerine birde fırça atmıştı. Bu fırça en zevk aldığım fırça olmuştu, bu fırça atmaktan çok takdir etmeydi aslında. Kadın beni üstü kapalı olarak seksimden dolayı takdir etmişti. Cinsel ilişkiyi zevkine vararak yaşayabilmem için escort kadınlarla ücretli ilişkilere girmenin dışında bir yol bulmalıydım. Kazancımla ancak hafta bir ilişkiyi zor yaşayabiliyordum, Bilecik jigolo sitesi belki beni bu dertten kurtarır ve daha çok gelirim olmasını sağlayabilir diyerek, siteye bakmaya başladım.

Site benim alıştığımdan çok farklı bir ilişki çeşidini yaşatıyordu. Burada her akşamımı farklı kadınlarla geçirebilirdim hatta bazen günden birkaç kadınla bile ilişkiye girebilirdim. Bu cennet gibi bir yaşamdı. Jigolo ol cinsel yaşantın zenginleşsin diye düşünmeye başlamıştım ve bu düşünceden farkında olmadan haz almıştım ve tahrik olmuştum. Farklı kadınlar gözümün önünden geçiyordu ve seni istiyorum Samet diyorlardı. Saatlerce oturdum ve sitenin her sayfasını okudum, aklıma takılanları bir daha okudum, farklı kanallardan araştırdım ve bu hayatın geleceğimde bana dezavantaj bir durum yaratmayacağını net şekilde görmeye başladım. Bu deneyim çok ilginç ve eğlenceli olacaktı, beni yeni bir hayat bekliyordu ve daha fazla bekletmek istemiyordum.

 Jigolo başvurusu çok basit olmuştu ve birkaç dakikamı almıştı. Okul hayatımda ve sonrasında hep parlak biri olmaya çalıştığım için her zaman çok şık ve dikkat çekici olmaya çalışıyordum, bu nedenle giyim kuşamımda bir hazırlık yapmam gerekmemişti, tek eksiğim güzel bir daireydi ve buna para gerekiyordu o yüzden biraz beklemek zorundaydı. Görüşmelerim başlayınca beklediğimden de muhteşem bir hayata girdiğimi gördüm. Acilen evimde de hizmete başlamam gerektiğinizi ikinci günümde anladım çünkü bayan ne otellere gelebiliyordu, ne de kendi evine alabiliyordu, mecburen jigolonun evine gelmesi gerekiyordu. Sorun olmayacaksa evimin çok müsait olmadığını ama gelebileceğini söylemiştim ve kadın gelmişti ama çok utanmıştım, bir ay tüm gelirimi biriktirdim ve hemen iyi bir yere çıkarak bayanlara özel bir seks yuvası hazırladım. Şimdiki randevularımı bu güzel aşk yuvasında ve her yerde veriyorum.

Çankırı Jigolo Siteleri Hayatını Renklendirir

Hayatı renkli yaşamak bazen zordur, bilhassa ufak şehirlerde yapılabilecekler kısıtlıysa bunu başarabilmek daha da zorlaşır. Birkaç kulüple ve farklı aktivite ile bunu başarmaya çalışırsınız. Hayatınızı nasıl renklendirebileceğinizi bilmediğinizde durum daha vahim hale gelir ve kendinizi ne şekilde mutlu edeceğinizi düşünmeye başlarsınız. Çankırı jigolo siteleri hayatını renklendirir hem de aklına gelecek her yönden renklendirir, Nasıl mı? Tabi ki profesyonel jigololarıyla eğlence aradığınız geceleri muhteşem hale getirir ve hayatı renklendirir.

Bilgisayar ve teknoloji hakkında bir uzman olmanızda gerekmez, bu kişilere ulaşmak için. Sadece bilgisayarı açmayı bilin, telefondan internette gezmeyi bilin yeter. Arama motoru sizin yerinize her şeyi halleder, ihtiyacınız olan siteyi hemen açar ve sizde açılan bu sitede erkeğinizi bularak hayatınızı renklendirmeye başlarsınız. Çankırı jigolo sitesi bütün bayanların zorluk yaşamadan kullanabildiği kolay bir ara yüze sahiptir. Bu siteyi erkeklerde kolayca kullanırlar, erkeklerin ne işi var burada demeyin sonuçta erkeklerin jigololuğa başlayabilmeleri için buradan form doldurmaları ve ilanlarını yayınlamaları gerekir. Sizde ancak bu şekilde onlarla iletişim kurabilirsiniz, bazen de cinsel tercihi farklı olan erkeklerin jigololara ihtiyacı oluyor, onlarda aynen bayanların yaptıkları gibi partner tercihlerini buradan yaparlar ve hayatlarını renklendirirler.

Ben Çankırı Jigolo Salih, 28 yaşındayım, kumralım, 179 boyundayım ve 70 kiloyum, biseksüel bir hizmet vermiyorum, bu nedenle erkekler benimle müşteri statüsünde iletişim kurmamalılar. Hizmetlerim sadece bayanlara yöneliktir ve mükemmeldir. Çok yönlü olmayı hiç düşünmedim ve bu tarz ilişkilerde hiç bulunmadım, grup ilişkilere de yakın değilim. Bana göre sekste yaşananların özel bir yanı olmalı, hazları sadece kadın ve erkek baş başa paylaşmalı, bu hazlara bir üçüncü kişi dahil edilmemelidir. Üçüncü veya daha fazla kişi ilişkiye dahil olduğunda ortadan romantizm ya da yoğun hazlar kalkıyor, seks sadece bir heyecana ya da maceraya dönmüş oluyor.

Seksi doğal yaşayarak heyecan yaşanmayacağını düşünenlere katılmıyorum, bence doğal sekste de çok fazla heyecan saklı, doğal sekste yapılabilecek doksan dokuz pozisyonla doksan dokuz farklı orgazm yaşayabilir ve heyecanı hissedebilirsiniz. Eminim, bu pozisyonlardan ancak on tanesini ilişkilerde kullanıyorsunuz, çoğundan haberiniz bile yok ve hiç denemediğiniz için ne hazlar vereceğini de bilmeden yaşıyorsunuz. Önce tüm pozisyonları bir deneyin, onlarla bir orgazm yapın, size yeterli gelmezse, diğer ilişkilere yönelirsiniz ama inanın bu hazlar bana yetti ve ben fazlasını aramıyorum. Her gece dünyada milyonlarca çift, grup ilişkilere girmeden bu heyecanları yaşarken, siz neden yaşayamayasınız? Doğru bir erkekle olduğunuzda sizde, muhteşem heyecanlara ulaşır ve o milyonların arasına girersiniz. Jigolo olmanın cezası varmış gibi yanlış bilgilere takılmayın, bu hizmete ulaşmanın da, vermenin sakıncası yok. Sizde özgürce tercihte bulunarak renkli seks yaşamınıza merhaba diyebilirsiniz.

Bu merhabayı tek olarak yapmanız imkansız merhaba derken bende sizin yanınızda olacağım. Hizmet almanız için bana sabah sekiz ile on altı arasında ulaşabilirsiniz. İlk randevum on altıda başladığı için bu saat geldiğinde telefonumu kapatmak durumunda kalıyorum, isteyen bayanlar bana mesaj atarak sonrası için bilgi isteyebilirler. Jigolo ajansı fotoğraflarımdan daha da özel olanlarını görmek isterseniz bana mail adresi verebilir ya da telefonunuza resim atmamı talep edebilirsiniz. Bu resimlerle ateşiniz tavan yapacak ve acil randevular istemeye başlayacaksınız.

İthal Mersin Jigolo Kavalyesi Martin

Merhabalar çok az sayıdaki yabancı jigololardan bir tanesiyim. Yabancı bayan escortlara sürekli rastlanıyor ve erkekler yabancı kadınlarla rahatlıkla kaçamakları yaşıyorken, bayanlar yabancı bir erkekle ilişkiye girmek için biraz uğraşmak zorunda kalıyorlar. Yerli erkeklere ilişkiye girmek kolay ama yabancı hayranlığınız varsa, ülkemdeki en iyi sevişmeyi yaşayan erkeklerdenim ve burada uzun zamandır yaşıyorum, 35 yaşındayım, Türkçe yazmada iyiyim ama konuşmada şivemde biraz bozukluk var. İsmim ithal Mersin jigolo Martin, hayatımı sekele kazanıyorum. Mezitli’de harika bir sitede oturuyorum. Mersin, Tarsus ve Adana civarında randevulara gidiyorum daha ileriye geçmiyorum çünkü zaman yetersiz oluyor, silerseniz siz benim konuğum olabilir ve Mersin’in güzelliklerini izlerken benimle ilişki yaşayabilirsiniz.

Mersin Türkiye’de kendimi en rahat hissettiğim şehir, burada farklı illerde kaymayı denedim ama istediğim rahatı buradaki gibi oralarda bulamadım. Jigololuğa farklı bir yerde başladım ama iki ay sonra buraya gelerek Mersin jigolo siteleri yazımı yayınladım, burada tüm geçmişimi geride bırakarak yeni hayatıma başladım. Türk kadını yabancı kadınlardan daha ateşli olmalarına rağmen, daha mütevazi ilişkiler yaşamayı istiyorlar. Buna uyan görüşmeler gerçekleştirebilmek için bir nevi seksi yeniden öğrenmek zorunda kaldım. Yabancı kadınlar sekste hiçbir şeye karşı çıkmazlar ama burada ücretli sekste kontrol kadınların elinde olduğu için onların isteği dışında bir şey yaptığınızda ters tepki alabiliyorsunuz. Bunu öğreninceye dek bayanların birkaç defa ters davranışlarıyla karşılaştım ve ağzımın payını aldım.

Seksteki yeni dönemimde romantik olmayı da öğrendim, Türk erkeğinin kadınına gösterdiği nezaketi ve ilgiyi göstermeyi öğrendim ve bizim bayanların neden Türk erkeğine bu kadar düşkün olduklarını da anlamış oldum. Benim ilkemdeki erkeklerin tek dertleri içmek ve kadınla bir süre sınırsız ilişkiye girerek uyumaktı ama burada gece kısa sürmüyordu ve buradaki geceler çok daha zevkli oluyordu.  Mersin jigolo sitesi ile tüm bunları ben sonradan öğrendim ve hayatım yeniden başlamış oldu. İlk deneyimimin neden başarısız olduğunu da böylece anladım. İlk denememi kendi ülkemin standartlarına göre yapmaya çalışmıştım ve başaramamıştım. Hata bendeydi ve hizmet görüşümü değiştirdiğimde her şey yoluna girmiş oldu.

Burada artık sadece bana istek geldiğinde sınırsız ilişkiye girmeye başladım. Bunun dışında kendi isteğimle asla böyle hareketlerde artık bulunmuyorum, bu bazen bana kısıtlı gibi gelse de istek neyse onu vermek benim görevim. Buradaki erkekler jigolo nedir kısaca mesleklerine başlamadan önce biliyorlar ama ben hem ülkenizin, hem buradaki hizmetlerin yabancısı olduğum için, bunu daha zor yoldan öğrenmek zorunda kaldım. Türk erkeği dururken bayanların beni tercih etmelerini çok beklemiyordum sadece Mersin’de bir defa daha jigolo ajans ile şansımı denemek istedim ve bu sefer beklemediğim bir ilgiyle başarılı olarak görüşmeler yapmaya başladım.

Eğlence ve içki kültürüm yerel erkeklerden farklı olduğu için görüşmelerimdeki gece hayatı bayanlara ilginç ve çekici gelmeye başladı. Jigolo şirketleri bu konuda beni yeterli şekilde tanıtmada yetersiz geliyordu çünkü bu yazılarla anlatılabilecek bir şey değildi, yaşanarak görülen bir güzellikti. Bayanlar görüşmelerimde bu özelliği görüyorlardı ve yorumlarında bu yönüme çok değiniyorlardı, bu yorumlarla eğlenceli yönümde keşfedilmeye başladı. Türkçe bilmeme rağmen beni en çok muamelelere ve pozisyonlara verilen isimler zorladı, bacak omuza gibi terimleri burada duydum ve sonradan ne anlama geldiklerini öğrendim. Bazen bir muamele istendiğinde önce dakikalarca ne demek istenildiğini anlamaya çalıştığım günler artık geride kaldı, giderek sizden biri olmaya başladım.

Konya jigolo Kavalyesi Cemil’in Hayatı Ders Niteliğinde

Sitemizde onlarca jigolonun ilanlarında binlerce yaşanmışlık gizli, bunlar iyi ve kötü anılar oluşturarak jigoloların olgunlaşmasını sağlayan olaylardır. Jigolo üyelerimizden biri olan Konya jigolo Cemil’in hayatı ders niteliğinde bir hayat diyebiliriz, bu yüzden onun yapmış olduğu bir paylaşımı yayınlamak istedik. Bu paylaşımda tüm jigoloların ve bu hizmetleri alan bayanların görmesi gereken çok fazla deneyim var. Şimdi sözleri Cemil’e bırakalım. Hayatın bana çok adil davrandığını düşündüğümü söyleyeme, aksine bazen özel olarak benim üstüme geldiğini ve beni test ettiğini düşünüyorum. Özellikle iş konusunda çok deneyim yaşadım ve çoğu bana pes dedirtecek şekilde kötü sonuçlanmadı. Artık farklı maceralara girmekten iyice korkar hale geldiğim bir dönemde, fikirlerimi değiştirecek şeyler görmeye başladım.

Bu etkiyi yaratan şey Konya jigolo siteleri olmuştu. Bu siteler sanki farklı bir gezegendeki farklı bir dünyadan bahsediyorlardı. Bu sitelere göre bu mesleği seçenleri için hayat tozpembeydi. Başlarda bu yazıları okurken gülüyor ve ciddiye almıyordum. Gerçek olamayacak kadar mükemmel görünen bir dünyaydı benim için bu anlatılanlar. Daha sonradan farklı bir olay dikkatimi çekmeye başladı, burada sadece bilgiler verilmiyordu, ilanların altında yorumlara yer veriliyordu ve bu yorumlar gerçeğe benziyor gibiydi. Sitenin yazılarını okumayı bırakarak bu yorumları takip etmeye başladım, kadınların yorumlarında bile tanımadığım bir dünya anlatılıyordu. O an kendimi aslında eski dönemlerde surların dışında yaşayan çaresiz halk gibi hissetmeye başladım, surların içinde farklı, lüks bir hayat, surların içinde sefil ve rezil bir hayat.

Gerçekten aynı bunu hissetmiştim ve ben surların içinde yaşamalıyım diye düşündüm. Konya jigolo sitesi cennete tek yönlü uçuş bileti gibiydi. Okudukça büyüsüne kapılıyordum ve artık gerçekliğine inanarak araştırmaya başlamıştım. Hayatım boyunca o kadar sık hüsran yaşamıştım ki, bu tekrar olmasın diye hızlı hareket edemiyordum. Temkinli olmak artık istemsiz bir reflekse dönmüştü benim için, bunu engelleyemiyordum. Sonunda başvuruyu yapacak cesareti kendimde hissettim ve denemeye başladım. Yaşım 29’du bu sırada. Sitelerde bu yaşlardaki çoğu erkek bir profesyoneldi ve ben bu grupta çok zorlanacağımdan emindim, buna rağmen zaten hayat bana ders vermekte uzman bir derste burada almış olurum dedim ve başladım.

İşin gerçeği, bu hayatta çok beklediğim gibi dört dörtlük bir hayat değildi benim için ama bunda jigolo ajansları suçlu değildi, bunda bu tercihi geç yaptığım için biraz kendimi sorumlu tutuyordum ve biraz mücadele etmem gerektiğini biliyordum. Yine de bir genç kadar öğrenmeye açık değildim, benim bir şeylere adapte olmam ve kendime bunu kanıtlamam biraz daha fazla zaman alıyordu ve bunlar hep zaman kaybıydı. Yine de bu sefer yılmamaya niyetliydim, bu sefer pes etmeden son saniyede dek şansımı denemeye devam edecektim.

Herhalde bu sektörde zorluklarla karşılaşmaya en alışık erkek bendim, çünkü çoğu kişi benden on yaş genç bu hayatı seçiyordu ve benden hayat tecrübesi olarak daha deneyimsiz oluyorlardı ve benim önceki yaşantımdaki gibi erken pes ediyorlardı. Ben bu sefer çabuk yılmaya niyetli değildim. Bir aylık bir partnerdim ve Jigolo ne demek daha ancak anlamaya başlamıştım. Seks bile benim bildiğim gibi değilmiş, ben sadece buz dağının zirvesini görmüşüm ve hepsi bu kadar sanarak aldanmışım. Seks aslında derinlere daldıkça sonu gelmeyen bir derinlikmiş. Burada öğrenilen her şeyin bir değeri varmış, bilgi arttıkça değerde artıyordu, kadınlar size daha başka gözle bakmaya başlıyorlar. Bu güzel bir his olduğu için öğrenmeye daha fazla önem vermeye başladım.

Hayat bu sefer benden yana dönmüştü, sonunda iyi olduğum bir iş bulmuştum ve zevk alarak bu işi yapıyordum. Hayatı her zaman hafife almayı ama temkini elden bırakmadan bunu yapmayı öğrendim, yılmadığınız zaman hep kazanan tarafın siz olduğunuzu öğrendim. Çabuk pes etmenin sadece korkaklık olduğunu öğrendim. Jigolo arayan bayanlar sahibinden araştırmalarında şimdi ilk sıralarda yer alıyorum ve profesyonel seks ilişkileri yaşatıyorum. Oteller, evler ortamı uygun olan her alan benim sevişme alanım olabilir. Ücretim abartılı değil ve sağlığını koruyan ve kontrol altında tutan bir Partnerim. Randevuların saatleri sizin müsait olma durumunuza göre esnektir.

Geceleri Güzelleştiren Muğla Jigolo Siteleri

Kaçamak ilişkilerde neden hep gecelere önem verilir, gündüz saatlerinde hiç kaçamak yapılmaz mı? Bu sadece genel bir yanılsamadır, aslında kaçamaklar çoğu zaman gündüz saatlerinde yaşanır, geceleri ise çoğunlukla erkekler ücretli ilişkilere giderler. Aslında kaçamakların yaşandığı en güvenli saatler gündüz saatleridir, bu saatlerde özellikle kadınlar daha rahat ederler çünkü eşleri ya da sevgilileri işte oldukları için kadınların kendilerini kaçamak ilişkide en güvende hissettikleri zaman başlamış olur. Kadın güvenle bu saatler içinde kaçamağını yapmaya başlayabilir ve zamanında evine dönerek hayatına daha mutlu şekilde devam eder. Geceleri güzelleştiren Muğla jigolo siteleri sadece genel yanılsama böyle olduğu için genelde geceleri baz alır ama gündüzlerinde ne kadar hareketli olduğunu unutmaz.

Gündüz saatleri en uygun saatler olmasına rağmen, yapılacakların kısıtlı olmasına da neden olur, gündüz görüşmeleri sadece yemek, sakin ortamlarda birer içki ve seksle geçer. Asıl hareket akşam saatlerinde yaşanmaya başlar ama bu çoğu kadın açısından her zaman yaşanma şansı olmayan bir eğlencedir. Bazen bunun özlemi ağır bastığında kadınlar fırsat kollayarak gece ilişkilerinde de yer almaya çalışırlar, çünkü geceleri eğlence daha hareketli olur, yapılacak daha fazla aktivite olur. Çalışan kadınlar ve bekar bayanlar içim Muğla jigolo sitesi geceleri de, gündüz saatlerinde de heyecan bulabildikleri bir ortamdır. Çalışan bayanları kısıtlayacak bir eş olmadığı için diledikleri saatlerde kaçamak yapabilirler.

Kaçamak yapmak verdiği hazlar sebebiyle zamanla vazgeçilmez bir alışkanlığa döner, normalden daha üstün zevkler alındığı için bu bir ritüel haline gelir bazen bir gün belirlenir ve hep aynı günlerde bu zevkler yaşanmaya devam eder. Muğla jigolo seçiminizle sizi harika günler bekliyor, sadece dikkatli bir tercihle bu günlerde zevkle zaman geçirmeye başlayabilirsiniz. Jigoloların kaliteli hizmetlerinin kadınların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek seviyede olmasından dolayı kadınlar iş gezilerinde, müsait oldukları gecelerde ve tatillerde jigoloları görmeyi isteyebilirler.

Erkeklerinde gelecekle ilgili tüm beklentileri jigolo olmak ile karşılanmaya başlar. Jigololuğun ilk zamanlarında biraz zorluklarla karşılanıyor olsa da, bu öğrenme dönemini atlattıktan sonra hayat her zamankinden daha heyecanlı ve güzel yaşanmaya başlar. Jigolo olabilmek seksi sevenlerin ve daha yoğun yaşamak isteyenlerin hayalidir. Bu hayali sizde kuruyor olabilirsiniz ve yaşamınızda hedefleriniz yüksek olabilir. Bu mesleğe girerseniz hiçbir hedef yüksek olmaz, her hedef ne kadar imkansız görünse de, ne kadar yüksek olsa da, kısa zamanda ulaşabilirsiniz. Sadece bir formu doldurarak, bir fotoğraf ekleyerek bu hayata başlayabilir ve hedeflerinize sırayla ulaşabilirsiniz. Bu hayatta geçireceğiniz her gününüz bir öncekinden çok daha güzel ve eğlenceli geçecek. Her gün hedefinize bir adım daha aklaşmış olacak ve sonunda zirveye oturacaksınız ve kadınların gözde erkeği haline geleceksiniz.

 

 

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir