uşak dul bayan

Jigolo Nedir Ne Demektir

Jigolo nedir ne demektir sorusu, özellikle bu kavramı ilk defa duyan kişilerin dile getirmiş olduğu bir sual. Nasıl ki erkekler para karşılığında kadınlarla beraber oluyorlarsa, jigolo da bu hizmeti bayanlara vermekte. Bu açıdan bakıldığından ücret karşılığından seks yapan erkek olarak hemen adlandırılabilirler. Son dönemde sayıları oldukça artmıştır.

Jigolo Nasıl Olunur?

Jigolo nedir ne demektir çerçevesinde artık bu mesleğin ülkemizde son derece profesyonel bir biçimde yapıldığını hemen ifade etmek gerekmekte. Buna göre ilk olarak belli şartlara haiz olmak lazım. 18 yaşını doldurmuş olan kişiler başvuru yapabilirler. Ancak bu tek başına yeterli bir kriter değildir. Bunun yanı sıra mutlaka seks hususunda çok büyük bir deneyim şart. Çünkü jigolo beyleri isteyen kadınların talepleri çok sıra dışı olabilir. Bunların tümüne yanıt vermek gerekmekte. Konuşmasını bilen, kültürlü, eğitimli olanların jigolo olması çok daha kolaydır.

Kimler Jigolo Hizmeti Talep Eder?

Jigolo nedir ne demektir ile alakalı olarak aynı zamanda kimlerin bu beyleri talep ettiğine hemen bir bakalım. Yalnız yaşayan, erkek arkadaşı ya da kocası olmayan kadınlar ilk sırada gelmekte. Bunun yanı sıra evli olduğu halde jigolo ile güzel vakit geçirmek isteyenler de var. Çünkü kadınlar, bekledikleri cinsel performansı kocalarında bulamıyorlar. Son dönemde genç kızların da bu tip bir hizmeti istediklerini hemen eklemek gerekmekte.

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir