jigolo ol 2021

Jigolo Ol

Heyecanlı Gecelere Başlamak İçin Jigolo Ol

Bulunduğu ortamda ya da işinde hep tek düze şeylerle ilgilenenler heyecan yaşayabilmek uğruna farklı şeyleri yaşmak zorunda kalırlar. Sıkıcı bir ofiste çalışan ve mesaisi bittiğinde soluğu evinde alan kadının ya da erkeğin hayatında ne kadar heyecan yer alabilir ve bu her gün aynı şekilde yaşanıyor, hiçbir heyecan aranmıyorsa durum daha vahim haldedir. Bu sıkıcı yaşam biçimi zamanla kişiliğiniz bir parçası haline gelir ve içinde bulunduğunuz kalitesiz hayat size oldukça normal gelmeye başlar, dünyada olup biten eğlencelere ve heyecanlara kendinizi kapatır, heyecan veya mutluluk arayışından vazgeçerek sıkıcı hayatınızı yaşamaya devam edersiniz. Heyecana ulaşmada erkekler bayanlardan bir tık daha avantajlı durumdadırlar, mesela bir erkeğe heyecanlı gecelere başlamak için jigolo ol diyebiliyoruz kolayca ama bir bayana kalkıp, heyecanlı gecelere ulaşmak istiyorsan seks Partneri ol diyemeyiz, bayan bize hemen sen bana küfür mü ediyorsun diye tepkisini göstermeye başlayacaktır.

Bir erkek için jigolo olmak tüm sorunları kökünden çözmesine yardımcı olabilecek etkili bir formüldür. Jigolo hayatına başlayan bir erkeğin, bunu aleni bir şekilde yapması da gerekmez, piyasada bu hayatı sürdüren erkeklerin en azından yarısı bu mesleklerini gizlice yürüten, gündüz farklı mesleklerde olan, gece seks hizmetine başlayan erkeklerdir. Bu erkekler arasında, öğrenciler, öğretmenler, memurlar hatta doktorlar bile mevcuttur. Sizde yaptığınız mesleği bırakarak bu yaşantıya başlamaya cesareet edemiyorsanız, jigololuğa işinizden ayrılmadan başlayabilir ve ikinci mesleğinizi sır olarak saklayabilirsiniz. Çoğu erkek ilk başlarda zaten bu hayata başladığını gizlemeyi tercih eder ve zamanla işine alıştığında kendini açıkça ifade etmeyi seçer. Jigololuğa başladıktan sadece birkaç gün sonra heyecanlı geceleri tatmaya başlarsınız, öncelikle seks hayatınız hareketlenmeye başlayacaktır, kendinize ayırabileceğiniz bolca vaktiniz ve paranız olacaktır, zamanla ferdi olarak ya da size ulaşan bayanlarla birlikteyken de gece hayatında aktif olmaya başlarsınız.

Jigolo ilanları ücretli erkeklerin tarihini belgeleyen kanırt gibidirler, ilanın eskiliği bu hayattaki deneyimlerinizi belgeleyen diplomanız gibidir. Kadınların çoğu jigololuk geçmişinizi göz önüne alarak sizi ararlar. Heyecan ve eğlencenin peşindeki bayanlar gençlere yönelirlerken, romantizm ve ateşli ilişkiler isteyenler biraz daha olgunlaşmış erkekleri araştırırlar. Sitelerin katalogları içinde seksle ve gece hayatındaki eğlenceyle alakası bulunan her hizmeti kolayca almaya başlarsınız. Bir başkasına göre çok çılgın gibi görülen ama size göre mutlaka yaşanılması gereken fantezilerden, ekstrem ilişkileri deneyimleme isteğinize kadar aklınızdaki her olayı profesyonel seks partnerlerinin özel randevularında sadece ödeme yaparak yaşarsınız. jigololarında temeldeki mesleğe başlama istekleri buradan kaynaklanmaktadır, bazen nedenin maddiyat olduğunu belirtseler de asıl nedenin altında hem cinselliği özgürce yaşayamamak vardır. Bu dünyada cinsel görüş ne olursa olsun her birey özgürdür ve yaşamak istedikleri her şeyin yaşanacağını bildikleri için bu hayata başlamaktan başka çare olmadığını bildikleri için ilan yayınlarlar.

Mesleğini ya da yaşı ne olursa olsun bir erkeğin jigolo başvurusu yapması sadece beş dakikasını alacak çok basit bir adımdır. İyi ve köklü bir site seçimiyle başlayacağınız bu serüvende, ilan yayınlayarak yola çıkacak ve bu yolda hiç durmadan ilerlemeye devam edeceksiniz. Profesyonelliğe ulaşıncaya dek durmadan gelişmeyi sürdürmek zorunda olduğunuz bir meslektir jigololuk, kendinizi seks açısından, kültürel açıdan, görünüm açısından ve daha sayısız yönden geliştirmeyi sürdürdüğünüz müddetçe sizin yükselişinize kimse engel olamaz, hiçbir rakip önünüzde yolunuzu kesemez. İlk günlerde bu durum göz korkutucu gelecektir ama yapacağınız görüşmelerin vereceği motivasyon ve moralle kendiniz bir an önce gelişiminizi tamamlamak isteyecek ve daha kaliteli bir seks erkeği olmayı istemeye başlayacaksınız. Hızlı bir ilerleme kaydettiğinizde birazda bayanlara güvenilir biri olduğunuzu gösterebilirseniz harika gecelere ulaşmadaki seyahatiniz çok daha eğlenceli bir yolculuğa dönecektir.

Şehrin En Yakışıklı Erkekleri Ve Jigolo Arayanlar Hep Eğlenirler

Kolunuza taktığınız yakışıklı bir adamın varlığı bile gecenizi bir süreliğine mükemmel hale getirecektir ama asıl önemi olan nokta gecenin tamamını mükemmel geçirmeyi başarmaktır. Bu durumda da sadece yakışıklı olan bir erkekten daha fazlasına sahip olmanız gerekmektedir. Sevgiliniz çok yakışıklı olabilir ama egolu, kendini beğenmiş, soğuk ve eğlenmeyi bilmeyen bir erkekse sahip olduğu yakışıklılık size sadece sıkıntı verecektir ve mutlu olmanıza yeterli olmayacaktır. Erkeğiniz yakışıklılığının dışında birde size karşı ilgiliyse, alçak gönüllü ve samimiyse, eğlenmeyi biliyor, sekste de mükemmelse, geceniz diğer gecelerinizden çok daha mükemmel geçecektir. Bu erkek ancak masallarda vardır diyeceksiniz ama jigolo sitelerinde bu erkeklerden onlarcası sizden sadece telefon açmanızı bekliyorlar. Şehrin en yakışıklı erkekleri ve jigolo arayanlar her eğlenirler, hep şehvetle ilişkiye girerler ve geceleri mükemmel geçirirler, bu kalite istisnai bir durum değildir, bu erkekler bunu yaşatabilmek için evrimleşmiş kişilerdir.

Türkiye’de sitelerde ilan vermiş olan elli bin civarında jigolo varsa, demek ki her gece elli bin kadın ülkemizdeki en ateşli cinselliği yaşayarak mutluluğu yakalayabiliyor demektir, bu sadece ilan yayınlamış erkeklerin sayısıdır, birde sosyal medyadan ya da farklı ortamlarda gizli çalışan erkekleri de bu sayıya eklersek sayı oldukça fazla çoğalacaktır. Jigolo arayan bayanlar seks partnerlerini öncelikle aramak istediklerinde sitelere göz gezdirirler ama bazen gittikleri bir kulüpte de yakışıklı ve gizli çalışan bir partnere denk gelebilirler ve onunla da deneyim yaşamak isteyebilirler. Bu bayan açısından ne kadar güvenilir bir yöntemdir tartışmaya açık bir durumdur. Sitelerdeki partnerinin yüzde doksanı artık sektöründen kendilerini ispatlamış profesyonel seks işçileri olduğu için kimse sorun yaşamaz ama rasgele bir ortamda, tesadüfen karşılaşacağınız bir erkeğin güvenilirliği tartışmaya her zaman açıktır ve her zaman ortada maddi, manevi riski vardır.

Kaçamaklarda bazı konulara daha çok dikkat edilmesi gereklidir, örneğin güvenilirlik ve gizlilik bu konuların başındadır, hiç görmediğiniz kişilerle ilişkiye girecekseniz sağlık konusunu da dikkate almanızda yarar olacaktır. Jigolo şirketleri her ziyaretçiyi bu konularda sürekli ikaz eder ve jigololarını dönemsel olarak kontrol altında tutar. Öncelikle maddi konuda neden dikkatli olmalısınız ona bakalım, profesyonel partnerlerin genelindeki çalışma şekli nakit ödemedir, ancak uzun zamandır görüşme yaptıkları kişilerle farklı ödeme seçeneklerini kullanırlar bunun dışında ilk ya da ilk birkaç görüşmede ödemekler hep nakit şekilde gerçekleşmelidir, farklı bir yöntemde ısrarcı olan kişilere daha temkinli yaklaşmanız gerekir çünkü amaç dolandırıcılık olabilir. Bir dolandırıcının tuzağına düştüğünüzde sadece maddi zarar uğramazsınız, manevi olarak ta bir zarar söz konusu olur, yaşaman moral bozukluğu ve maddi kayıp günlerce sizi rahatsız etmeye devam eder. Sağlık konusunda güvende olmanız için korunarak ilişkiye girmekte yarar vardır, kim olduğunu bilmediğiniz bir kişinin sağlık durumundan ya da temizliğinden de emin olamazsınız, ilerleyen zamanda gözlemlerinize dayanarak bu kuralı gevşetebilir ve daha özgür takılmaya başlayabilirsiniz.

Sitelerden yapılacak seçimlerinde bazı kurallar çerçevesinde yapılmasında fayda olduğunu bilmelisiniz. Öncelikle nasıl alışverişe çıkmadan önce neler alacağınızı aklınızda belirleyerek alışverişe gidiyorsanız burada da kimden nasıl hizmet almak istediğinize net şekilde karar vererek araştırmaya geçmeniz gerekir. Bu ilişkilerde rasgele seçimi sadece sıradan bir gece geçirecekseniz yapabilirsiniz ama aklınızda daha özel bir ilişkinin hayalini yaşatıyorsanız, hayallerinizdeki seks çeşidini netleştirerek partneri araştırmaya başlamalısınız. Çoğunlukla jigolo siteleri heyecana aç kadınların kendilerine partner bulmak istedikleri bir ortamdır, bu nedenle buradaki erkekler farklı isteklerle defalarca karşılaştıkları için sizden gelecek tekliflere de normal istekler gözüyle bakacaklardır. Seks partnerinizden isteğiniz BDSM sekste olsa, kostümlü oyunlarda bunu yapmak ona tuhaf gelmeyecektir ama bunu o hizmeti veren partnerden istemeniz önemlidir. Her partnerin hizmet çeşitliliği farklıdır, mesela kostümlü bir fantezi her partnerin işi değildir, bu hizmette uzmanlaşan kişileri ilanlardan bulup çıkarmalısınız ve doğru erkeğe ulaşmalısınız.

Nefesinizi Kesen Erkekleriyle Bursa Jigolo İlanları

Nadiren bir ilişkiden zevkten nefesim kesildi diyerek ayrılırsınız, bunun nedeni nefesinizi kesecek erkeklerle karşılaşmanızın çok zor olmasıdır. Nefes kesmek deneyimle orantılıdır, deneyim arttıkça nefesi kesecek daha çok muamele bilir ve daha çok pozisyon yaşatırsınız. Bunu bilen taraf mutlaka partnerinin de nefesini kesmeyi başaracaktır.  Benim nefesimi her erkek kesemez, sıra dışı birisi olması lazım, heyecanlı ve çok çılgın olmalı diyorsanız nefesinizi kesen erkekleriyle Bursa jigolo ilanları çok işinize yarayacak. Kiraladığınız jigolonun her dokunuşuyla, her öpücüğüyle ve gireceği pozisyonlarla aklınız başınızdan gidecek, nerede olduğunuzu, kimle ne kadar zamandır vakit geçirdiğinizi bile unutacaksınız, sadece pembe bulutlarda, bir masal diyarında zevkten zevke atladığınızı düşüneceksiniz. Bu özel yakışıklılara sadece telefonunuzdan bir arama yaptıktan sonra ulaşır ve kısa bir anlaşma sürecinden sonra ilişkiye girebilirsiniz. Jigololar şartları zorlaştırmak yerine her zaman kısa sürede anlaşmadan ve buluşmaktan yanadırlar.

Zaman sizin için en kadar değerliyse bir seks partnerinin de en değerli şeyidir, zaman bir jigolo için para ve zevk demektir ve boşa zaman geçirmenin kimseye bir yararı olmadığını herkes bilir. İlişkim dışında bir erkekle görüşecek ortamım yok diyebilirsiniz, Bursa jigolo siteleri kendi evlerinden görüşen ya da beğendiğiniz bir otele sizinle gelecek erkeklerle doludur. Bir ilişki yaşamanız için erkeği mutlaka eve atacaksınız diye bir kural olmadığını biliyorsunuz, partnerinizin evinde de gayet rahat bir ilişki yaşayabilirsiniz. Benim ismim Ercan, yaşında sevişirken tüm vücudunuzda dolaşmayı seven ve muamelede her şeyi yapacak kadar deneyimli biriyim. 176 boyunda, 67 kiloda, kayak sporuyla profesyonellik seviyesinde uğraşan ve kışın boş zamanlarını Uludağ’da kayak yaparak geçiren bir erkeğim. Karda sevişmenin çok üşümenize neden olacağını düşünüyorsanız, emin olun, sevişmemizle körükleyeceğimiz ateşimiz yüzünden üşümekten çok kar üzerinde terlediğimizi göreceksiniz.

Kar üzerinde yapılacak ufak bir fanteziden sonra şömine başında birer kadeh şarap ve sohbetle ısınabilir, daha sonra şöminenin önünde sevişmeyi sürdürebiliriz. Sizinle yalnız olacağımız anlardaki faaliyetlerimiz kendimizi en mutlu hissedeceğimiz anlarımız olacak, baş başa kimseyi düşünmeden, kendimizi tutmadan, içimizden geldiği serbestlikte sevişeceğiz ve durmadan yaramazlık yaparak yeni heyecanları ortaya çıkaracağız. Bursa jigolo sitesi aklınızdaki her heyecanı yaşayabileceğiniz bir ortamdır, benimle yaşanacak heyecanların türü genellikle fanteziler ve seks oyunlarıdır. Bazen evli kişilerden gelen üçüncü olma isteklerini de kabul ediyorum. Genellikle bunu tanıdığım kişilerden gelen tekliflerde kabul ediyorum çünkü seansın ortasında bir kocanın ya da sevgilinin kıskançlık krizine girerek ortamımızı bozmasına izin veremem. Çok risk almak, sorunlara davetiye çıkarmak demektir, bende sorunları minimumda tutmak istediğim için risklere elimden geldiği kadar girmek istemem.

Evli bayanların benden alacakları randevularda kendi evlerinde ilişkiye girememelerine bu nedenle saygı duyuyorum, onlarda benim gibi sorunlara karşı önlemlerini bu şekilde alıyorlar. Bursa jigolo hizmetlerimin kalitesini bu hassas konularda gösterdiğim kararlılığa borçluyum. Şehvetliyseniz ve bunu ortaya özgürce çıkarabileceğiniz bir ortam ve size uygun bir erkek arıyorsanız benim evimde hazırlayacağım ortamda hem çok güzel eğlenecek, hem kendinizden geçmekten dolayı sürekli zevk halinde olacağınız eşsiz ilişkiler deneyimleyeceksiniz. Muamelelerimle sürekli gözleriniz kapanmış halde inleyip zevkleri almaya devam edeceksiniz. Muamelelerimde bazen size oral yapacağım, bazen okşayışlarımla bir yılan gibi altımda kıvrılıp gerilmenizi izleyeceğim. Nefes alışınız giderek hızlanacak ve muamelelerimle orgazm yaşamak istemediğiniz için aletimi elinize alıp zorla vajinanıza sokmaya çalışacaksınız, zaten penisim içinize girip çıkmaya başladığında birkaç dakikada orgazma ulaşacaksınız.

Kırbaçlamak İsteyeceğiniz Çanakkale Jigolo Tolga

Deri kıyafetleri, kırbaçları veya kelepçeleri hep filmlerde izlemenize gerek yok isterseniz o malzemeleri sizde kullanarak seks yapmayı seçebilirsiniz. Buna fetiş ya da heyecanlı oyunlar diyebilirsiniz, benim için yaşayacağımız ilişkiye bir isim takmaya gerek yok, aklımıza gelenleri tarif ederek yaşayabiliriz, ben üzerine at biner gibi bineceğiniz, yatağa kelepçeleyip sevişeceğiniz ya da kırbaçlamak isteyeceğiniz Çanakkale jigolo Tolga. 24 yaşında, hard ilişki uzmanı ve çılgın fantezilerin yaratıcısı bir partnerim. Rock sever bir gencim ve takıldığım barlardaki kızlarında çok normal tipler oldukları söylenemez, bu kızlar her şeyi farklı yaşamayı seven çılgın tiplerdir, normal insanlara çok çılgınca gelebilecek şeyler bile bu kızlara sıradanmış hissi yaşatır. Bu kızları heyecanlandırmak için çok daha fazlasını yapmanız, çok daha fazlasını yaşatmanız gerekir. Benim bu kızları heyecanlandırmayı başarabilmem için bulduğum çözüm deri kostümlerde ve sayısız aksesuar olmuştu. Bir kızı eve attığımda bu malzemeleri ve kostümleri gören kızların anında gözleri parlar ve neşeyle kucağıma oturarak sevişmeye başlarlardı.

Normal diyebileceğim bir kızla hiç birlikteliğim olmadı ya da normal bir cinsellik hiç yaşamadım diyebilirim. Her ilişkimi hep çılgın tiplerle ve çılgın fantezilerle yaşadığım için Çanakkale jigolo siteleri mesleğimde fetiş sektörde en deneyimli kişilerden biri olmayı başardım. Fetişten korkan kişilerin aslında bu korkularının yersiz olduğunu belirtmeliyim, fetiş ile BDSM seksi birbirine karıştıran kişilerin yaptığı genel bir hatadır bu. BDSM ilişkilerde risk ve acı daha yoğun hissedilir ve bu korkuya neden olabilir ama fetiş ilişkiler daha çok oyun ve muameleler üzerine kurulu eğlenceli bir seks türüdür. Size bu özel seks çeşidinin tüm inceliklerini yaşatabilecek seviyede deneyimli biriyim. Önceden yaşama şansı bulduğum ilişkilerde gördüğüm fantezilerden ve geliştirdiğim hayal gücümden yola çıkarak inanılmaz seanslar yaşatıyorum. Deneyimsiz fetiş meraklılarına yönelik sürekli konuşuyorum ama birde bu sanatı uzun yıllardır yaşayan bayanlarında olduğunu biliyorum. O bayanlara bir şey anlatmam ya da tarif etmem gerekmiyor, onlarla her şeyi daha çılgınca yaşıyoruz, sizde bir müddet geçtiğinde bir miktar deneyime ulaşacak ve inanılmaz fanteziler yaratmaya başlayacaksınız.

Fetişte kendinizi geliştirecekseniz öncelikle kırbaçları, kelepçe çeşitlerin ive diğer oyuncakları ne şekilde kullanacağınızı kademeli şekilde öğreneceksiniz. Zamanla bu oyuncaklarla birlikte yaşayabileceğiniz fantezileri de kurgulamaya başlayacaksınız. İzleyeceğiniz fetiş filmlerinde çok yararı dokunacaktır. Çanakkale jigolo sitesi her çılgınlığa müsait erkeğin ilanını yayınladığı için tüm istediklerinizi uygun ücretlerle yaşayabiliyorsunuz. Benim seanslarımın sürelerini çok kısa tutamıyorum, bu ilişkide bir saatliğine bir ilişki yaşamak çok zordur çünkü kostümleri giymek, seks oyuncakları ile oynamak, fanteziyi canlandırmak ve ilişkiye girmek en azından iki saatlik bir zaman ayırmamızı gerektirir. Benim önerimi sorarsanız ideal bir fetiş ilişkide ayrılması gereken zaman en azından dört saatten aşağıya olmamalıdır. Dört saatlik bir dilimde, sohbete biraz vakit bile ayırabilir ve farklı birkaç fanteziyi canlandırarak heyecanı çoğaltabilirsiniz. Bu tabi önce ekonominizin uygun olması durumunda size önerdiğim bir seans türüdür, eğer durumunuz dört saati kaldıramayacaksa iki saatle yetinebiliriz.

Kaprisleriyle insanları geren partnerlerden biri olmadığımı ilk sohbetimizde anlarsınız. Fetişi seviyorum ve her müşterime de sevdirecek şekilde bu sanatı öğretmeye çalışıyorum. Fetiş sonu olmayan hayallerin ve zevklerin dünyasıdır. Diğer seks çeşitlerinde her şeyi sonu gelebilir ama fetiş ilişkilerde hayal gücünüzün de sayesinde sonsuz zevklere ulaşacak ilişkilere girme imkanınızı yaratmış olursunuz. Çanakkale jigolo ilanları benim ilanlarımı üç yıldır yayınlıyor ve bayanları üç senedir kaliteli fetiş ilişkilere girmelerini sağlıyor. Fetişi sadece ayak yalama, çorap giyme gibi küçük olaylara sıkıştırarak küçümseyen kişilere gerçek fetişi yaşatmak istiyorum. gerçek fetiş sadece kadın göbeğinden meyve yemek ya da ters ilişki değildir, aklınıza gelmeyecek sayısız seks oyunu ve muameleyi içinde barındıran çok zengin bir seks türüdür ve bir uzmanla bu seks inanılmaz boyutlarda zevk vererek muhteşem bir ilişkide farklı bir dünyayla tanışmanızı sağlar.

Kıllı Seven Çankırı Jigolo Devrim

Erkekte kıl olması bazen kadınların aşırı azmalarına neden olur, bebek poposu gibi bir yüzü olan erkeklerse bir o kadar itici hisler uyandırır. Kıllı seven kadınlar kadar kıllı seven erkeklerde vardır. Koltuk altında ve vajinasında kılları uzun olan kadınlar çok azdır, genellikle kaçamaklarına girmeden önce kadınlar özel bakıma girerler ve tüm kıllarından kurtulurlar ama ben aksi şekilde kıllarınızı almadan gelebileceğiniz rahat biriyim. Bana kıllı seven Çankırı jigolo Devrim diyebilirsiniz. Kıllar benim için asla rahatsız edici bir görünüm olmamıştır, özellikle de vajinalarındaki kıllarına şekilli kesim yapan kadınlara hayranım. Değişik modellerde kesilmiş vajinalarda dilimi dolaştırmak, elimle okşamak ve vajinanın dudakları arasından sızan ıslaklığı parmaklarımın ucunda hissetmek doyamadığım bir duygu. Gece hayatında en aktif insanlar bile istedikleri sıklıkta cinsel ilişki yaşayamamaktan şikayetçidir, bende bu şikayetçi olan erkeklerden biriydim, gece hayatında aktif olduğum halde aşırı alkol ve kalitesiz ilişkiler nedeniyle istediğim tatmine yaklaşamıyordum bile.

Daha kaliteli birliktelikleri yaşamaya çalışırken bir partnerle tanıştım, bu arkadaş ban jigololuktan bahsetmeye başladığında çözüm bu demiştim. Çankırı jigolo siteleri istediğim sıklıkta ıslak vajina okşamama yardım edecekti. Gece hayatındaki yaşantıma ara vermeden günde birkaç saatliğine jigolo olmaya yönelik araştırmalar yapıyordum. Gece hayatı ve yaptığım iş çok vaktimi alıyordu, işten çıkınca ancak bir kaç saat kendime ayırma imkanım vardı ve bu sürede hem akşama hazırlanıp, hem araştırmalarımı yapmam gerekiyordu. Bu yüzden çok zaman ihtiyacım vardı, normalden daha uzun süren bir geçiş dönemiyle bu hayatı benimseyebileceğime karar verdim. Jigololuk hayatının zaten yarısı yatakta yarısı eğlence mekanlarında geçiyordu. Eğlence mekanları kısmında oldukça iyiydim, sadece seksimi daha da güzelleştirmeye çalışmalıydım. Buna da çok zaman ayırma gerekmiyordu zaten işimin bir parçası olacaktı. İşimi yaparken bu konudaki gelişimimi kolayca gerçekleştirebilirdim.

İlan verdiğimde birde yeni hat ve telefon ayarlamıştım, bir süreliğine sadece ben ve beni aryan kişiler bir ücretli partner olduğumu bileceklerdi. Saklı tutmak ve iyi bir partner olmayı başarıncaya dek bu şekilde gizlenmek doğru gibi geldi. Bu yüzden sıradan bir sitede ilan vermeyi istemiştim ama sonra mantıklı düşününce bunun zaman kaybı olacağını ve en iyi Çankırı jigolo sitesi ile çalışmaya karar verdim. Vasat bir ortamda ilan yayınlasaydım belki günlerce tek bir bayanla bile ilişkiye giremeyecektim ama iyi bir ortamda çok fazlasına ulaşabilecektim. İlk haftada haklı çıktığımı görmeye başladım, günde bir iki değil üç dört ilişkiye girmeye başlamıştım. Bu seks açısından iyiydi ama eğlence yönünden çok verimli bir ilişki çeşidi değildi. İnsan eğlenmeyi de özlüyordu, üç ay boyunca neredeyse hiç yatak harici bir aktivitem olmadı, sadece kadınlar ve seksten ibaret bir hayat sürmeye başlamıştım. Eğlenmeyi iyice özlemiş ve artık birkaç gün randevularıma ara vererek gece hayatında biraz zaman geçirmek istiyordum. Tam bunu yapacakken ilk gecelik randevumu vermeyi başardım.

Arayan bayan gece hayatında profesyonel bir geçmişi olan, olgun bir bayandı, gece hayatında çok hızlı biri olduğumu düşünürdüm ama bu bayanla benim yaşadıklarım karşılaştırılınca ben onun yanında bir kaplumbağa gibi yavaş biri gibi duruyordum. Kadın tam olarak bir gece kadınıydı, bir çılgındı. Üç aydır belki gece hayatından uzaklaşmıştım ama bu kadın sayesinde ilk defa gece hayatında bu kadar hızlı bir akşam yaşamıştım. Artık hiçbir konuda en iyisi benim dememeye o gece karar verdim çünkü mutlaka sizden daha iyi birisi zamanı geldiğinde karşınıza çıkıyor ve sizi şaşırtıyor. Çankırı jigolo ilanları başıma gelen en güzel şey olmaya devam ediyor, sonunda haftanın en azından beş altı gecesi eğlence hayatında takılabiliyorum, tüm ilişkilerim şehvetli ve ıslak vajinalarla birlikte geçiyor. Her zaman istediğinizden fazlasına sahip olmayı beklersiniz ama bu istek tam olarak karşılanmaz, ben sonunda istediğimden fazlasına sahip olmayı başaran şanslı erkeklerden birisi olduğumu düşünüyorum. Sizde istediğinizden fazlasına kavuşabileceğiniz bir geceyi benim yanımda geçirebilirsiniz.

Şaşırtıcı Sürede Boşaltan Çorum Jigolo Osman

Bir kadının orgazma ulaşma süresi tamamen ortamın güzelliğine ve erkeğin yeteneğine bağlıdır. Cinsel ilişkileri ve kaçamak ilişkileri bir zincir gibi düşünebilirsiniz, zincirin her bir parçası bir bütünü oluşturur, arada tek bir zincir parçası kırılır ya da eksik olursa bu halka bozulur ve işe yaramaz hale gelir. Ben şaşırtıcı sürede boşaltan Çorum jigolo Osman, 27 yaşında, esmer, 180 boyunca, 72 kiloda, sekste uzmanlaşmış, enerjisi yüksek, heyecanlı oyunlardan hoşlanan bir partnerim. Oyuncu ilişkim ve muamelelerim ilişkiyi çok daha etkileyici zevklerle yaşatır ve bu durumda da orgazmlar inanılmaz hızlı sürede yaşanmaya başlar. Kadını orgazma ulaştıran şey iri bir penisin sürekli vajinasına girip çıkması değildir, muameleyi yapan erkeğin, muamelelerde zevki kadına iliklerinde hissettirmesi ve çekingen davranmaması gerekir, iyi bir muameleden sonra bir kadının orgazma ulaşma süresi birkaç dakikaya kadar düşecektir. İlişkilerimde aceleci kadınlar bile benimle sevişmeye zaman ayırmak isterler.

İyi sevişen kadınların hepsi yatakta iyi sevişmeyi bilen erkeklerle vakitlerini harcamak isterler, sevişme yönü zayıf, aklı sikinde olan bir erkek kadının tatmin etmeyi sadece hayallerinde yaşar, gerçek hayattaysa ancak kendini tatmin edebildiği ilişkiler yaşar. Durmadan aklı sikinde erkeklerle karşılaşan kadınlar sonunda Çorum jigolo siteleri partnerleriyle gecelerini geçirmeye başlayarak karşılıklı tatmin yaşamanın özel hissiyle karşılaşırlar. Anal ilişkiye girmekte deneyim işidir, herkes bunu vajinal ilişki gibi kolay sanıyor ama oldukça teknik bir seks türünden bahsediyoruz. İlişkiye girmeden önce yapılması gereken hazırlıklar ve ilişki sırasında yapılacaklar mükemmel şekilde ve senkronize şekilde yapılması gerekir. Deneyimli biriyle ilişkiye girmenin keyfini aldığınızda artık, kabiliyetsiz erkeklerden iyice uzaklaşmaya başlarsınız, sekste size tatmini hissettiremeyen bir erkeğe artık sabırla yaklaşmaz ve ondan hemen kurtulmak isteyerek bir başkasından şans denemeye çalışırsınız ama sonunda döner dolaşır yine bir jigolonun kollarında mutluluğu bulursunuz.

Seks herkesin doğumuyla birlikte sahip olduğu içgüdüsel bir yetenektir ama bu yeteneği geliştirmek ve daha kusursuz hale getirmek ancak bolca sevişerek mümkün olur. Ben aktif olarak on yıla yakındır her gece sevişen biri olarak çok fazla deneyimden geçtiğimi düşünüyorum. Belki de bunu rakamsal olarak ifade etsek, bir erkeğin sanıyorum iki hayatta yaşayacağı ilişkiyi ben bu sürede yaşamış oluyorum. Çorum jigolo sitesi mesleğimi yaptığım platform olmasaydı bu yoğunlukta bir seks hayatına sahip olamazdım. Doğru site ve doğru gelişimle sürekli yükselişte olan bir kariyere sahip oldum, bu da sürekli olarak daha sık randevu vermemi sağladı. Gündüzleri yaptığım saatlik seanslarda durmadan yeteneklerimi geliştiriyor, gecelik seanslarımda ise bu geliştirdiğim yetenekleri diğer bayanlarla paylaşmaya devam ediyordum. Seks tecrübelerim çok ekstrem olaylar dışında her kadını kolayca tatmin etmeyi başarabileceğim seviyede olduğu halde ben kendimi geliştirmeyi sürdürmekten hiç vaz geçmedim. Hep daha fazlasını öğrenerek, daha iyisine ulaşmaya çalıştım.

Bu davranışım sayesindeyse farklı türlerde de ilişkiye girmeye başlayabildim. Anal seksin tekniklerini hem gündüz ilişkilerimi yaşadığım bayanlar sayesinde geliştirmeyi sürdürdüm. Fetiş oyunları ya da film izleyerek ilişkiye girme gibi fantezileri hep gündüz seanslarımda görüp daha fazlasını yapabileceğimden emin oldum ve bu konudaki yeniliklerimle kadınları daha özel anlarda tatmin etmeye başladım. Önemli olan öğrendiklerinin üstüne bir şey katabilmektir, bunu şayet yapabiliyor ve alışılmışın dışına çıkabiliyorsanız siz başarıyı yakalamayı hak eden erkeklerden biri olmaya aday hale geliyorsunuz. Çorum jigolo ilanları deneyimlerimde ne kadar etkili olduysa, emin olun sizin de deneyimlerinizde çok etkili bir kanal olacak. Seksinizi mükemmel biriyle geliştirmek istediğinizde o mükemmel erkeğin ben olduğuma güvenerek beni arayabilirsiniz. Sizi asla ilişkimizde yarı yolda bırakacak kadar dayanıksız biri değilim, sizinle senkronize şekilde orgazma ulaşır ve zevki katlayarak yaşamanızı sağlarım.

İlişkilerinizde Yeni Bir Sayfayı Denizli Jigolo Çağrı İle Açın

Hayatta yaşadığınız tatsız dönemler yüzünde defalarca keşke bir imkanım olsa da hayatımda yeni bir sayfa açabilsem diye ümit edersiniz ama bunu nedense gerçekleştirmekten çekinerek, aynı düzeni devam ettirmeyi seçersiniz. İş hayatınızda da, sosyal çevrenizde de bunu defalarca düşünmüş ama bu yolda bir türlü adım atmak istememişsinizdir. Bu adımı seks hayatında atmak çok daha kolaydır, bunu bir sevgiliyle ya da bir ücretli partnerle kolayca başarırsınız. Seks yaşantınızda sorununuz varsa şayet ve adım atacak cesarete de sahipseniz, ilişkilerinizde yeni bir sayfayı Denizli jigolo Çağrı ile açın ve artık tatsız döneminizde yaptığınız bu değişimle daha mutlu birine dönüşün. Bir kadın yeni bir sayfayı cinsel hayatında neden açmak ister ya da siz bu adımı neden atmalısınız bunu bir düşünmelisiniz. Kadınlar genellikle sorunlarını içlerinde yaşamayı seçerler ve bu zamanla omuzlarına büyük yükler bindirmeye başlar. Özellikle seks hayatlarındaki sorunlarından bahsedecek kimseyi bulamazlar, sadece çok yakın hissettikleri dostlarına ya da akrabalarına güvenirlerse bu sıkıntılarını paylaşacak cesarete sahip olurlar.

Ben hayatımda yeni bir sayfa atmaya 25 yaşına geldiğimde karar vermiştim, yaşadığım stres ve mutsuz ilişkilerle bu sayfayı açmak zorunda olduğumu hissediyordum, yaşadığım şehirden tutunda, tüm çevreme, işime kadar her şeyi yeniden belirlemek istiyordum. Denizli jigolo siteleri yeni açtığım bu sayfada yapacağım işi belirlemişti, bu işle birlikte otomatikman yaşadığım şehir değişmiş, çevrem yeniden oluşmaya başlamış, tüm hayatım daha farklı yürümeye başlamıştı. Çoğu insana sorsanız tek bir gecede hayatını komple farklı bir şekilde yaşamaya karar verir misin diye, sen deli misin cevabını alırsınız. Ben bunu yapabilecek delilikte bir çılgın olduğum için Denizli’ye taşınma kararını sadece bir gecede vermiştim. Jigolo olmaya ise sadece üç günde karar vermiştim ve ilan yayınlamıştım. Kimseyi tanımıyordum, evimi bile hiç görmeden internetten kiralamıştım ne yerini ne mevki olarak iyi bir bölgede mi onu bile bilmiyordum. Çok kötü bir yerdeyse oraya gittiğimde tekrar ev bakarım diyordum ama şansıma harika bir yerde harika bir evim olmuştu. Bu evde rahatlıkla jigolo randevularımı bile yapabilirdim.

Bizi kimse burada rahatsız etmezdi, dilediğimiz gibi sevişip eğlenebilirdik. Denizli jigolo sitesi yeni tanıyacağım çevreyi yavaş, yavaş oluşturmaya başlamıştı. Birer ikişer ilişki yaşıyor her gece yeni birilerini tanıyor, yeni ortamlara giriyordum: her şey bana yabancıydı ben her şeye, herkese yabancıydım. Denizli çok karışık ve kalabalık bir şehir gibi gelmişti ilk gördüğümde ama geceleri piyasaya çıktığımda gereksiz insanların evlerine çekilmeleriyle daha çekici bir şehir olarak görünmeye başlamıştı. Burası yaşadığım yerden çok daha heyecanlı bir şehirdi, gecenin sonu hiç gelmeyecek gibi hissediyordunuz. Neredeyse eğlence sabaha kadar sürüyordu, Şayet kendinizi bu heyecana kaptırırsanız, sevişmeye hiç vakit kalmıyordu. Bu dengeyi kurabilmek ilk günlerde çok zordu çünkü eğlenceli geceler beklediğimden daha hızlıydı ve çok hoşuma gitmişti, neredeyse seks kadar güzeldi diyebilirim. Randevularımda dengeyi kuran taraf kadınlar ve seks arzuları oluyordu, geceyi iki parçada yaşamaya alıştığımda artık daha dengeli ilişikler kurmaya başlamıştım.

İlk yarıda bol kahkaha, sohbet ve eğlence, ikinci yarıda bol sevişme ve orgazm olarak günlerim akıp gidiyordu. Şu an 32 yaşındayım, kumralım, 179 boyunda 70 kiloda, şık giyimli, centilmen biriyim. Yüksek eğitimli, kültürel yönü gelişmiş ve gelişmeye açık, mükemmellik arayanların istediği tipte bir erkeğim. Denizli jigolo ilanları yaz kış yeni umutlarla ilişkilerinizi yaşayıp hayatınızda etkili kararlar verebildiğiniz bir yuva olacak. ilişki yaşamaya öncelikle biraz sohbet ederek geçiyorum, sohbetle biraz uyum arttırmak en iyisi, sohbet aramızdaki tüm soğukluğu ortadan kaldırarak sımsıcak bir bağ oluşturmamıza yardımcı olur. Bu bağı oluşturmaya başladığımızda ise siz ve ben birbirimize daha yakın davranmaya başlarız, dokunuşlarımızdan rahatsız olmayız ve birbirimizden daha kolay zevk alırız. Bunu önemsemediğinizde iki yabancı ne kadar ateşli sevişebilirse bizde ancak o kadar verimli bir ilişki kurabiliriz, sohbete ayrılacak on beş dakika ilişkimize çok şey katacaktır.

Doğunun Paris’inde Aşk Yaşatan Diyarbakır Jigolo İlanları

Her şehrin kendine has özellikleri vardır, şehirlerin bu yönleri genellikle iş stresi ve önemsenmemek nedeniyle hep güzden kaçar ve değer görmez. İnsanlar zaten bakar kördür, burunların dibindeki güzellikleri hep görmezden gelerek, hep uzaklarda bulmak istediklerini ararlar oysa sadece ellerini uzatsalar her güzelliğe sahip olacaklarının farkında değillerdir. Doğunun Paris’inde aşk yaşatan Diyarbakır jigolo ilanları da şehrin bu güzelliklerinden biridir. Yakınındaki güzelliklerin farkında olmayan kişiler, uzaktaki güzellikleri ise kolay ulaşamayacakları için seçeneklerinden çıkarırlar ve mutsuzluklarından kurtulamazlar. Bende bir değişim yaşamaya karar verirken bunun Diyarbakır’da çok zor yapılabileceğini düşünerek umutsuzluğa kapılıyordum, gözüm hep büyükşehirlerin jigolo sitelerine takılıyor ve keşke oralarda yaşama imkanım olsaydı diye hayal kurarak avunurdum. Büyük şehirde olsaydım sanki her şey çok daha mükemmel olacakmış gibi gelirdi ve burnumun dibindeki imkanları gözden kaçırırdım.

Oysa burnumun dibinde Diyarbakır jigolo siteleri vardı ve büyükşehirlerdeki sitelerle aynı imkanlara sahipti. Sanıyorum bende birazda küçümseme olayı olduğu için görmezden gelmek işime geliyordu ama sonunda görmekten başka çaremin olmadığını anlayarak bir bakmaya karar verdim. bu sitede sadece üç beş kişi vardır diye düşünürken onlarca jigoloyu ilanlarıyla görünce sevinmiştim, yalnız olma korkusu da vardı içimde ve bundan hemen kurtulmuştum. Paris’te aşk başkadır sözünü Diyarbakır’da aşk başkadır sözü olarak değiştireceğiniz özel gecelerde çok eğlenceli saatler geçireceğiz ve inanılmaz zevkler yaşayacağız. Ben artık gözümü açarak yıllarca görmezden gelip kaçırdığım her zevki yaşayıp, tadını çıkarmaya kararlıyım. Bundan sonra hiçbir şeyin elimden uçup gitmesine izin vermeyeceğim. Yeni bir restoran açılsa bile hemen oraya gidip orayı görmek, kalitesini hissetmek istiyorum. İlişkilerimde bir istek geldiğinde çok detayına bakmadan hemen yaşamaya başlayıp o zevklere de ulaşmak niyetindeyim.

Sekste kendimi pozisyonlardan ziyade muamelelerde geliştirmeye özen gösterdim. Muameleler mükemmel yapıldığında pozisyon en vasat pozisyon olsa bile zevk doruğa çıkacak ve orgazmı mükemmel yaşatacaktır. Diyarbakır jigolo ilanım özellikle seks hayatında kaçırdıkları fırsatları artık yaşamak isteyen bayanların bana ulaştıkları bir adrestir. Bana ulaşmanızla beraber tüm sorunlarınızın çözüm bulacağını düşünebilirsiniz ama asıl sorunları bundan sonra yaşamaya başlayacaksınız çünkü artık hayatınızda hep kaliteli bir cinselliğin yaşanmasını isteyeceksiniz. Bu kaliteye özel hayatlarında ulaşabilen kadınların sayısı yok denebilecek kadar düşük sayıdadır ama eğer jigolo ilişkilerine devam ederseniz o az sayıdaki kadınların mutluluğuna en azından yanımdayken ulaşmaya devam edebilirsiniz. Mutluluk sadece kadınların tekelinde olan bir duygu değildir, erkeklerde mutlu olmak ve özel ilişkiler kurmak isterler. Erkeklerde çoğu zaman cinsel mutluluğu eşlerinde değil telefonla tanıştıkları ücretli partnerlerde bulurlar, tıpkı sizin gibi.

Kadınların kaçamak görüşmelere çok ilgi göstermedikleri düşünülür ama ortada aksi bir durum vardır, kadınlarda çok fazla kaçamak ilişki yaşarlar, erkeklerle aralarındaki tek fark kadınlar yaşadıkları ilişkileri sır olarak tutmayı iyi başarırlar, dillerinde dolandırmadıkları için tüm ilişkileri gizli kalır. Diyarbakır jigolo ilanları bu gizliliğe saygı duymayı bana öğretti, önceden yaşadığım her ilişkiyi arkadaşlarıma ballandırarak anlatarak övünür dururdum ama şimdiki ilişkilerimi bir sır gibi tutmam gerektiğini biliyorum. Kendimde inanılmaz değişikliklerin yaşanmaya başladığını ilk aydan sonra fark etmeye başlamıştım. Bu değişiklikler hep iyi yönde olduğu için şanslıydım, bazen bu hayatın büyüsüyle kendini kaybeden ve yoldan çıkan sayısız erkek görüyorum. Bu fırsatı doğru değerlendirip sayısız fırsattan yararlanmak varken, hatalarla hepsinin elden gidişini izlemek hiç hoş olmadı herhalde, bunu yaşamadığım için mutluyum.

Yoldan Çıkaran Tekniğiyle Edirne Jigolo Barış

Cinsel ilişkiye başladığınızda bedeninizde dolaşan istekli dokunuşun etkisi ile kanınızın kaynamaya başladığını hissettiğinizde yoldan çıkmaya başlarsınız. Birçok tabu ve sınırın kalktığı bu anda aklınıza ne gelirse yapmaya hazır olursunuz. Sizi bu kıvama getirmeyi başaran erkeğin özel yeteneklerinin olması gerekir çünkü her cinsel ilişkide kendinizi bu kadar kaybetmenizi sağlayacak kadar çok zevk almazsınız. Hiç arkadan vermemiş bir kadın olsanız bile o anlarda erkeğiniz arkadan yapmak istese büyük mutlulukla arkadan ilişkiye girmeyi kabul edersiniz. Jigolo ilişkilerine girdiğinizde bile size bunu hissettirecek erkeği bulmak kolay değildir, ten uyumu yakalamak, kendinizi yakın hissetmek, rahatlamak ve güven duygusuna sahip olmak gerekir. Yoldan çıkaran tekniğiyle Edirne jigolo Barış size hem güven duygusunu hem ten uyumunu yaşatacak. Eminim yoldan çıkmak alışık olmadığınız ve bilmediğiniz bir duygu, bu duyguyu inanıyorum çok seveceksiniz.

Yalama ve okşama tekniğim ileri seviyededir, vajinanızda hissettiğiniz en etkili okşayışları ve dokunuşları benim elimden ve dilimden hissedeceksiniz. Seks tekniği her zaman mükemmellik seviyesinde olan biri değildim, hatta kadının zevk alıp almadığını hiç düşünmeden sevişirdim. Tek derdim güzel bir kadına yanaşıp onunla vaktimi geçirmekten fazlası değildi. Kalite ya da ender zevkler aramıyordum, bir ilişkiye girecek kadın tavlamak bana yeterdi. Bu nedenle hep bayanların bol olduğu ortamlarda geziyor, kaliteli kulüplerde takılmaya çalışıyordum. Heyecan duymak bana çok uzak bir duyguydu. Heyecandan çok hedefim orgazm olmaktı. Orgazm olmanın seksin temeli olduğunu düşünüyordum. Jigololuk hakkındaysa Edirne jigolo siteleri karşıma çıkana kadar hiçbir bilgiye sahip değildim. Onlarca çapkınlık denemesinden ancak yarısında başarılı olabiliyordum, çok özel bir kritere sahip değildim, hatta bazen nefes alsa yeter dediğim bile oluyordu. Kısacası tek derdim bir vajinaya girip boşalmaktan fazlası değildi.

Seks benim için siyah ve beyaz kadar net bir duyguydu. Şansızlığımdan olacak ilişkiye girdiğim kadınlarda hep benim gibi sadece takılan, beklentileri minimumda olan kadınlardı ve benimle seks hayatlarının hareketlendiğini düşünüyorlardı. Oysa çok farklı yaptığım bir şey yoktu, sıradan birkaç muamele ve her zaman yapmaya alıştığım birkaç pozisyonla orgazma ulaştıktan sonra genellikle sızar kalırdım. Bana ilk heyecanı yaşatan bayan hayatıma girdiğinde yaşım 24 olmuştu. Her zaman yaptığım gibi yine kadın avına çıkmıştım ve bu sefer ağıma kırklarında bir kadını düşürdüğümü sanmıştım. Bütün gece bayanın rahatlığından yararlanıp oynaşmıştım, kadın her hareketime gülümsüyor, bana karşılık veriyordu. Eve gittiğimizde bana sen hiçbir şey yapmayacaksın, bu gece bendensin demeye başladı. Sohbetimizde normalde Edirne jigolo sitesi partnerleriyle ilişkiye girdiğini ama bu gece boş bir erkek bulamadım, seninle idare edeceğim dedi. Bu sözler bir hakaret miydi? Yoksa iltifat mı? Çözememiştim ama biraz kanıma dokunmuştu ve düşünmeye başlamamı sağlamıştı.

Sabah olduğunda kadının yüzü hiç mutlu görünmüyordu, giderken de kendini biraz geliştir diyerek benden ayrılmıştı. Aklımda bu gece seninle idare edeceğim sözleri tazeliğini korurken, jigoloların neler yaptıklarını araştırmaya başladım. Neden bu kadın jigoloları aramakta ısrarcıydı? Jigololarda bende olmayan ne özellikler vardı? Okudukça bir erkek olarak hiçbir özelliğimin olmadığını anlamaya başladım, oldukça sıradan hatta sıkıcı bir erkekmişim, doğru düzgün eğlenmeyi bile bilmiyormuşum, sadece kendimi eğlendirip, kendimi tatmin etmeye yarıyormuşum. Edirne jigolo ilanları beni içine çekmeye başlamıştı, düzgün bir hayatım yoktu ve bu hayat beni düzene sokacak diyerek ilan vermek istedim. Bu şekilde Meriç kenarında başlayan eğlenceli geceler ve ateşli ilişkiler hayat tarzım olmaya başladı. Hayatın kime ne sunacağı hiç belli olmuyor, yıllarca zevksiz bir hayattan sonra bana en mükemmel hayatı yaşama imkanı verdi, sizde belki bunu yaşama vaktiniz geldiği için beni armaya karar vermek üzeresiniz.

Jigolo Kucağında Daha Mutlu Olan Kezban

Merhaba hanımlar, bu bir itiraf ve teşekkür niteliğinde bir paylaşım olacak, sizden de ara sıra böyle şeyler yapmanızı bekliyorum. Ben 45 yaşında minyon yapıda ve yaşının çok altında görünen şirin bir kadınım. Üç evlilik yaptım ama üçünden de mutsuz bir kadın olarak ayrıldım. Evlilik öncesinde üstüme titreyen erkekler nikahı bastıktan sonra birden değişiyorlar ve daha ilgisiz, daha düşüncesiz varlıklara dönüşüyorlardı. Birkaç yıl belki değişirler diye bekliyordum ama hiçbir şekilde değişiklik olmuyordu. Üç evliliğimde de mutsuzluktan birkaç sevgili denememde oldu, onlarda bile ilk başlarda muhteşem duygular yaşarken en çok bir ay içinde bu sıradan bir ilişki haline geliyor, ricalar emirlere dönmeye başlıyordu. Ne eşlerimde ne sevgililerimde beni uçuracak duyguları hiç yaşayamadım, arkadaşlarımın anlattıkları seks maceralarında yaşadıklarını artık bende yaşamak istiyordum ama bunu ne şekilde başaracağımı hiç bilmiyordum. Jigolo kucağında daha mutlu olan Kezban haline gelmeden önce biraz da bekar takılayım istedim.

Belki kafamda bağlılık olmadığında bir beklentiye girmeden yaşayacağım ilişkilerde daha başarılı olabilirdim. Ne bir eşim, ne de sevgilim olmadığı için bekarlığın tadını gece kulüplerinde çıkarmaya başladım, bekar ve işveli bir kadın olunca gece hayatı oldukça ucuza geliyordu çünkü am salak erkekler sayesinde hiç para ödemek zorunda kalmıyordunuz, mutlaka gittiğim bir ortamda bana yanaşan, benimle olmak isteyen bir erkek çıkıyordu ve tüm hesabı üstleniyordu. Eğlence kısmı oldukça güzeldi ama seks kısmında yine aradığımı bulamıyor ve aynı tatminsizliği yaşamaya devam ediyordum. Bu planda beni mutlu etmeye yetmemişti, farklı bir yol bulmalıydım ama gece hayatına da devam etmeliydim, bir yandan arayışıma devam ederken, yine erkeklerle takılmaya devam ediyordum, belki aralarında biri beni becerirken bulutlara çıkarır da, ilişkimi uzun süre devam ettirebilirim diye umarak eğlenmeye devam ediyordum. Bir gece ortamda çok farklı görünen biriyle tanıştım, tanıştığım erkek jigolo olmak isteyen çok genç biriydi benimde şimdiye kadar ilişkiye girdiğim en genç erkek olacaktı.

Sabah yine tatminsiz şekilde yataktan çıkmıştım ama bundan sonra tatmin olabileceğim bir yol aklımda belirmeye başlamıştı, hem de bu genç delikanlı sayesinde olmuştu bu. Neden o geceye kadar hiç aklıma jigololar gelmemişti, bu biraz masraflı olacaktı ama ben tatmin olduktan sonra vereceğim paranın bir kuruşu bile gözüme görünmüyordu. Ömrümde ilk kez seks için ödeme yapacaktım, bu beni güldürüyordu, hem ben erkekleri yemeğe alışmıştım şimdi bir erkek beni tatmin edecek diye ona para ödemek zorunda kalacaktım. Jigolo ajansları ilk adayları bana sunmaya başladığında ne yapacağıma bir türlü karar verememiştim, kendimi buğday ambarına düşmüş tavuk gibi hissetmiştim, yakışıklı, kadını inletmeyi bilen onlarca erkekten birini seçebilir ve aklım almayacağı, çok merak ettiğim her zevki bu erkeklerle yaşayabilirdim. Tek avantajım, bir bekardım ve kimseyi hayatıma karıştırmadığım için ilişkimi evimde yaşayabilecektim.

İlk aramamda jigolo başvurusu yapacak bir genç kadar heyecanlıydım. Telefon açıldığında kendimi toparlayıp yanıt verebilmem birkaç saniyemi almıştı. Çoğu kadın önce deneme yanılma yöntemini seçer ve saatlik ilişkilerle bu görüşmelere başlarlar ama ben hemen gecelik randevu istemiştim, ücrette öyle çok abartılı değildi, üstelik randevumu her şey dahil şeklinde yaşayacaktım. Aklımdaki şüpheler bir türlü yakamı bırakmıyordu, herhalde ilişkiye başlayıncaya kadar da bu şüphelerden kurtulamayacaktım.  Gecelik ilişkide bu deneyimli erkekleri hem eğlenirken yaptıklarıyla, hem sevişirken yaptıklarıyla değerlendirebilecektim. Ben doğrudan sonuca ulaşmayı severim, kadınlar jigoloları önce birkaç kere yatağa atıyorlar önce sekslerini test ediyorlar sonra gecelik randevuyla diğer yeteneklerini de keşfediyorlar, ancak üç dört görüşmeden sonra bir fikre sahip olabiliyorlar, bende hemen ilk görüşmemde partnerimin tüm özelliklerini ortaya çıkarmaya niyetliydim.

Görüşme saatinden on beş dakika önce buluşacağımız bara gitmiş ilk bardak içkimi içmeye başlamıştım. Partnerim gecikmeden gelmişti ve oldukça sıcak bir şekilde benimle tanışıp sohbete başlamıştı. Birlikte içki içerek sohbetimizi iyice derinleştirmiştik. Sohbet ilerledikçe bende rahatlamış ve aklımdaki şüphelerden bir kısmından kurtulmaya başlamıştım ama benim asıl sıkıntım yatakta neler yaşayacağımı bilmiyor oluşumdu. Bir an önce yatağa gidip, o konuda da rahatlamak istiyordum. Yaklaşık bir saat sonra evime gitmiştik ve erkekle yakınlaşmaya başlamıştık. O dokunuşlarla çok sürmeden inlemeye başlamıştım, daha seksin en başında etkilemeye başlamıştı bu adam beni. Bu bile benim ilişkilerimde büyük bir gelişmeydi, artık şüphelerimden tamamen kurtulmuş ve zevk almaya odaklanmıştım. Hayatımda ilk defa aynı gecede dört defadan fazla orgazm yaşamış ve tatmin olduğumu hissetmiştim, jigolo arayan bayanlar sahibinden ilanlara bakmayı çok seviyorum ve artık yeni seks türlerine de açık olarak sadece jigololarla seks yapıyorum.

Kadına Özel Olduğunu Okşayışlarıyla Hissettiren Elazığ Jigolo Halit

On yıllık jigolo hayatımda inanılmaz zevk aldığım ilişkilere girdim. Yaşadıklarımda kadınların bana kendilerini teslim etmelerini ve aldıkları hazları belirgin inlemeler ve çığlıklarla yaşamaları işimde doğru teknikleri uygulayabildiğimi bana gösteriyordu. Kadın özel birisi olduğunu hissettiğinde davranışları hemen değişmeye başlar, özellikle bu hisleri kadına yaşatan erkek o an yanındaysa ve onunla sevişiyorsa bu davranışlar çok şehvetli davranışlar olarak yansımaya başlar. Ben kadına özel olduğunu okşayışlarıyla hissettiren Elazığ jigolo Halit, okşayış dediğimde akıllara anında sevişirken yaptığım okşamalar gelecek ama o okşayışlardan bahsetmiyorum. Benim söylemeye çalıştığım yaptığım iltifatları ya da gösterdiğim ilgiyi bedensel temasla desteklemektir.

Örneğin yüzün çok güzel dediğimde bayanın yanağına hafifçe dokunup okşamam sözlü bir ifadeden çok daha etkili olur ya da çok ince bir belin var derken avucumu bayanın belinde dolaştırmam ve o inceliği ona da hissettirmem daha etkili oluyor. Bahsettiğim okşayışlar bu türden temaslardır. Seksteki dokunuşlarım zaten oldukça etkili olduklarına eminim o farklı bir an yaşatır bayanlara. Seksten önce bayanın kendini özel hissetmesi halinde cinselliğe geçildiğinde dokunuşlar çok daha etkileyici olmaya başlıyor ve bayan artık şehvetini dizginlemekten yorulduğu için tüm ateşiyle kendini bana teslim ediyor. Elazığ jigolo siteleri ilgiye hasret kalanları ilgiye boğacak sayısız erkekle hizmettedir. Bense kadınlara ilgiden çok daha eşsiz hazları da yaşatırım.

Ben 35 yaşında, beyaz tenli, 177 boyunda, mavi gözlü, 66 kiloda, sarışın biriyim, seks sektörü bildiğim ve uzmanı olduğum tek meslek, üniversiteden çıkınca başka bir meslekle zaman kaybetmeyip hemen bu işe başlamıştım. Dokunuşlarım o zamanlar çok etkileyici değildi ama seksim hep mükemmeldi. Kadın ruhunu anlamaya başladıkça ve kadının ilgiye ne kadar aç olduğunu fark edinceye kadarda bu konuya hiç eğilmemiştim. Bu eksikliklerini gördüğümde bir erkek olarak kadınların bu eksikliklerine de çare bulmam gerektiğini hissetmiştim ve sonraki görüşmelerimde yavaş yavaş kadınlara daha ilgili davranmaya başladım. Elazığ jigolo sitesi ilişkilerimin tüm seyri o andan sonra değişmeye başlamıştı. Kadınlar randevumuz bittiğinde benden ayrılmakta zorlanmaya başlamıştı, sanki çok sevdikleri bir erkekten uzaklaşıyorlar ve bir daha geri dönemeyecekler gibi davranmaya başlamışlardı.

İlgi görmek kadınların tüm davranışlarını etkiliyor ve daha şehvetli olmalarına yol açıyordu. Bu şehvet benim işime geliyordu çünkü artık tüm ilişkilerimde şehvetli kadınlarla ilgileniyordum. Jigolo olduğumda hayallerime ulaştığıma dair kesinleşmiş hislere sahiptim ama kadınlara gösterdiğim ilgiden sonra hayalimdekini aşan şeylere de sahip olmaya başlamıştım. Elazığ jigolo ilanları şehvetinizi sakinleştireceğiniz erkeklere ulaşmanızı sağladığı için bende ilanımı bir süre öncesi burada vermeye başladım. Önceki sitemde görüşmelerim yoğun olmaktan çok uzaktı, burada ise görüşmelerimden zaman arttırmakta çok zorlandığımı belirtmeliyim. Normalde insanlar eğlenmek ve kaçamağa gitmek için kendilerine zaman ayırmak isterler ama ben her gecemi kaçamak yapan kadınlara ve eğlenerek geçirdiğim için, zaman ayırmayı sadece sakin bir gece geçirmek için istiyorum. bu haftadan itibaren en sakin olan günü belirleyerek artık o günlerde kendime vakit ayırmak istiyorum.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir