Jigolo Ne Demek Kısaca

Jigolo Ne Demek Kısaca

 

Farklı formlardan cinsel ilişki yaşamak isteyen kadınları tercihi jigololardan yana oluyor. Nitekim jigololar, her türlü isteği yerine getirmek adına görev yapmaktadır. Temelde jigolo ne demek kısaca merak edenlere;

 

  • Farklı cinsel deneyimler için tercih edilmektedir.
  • İsteğe bağlı olarak sadece görüşme amacıyla da jigoloya başvurulmakta.

 

Jigolo Nedir

 

Jigolo ne demek kısaca öğrenmek isteyenlere erkeklerin gerçekleştiği bir tür cinsel hizmet olduğunu belirtmek gerek. Bu anlamda jigoloların kendi isteklerine bağlı olarak ücret talebinde bulunması söz konusudur. İsteğe göre ücretsiz görüşmeler de gerçekleşebiliyor. Neticesinde;

 

-Formlar; Yukarıda da belirttiğimiz gibi normal formların uzağında olacak şekilde cinsel ilişkilere geçilmektedir. Bu aşamada tarafların istekleri göz önünde bulundurulur. Sınırlar göz önünde bulundurulur ve de beraberinde cinsel ilişkiye geçilir.

 

-Gizlilik; Toplumsan yönelimler jigolo kavramının göz önünde yaşanmasına izin vermiyor. Yurtdışın da serbest olan bu durum ülkemizde gizlilik unsurları içerisinde gerçekleşmekte. Bu yüzden son derece titiz kurallara yer verilmiş, kişinin özel hayatını sıkıntıya düşürecek herhangi bir durum yaşanmamaktadır.

 

Jigolo Kime Denir?

 

Daha çok fiziksel yalnızlıktan şikayetçi olan kadınların tercihi jigololardan yana oluyor. Hatta sadece fiziksel bir birliktelik için tercih edilmez. Aynı zamanda kadınların güven sorunlarını da yenmek adına bu tarz bir hizmete başvurdukları görülmekte. Özellikle de cinsel hayatında sorun yaşayan kadınlar bu yönde seçimini yapabiliyor.

 

Jigolo ne demek kısaca söylemek gerekirse, para karşılığında kadınlar ile birliktelik yaşayan erkeklerin vermiş olduğu bir hizmettir. Üstelik bu hizmete yönelik her jigolo ayrı ücretlere sahiptir. Erkeğin fiziksel yapısı, eğitimi, tecrübeleri de fiyatların değişmesine etki etmekte. Nitekim herkesin jigolo olması da mümkün değil.

 

Jigolo Olmak İçin İletişim

 

Jigolo ne demek kısaca öğrenenler beraberinde iletişim kaynaklarını dikkate alabilir. İnternetin günden güne gelişmesi bu hizmetin de rahatça verilmesine olanak sağlamıştır. Özellikle de ajansların devreye girdiği ve internet siteleri üzerinden hizmet verdikleri görülüyor. Sonuç olarak jigolo olmak isteyenler de;

 

  • Gizliliğe önem veren ajansları tercih etmeniz faydalı olacaktır.
  • Ajanslar belirli şartlar dahilinde jigolo başvurularını kabul etmektedir.

 

İletişime geçtikten hemen sonra tüm teferruatları anında öğrenirsiniz. Bu yolla uygun olup olmadığınızı düşünebilirsiniz. Görüşmeler dahilinde jigolo olarak hizmet vermeye başlamanız esas alınır. Ajans bünyesinde hizmet veren erkekler daha güvenilir geldiği için de tercih halinde.

 

Jigolo Danışma Hattı

 

Günün her saati görüşmelere uygun olan danışma hatları sayesinde işiniz daha kolay olacaktır. Bu yolla jigolo hizmeti veren erkekler ile görüşme yapılabilir. Görüşme sayesinde taleplerinizi iletebilir ve karşılık alabilirsiniz. Yani hizmet öncesinden danışmanız en doğrusu olacaktır.

 

Aklınıza takılan her türlü soru için danışma hattı ile görüşme sağlayabilirsiniz. Jigolo ne demek kısaca öğrenenler danışma hattı üzerinden de bilgi sahibi olabiliyor. Özellikle de bu yolla partner bilgilerini değerlendirmeniz mümkün olacaktır. Mesela partnerin fiziksel özellikleri ya da eğitim durumu gibi temel pek çok detay göz önünde bulundurulabilir.

 

Jigolo Olmak İsteyenlere Tavsiyeler

 

Dul, evli ya da bekar kadınlara hizmet veren jigololar, tamamen gizlilik şartlarını ön planda tutarlar. Bu yüzden jigolo olmak isteyenlerin güvenilir ve sır saklayıcı olmaları önem arz etmekte. Fiziksel yeterliliğe sahip olan erkeklerin jigolo olmak için harekete geçmeleri gerekir. Örneğin daha çok uzun boylu ve kaslı erkeklerin tercih edildiği açık durumda. Lisans eğitimi almış olan erkekler de daha fazla dikkat çekmekte. Kısacası jigolo olmak için talepleri dikkate almak ve bu yönde hizmet vermek önem arz etmektedir.

 

 

 

One thought on “Jigolo Ne Demek Kısaca

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir