Jigolo Nedir Kime Denir

Birçok kişinin aklında jigolo nedir kime denir sorusu var. Bunun yanıtını hemen verelim. Jigolo, para karşılığında cinsel ilişkiye giren erkek anlamını taşır. Son yılların en popüler iş ve meslek gruplarından birisi haline gelmiştir. Eskort kavramın bir nevi erkek versiyonudur. Genellikle özel seçim olan beyler; kendilerini seçmiş olan kadınlara verdikleri harika hizmetle tanınırlar.

Jigolo Kimlere Hizmet Veriyor?

Jigolo nedir kime denir diye merak edenlerin bir kısmı bu beylerin kimlere nasıl hizmet verdiklerini de gündeme taşıdıklarını görmekteyiz. Buna göre jigolo salt seks yapan ve kadınları mutlu eden beyler olarak tanımlanabilir. Özellikle cinsel beraberlik yaşama fırsatı olmayan kadınların, bu tip erkeklere çok büyük bir rağbet gösterdiklerini ifade etmek gerekmekte. Bunun yanı sıra bazı kadınlar jigolo erkeklerle iş ya da tatil gezilerine çıkabiliyor. Özellikle yalnız bayanlar bunu yapmakta. Yani jigolo bir kavalye olarak da tercih edilebilmekte.

Jigolo Olma Şartları Nelerdir?

Jigolo nedir kime denir çerçevesinde hangi erkeklerin bu işi yapabileceğinden hemen bahsetmek lazım. Yaş kuralı her işte olduğu gibi burada da var ve 18. Bunun yanı sıra yaşını başını almış olan kişilerin jigolo olması çok zor. Beylerin hijyenlerine asgari derecede bir özen göstermesi lazım. Aynı zamanda erkeklerden istenen bir diğer husus ise seks konusunda çok bilgili olmaları, bunu da pratiğe yansıtabilmeleridir.

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir