Jigolo Ne Demek Kısaca

Jigolo ne demek kısaca açıklanmak gerekirse, parayla seks hizmeti sağlayan erkek diyebiliriz. Dünyanın en eski mesleklerinden birisidir. Özellikle yalnız yaşayan ya da cinsel hayatında birtakım sorunlar olan kadınlar tarafından tercih edilen jigolo, birçok değişik hizmeti verebilme yeteneğine sahipler. Bundan dolayı her daim beklentileri karşılarlar.

Jigolo Hizmetleri Nelerdir?

Jigolo ne demek kısaca çerçevesinde beylerin ne tür hizmetler verdiğinden bahsetmek lazım. Bayanların seks istemesi ve bunu güvenilir bir erkekle yapması son derece normaldir. Bundan dolayı jigolo mesleği ortaya çıkmıştır. Beyler; bayanların cinsel olarak tanımlanan her türlü ihtiyacını karşılama noktasında son derece başarılılar. Çünkü özel bir şekilde seçilmiş olduklarını görmekteyiz. Bunun yanı sıra hizmette sınırları yoktur. Her türlü fantezi onlarla gerçek olur. Bu açıdan bakıldığı zaman kadınların çok şanslı olduğunu ifade etmek lazım. Hem çok çekici hem de bakımlı olan beylerin sağlıklarına dikkat ettiklerini görmekteyiz. Bundan dolayı cinsel beraberlik sırasında her daim korunurlar.

Jigoloları Kimler Tercih Ediyor?

Jigolo ne demek kısaca konusunun açıklanmasından sonra kimlerin jigolo tercih ettiğinden hemen bahsetmek lazım. Kadınların özellikle orta yaşlı olanları ilk sırada bulunuyor. Bir kısmı evli. Eşlerinin seks sırasındaki performansından hiçbir şekilde memnun değiller. Bunların bir bölümü ise dul. Artık genç kızların da jigololara büyük bir ilgi duyduğunu söylemek lazım. Yani çok sayıda bayan jigolo istiyor.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir