İzmir dul bayan

Jigolo Ne Kadar Ücret Alır?

En çok merak edilen konuların başında jigolo ne kadar kazanır sorusu gelmekte. Bunun aslında sabit bir yanıtı söz konusu değil. Çünkü hem kadınların ne istediğine hem de ne kadar süreyle cinsel beraberlik yaşayacaklarına göre fiyat değişiyor. Ancak bu işi gerçekten bir meslek haline getirmiş olan jigoloların fazla para elde etmesi mümkündür.

Jigolo Ücretleri Nasıl?

Jigolo ne kadar kazanır sorusuna bazı örnekler üzerinden yanıt vermek lazım. Her şeyden önce bir jigolo genellikle minimum 1 saat olmak üzere hizmet vermektedir. ancak bazı beylerin seans olarak bilinen bir tarifesi de söz konusudur. Ancak genellikle kadınlar en az 1 saat beraberlik seks isterler. Bu hizmetin belirlenmiş olan bir ücreti mevcuttur. Fiyat değişebilir. Eğer daha çok cinsel beraberlik istenirse ödenecek olan para da kesinlikle fazla olur. Örneğin bazı kadınlar için 1 saat hiçbir şekilde yeterli değildir. Bunların önemli bir kısmı gecelik hizmet talep ederler. Hatta maddi açıdan hiçbir sorunu olmayan kadınlar; birkaç gün ya da bir hafta boyunca jigolo kiralayabilirler. Bu açıdan bakıldığı zaman kazanabileceğiniz para miktarı da her daim yüksek olacaktır.

Jigolo ne kadar kazanır çerçevesinde bir diğer kriter ise gösterilen performanstır. İşini çok iyi bir biçimde yapan, müşterisini adeta zevkin doruklarına tırmandıran beylere, kadınlar çok daha yüksek bir ödeme yapabilir. Yani çok kazanmak biraz da size bağlı.

Ortalama ücretler 1500 – 15000₺ arası değişiklik göstermektedir.

Hemen başlamak için lütfen site içerisindeki ajans kayıt formlarımızdan birini doldurun.

One thought on “Jigolo Ne Kadar Ücret Alır?

  • Ben Kaan Demir ADANA hizmet veren jïgoloyum..elit ve dul bayanları bekliyorum,1,85 boyunda 37 yaşında bir delikanlıyım..ek olarak masörüm iletişim kuracak kişi sadece dul ve elit bayaonlarla diyalog kurabilirsiniz…(@outlook.com) mail adresinden diyalog kuralım.yaş aralığı 25 ve 50 aralığında bayanları bekliyorum..
    NOT:Çiftler,gay ve travestiler mūmkūnse aramasın,benim isteklerimi ben belirttim.. LÜTFEN kimse kusura bakmayın herkesin görüşlerine,saygı duyarım..

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir