Jigolo Ne Kadar Kazanır?

En çok merak edilen konuların başında jigolo ne kadar kazanır suali gelmekte. Bunun aslında sabit bir yanıtı söz konusu değil. Çünkü hem kadınların ne istediğine hem de ne kadar süreyle cinsel beraberlik yaşayacaklarına göre fiyat değişiyor. Ancak bu işi gerçekten bir meslek haline getirmiş olan beylerin fazla para elde etmesi mümkündür.

Jigolo Ücretleri Nasıl?

Jigolo ne kadar kazanır sorusuna bazı örnekler üzerinden yanıt vermek lazım. Her şeyden önce bir jigolo genellikle minimum 1 saat olmak üzere hizmet vermektedir. ancak bazı beylerin seans olarak bilinen bir tarifesi de söz konusudur. Ancak genellikle kadınlar en az 1 saat beraberlik seks isterler. Bu hizmetin belirlenmiş olan bir ücreti mevcuttur. Fiyat değişebilir. Eğer daha çok cinsel beraberlik istenirse ödenecek olan para da kesinlikle fazla olur. Örneğin bazı kadınlar için 1 saat hiçbir şekilde yeterli değildir. Bunların önemli bir kısmı gecelik hizmet talep ederler. Hatta maddi açıdan hiçbir sorunu olmayan kadınlar; birkaç gün ya da bir hafta boyunca jigolo kiralayabilirler. Bu açıdan bakıldığı zaman kazanabileceğiniz para miktarı da her daim yüksek olacaktır.

Jigolo ne kadar kazanır çerçevesinde bir diğer kriter ise gösterilen performanstır. İşini çok iyi bir biçimde yapan, müşterisini adeta zevkin doruklarına tırmandıran beylere, kadınlar çok daha yüksek bir ödeme yapabilir. Yani çok kazanmak biraz da size bağlı.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir