Jigolo Ne Demek?

Jigolo ne demek birçok kişinin en çok merak ettiği soruların başında gelmekte. Bunun yanıtı çok açık. En basit tabiriyle, kadınları memnun etmek ve onların cinsel ihtiyaçlarını karşılamak için çalışan erkek anlamına gelmekte. Elbette bunu belli bir ücret karşılığından yapmaktalar. Son yıllarda gençler arasında en çok ilgi gören mesleklerden birisi olduğunu hemen ifade etmek lazım.

Jigolo Ne İş Yapar?

Jigolo ne demek çerçevesinde bu beylerin ne tür işler yaptıklarından bahsetmek lazım. En temel görevleri sekstir. Kendilerini seçmiş olan kadınları sonuna kadar doyurmaları lazım. Bunun için zaman zaman klişenin dışına çıkmaları gerekmekte. Çünkü bayanların çok farklı fantezileri söz konusu. Değişik pozisyonlar denemek isteyebilirler. İyi bir jigolo bunların tümünü anlayışlar karşılar. Kesinlikle bayanları geri çevirme ya da onları reddetme gibi bir durumları yoktur. Seks hizmetini en güzel şekilde verir. Bunun yanı sıra beyler müşteri seçmezler. Farklı zaman dilimleri içerisinde beraberlik yaşarlar. Saatlik, seanslık, gecelik gibi opsiyonlar söz konusudur.

Jigolo ne demek sorusunun yanıtı tam olarak bu şekilde. Bu işi gerçekten bir meslek olarak yapmak isteyenler artık rahatlıkla başvuru sürecini başlatabiliyorlar. Onlar için özel ajans sayfaları söz konusu. Buraya giriş sonrasında kesinlikle bazı bilgileri yazmak lazım. Bunlar isim, soyadı, email, cep telefonu numarasıdır. Aynı zamanda resim yüklemeleri son derece önemli bir ayrıntıdır.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir