Jigolo Ol

Jigolo Ol Yüzlerce Kadınla Yat

Dünya üzerinde Adem’le Havva yaratılıp ilk yaramazlıklarını yaptıkları günden itibaren seks insanoğlunun en çok severek yaptığı şey oldu. Çıplaklık arttıkça cinsel açlığın azalacağı düşünülürken, insanlar daha aksi yönde duygularla, seksin sınırlarını zorlamaya başladılar. Seks en tatlı şey olunca, insanlar etkisini daha fazla hissetmek ve heyecan yaşamak için yasak ilişkilere de ilgi duymaya başladılar. Orta çağda kadınlar sikişmeden duramadıkları için, kocaları uzun bir yolculuğa çıkacakları zaman karılarına bekaret kemeri takarak yolculuğa çıkarlarmış. Bu sayede çilingirlerde bol miktarda iş yapmaya başlamışlar. Yani hatunların seks yapmasına bekaret kemerleri bile engel olamamış, günümüzde de engel olunamıyor. Sekse bu kadar yoğun ilgi varken jigolo ol yüzlerce kadınla yat ve hayatını yaşa. Üstelik artık kadınlarla yasak ilişki yaşamanız için bekaret kemerini açtırmak için çilingirlere de ihtiyacınız yok.

Yüzlerce yıldır azgın hatunları beceren jigololar şehvetle, tüm tehlikelere rağmen işlerini yapıyorlar. Günümüzde artık jigololar geçmişe göre ilişkilerini daha eğlenceli yapıyorlar. Jigolo olmak geçmişte de, günümüzde de çok kolay. Geçmişte bir saraya yakın olmanız ve yakışıklı olmanız yeterliydi, şimdiyse elinizin altında internete girebilen bir cihazınızın olması yeterli. Bu cihazla çok değil, on dakikada hayallerdeki mesleği yapmaya başlayabilirsiniz. Bu siteyi iki tip erkek ziyaret eder, hayallerini gerçekleştirmek isteyenler ve hayalleriyle yaşamaya devam edenler. Siz hangisisiniz? Hayallerini gerçekleştiren erkeklerden mi yoksa hayalleriyle yaşamaya devam edenlerden mi?

Hayaller gerçek olsun, hayat bundan sonra muhteşem olsun diyorsan okumaya devam, sen cesur birsin ve hayallerin gerçekleşsin diye her şeyi yapmaya hazır bir erkeksin. Senin için bundan sonra hayat çok daha harika olacak, sadece sitemizde gereken adımları atarak jigolo olmak istiyorum evresinden jigolo olmak üzeyim evresine geçerek ve hayatını değiştirecek ciddi kararlar vereceksin. Bu kararları alırken hataya düşmemen için biz hep yanında olacağız ve san yardım edeceğiz. Bir jigolonun mesleğine başlayabilmesi için sitemize üye olması ve burada bir ilan yayınlayarak bayanlara ulaşması gerekiyor, yayınlanan ilanın tamamlanabilmesi için birde fotoğrafını eklemen gerekiyor.

Jigololar hazırladıkları ilanlarda bayanları fotoğraflarındaki görünüşleriyle ve tanıtımlarında anlattıkları özellikleriyle kendilerini beğendirmeye çalışırlar. Jigolo ilanları jigolonun iş yeri gibidir ve jigolonun müşterilerine ulaşabilmesini kolaylaştırır. Kısacası ilansız bir jigolo mağazası olmayan bir esnaf gibidir. Başarılı jigoloların tamamının bir ya da birden fazla ilan yayınlamalarının nedeni aktif olduklarını göstermektir, yalnız ilanlarınızın gördüğünüz bütün sitelerde yayınlanması bazen problemler yaşatabilir. Çok meydanda olduğunuzda mutlaka arayanınız fazla olur ama bu seferde müşterilerinize randevu verememek ve sürekli müsait olmadığınızı söylemek zorunda kalırsınız ve zamanla bu size zarar vermeye başlayabilir. Bayanlar sizin canınız istediğinde ilişki yaşayan ciddiyetsiz bir partner olduğunuzu düşünerek artık size ulaşmaya çalışmaktan vazgeçebilirler.

Jigolo Siteleri Herkesin Amacına Hizmet Eder

İsminin jigolo ile başlaması nedeniyle bu ortamı sadece jigoloların kullandığını düşünenler buradaki amacı anlamamışlar demek ki. Burayı jigololar ve jigololara ihtiyaç duyan kadınlar kullanırlar. Kadınların dışında biseksüel kişilerde jigololara ulaşmak istediklerinde sitemizin zengin arşivinden yararlanırlar. Kısacası jigolo siteleri herkesin amacına hizmet eder. Jigololar için burası kendilerini özgürce tanıtabildikleri rahat bir ortam durumundayken, seks ihtiyaçlarının karşılanmasını isteyen kişiler içinde güvenli bir ortam sağlamaktadır. Kimlerin ve isteklerin gizlice yaşanmasını sağlayan jigoloların hizmetleri alan kişiler yüzde yüz memnuniyete de ulaşmayı başarırlar. Ücretli ilişkilere yaşantılarında yer verenler farklı hizmetler almakta da zorluk yaşamazlar.  İsteyenler kişilikleriyle uyumlu romantik geçekler geçirirlerken, isteyenler sınırların ötesine geçiş yaparak ekstrem zevklerle gecelerini bir macera gecesine dönüştürebilirler.

Jigolo şirketlerinin politikasında her görüşe saygı duymak olduğu için burada jigoloların hizmetlerindeki çeşitliliğe karışılmaz, isteyen jigolo BDSM hizmeti verir ve diğer ilişki çeşitlerine girmezken, isteyen sadece romantizm yaşatacak gecelerde bayanları şımartmayı seçebilir. Jigolo için bu seçimler meslekte profesyonelleşmeye başladıkça ortaya çıkacak kararlardır. Toy bir partner, mesleğinin ilk günlerinde hemen ben BDSM yapacağım diğer ilişkiler benim alanım değil diyemez. Öncelikle kendini tüm seks türlerinde bir uzman haline getirdikten sonra alanını seçmeli o şekilde hizmet vermeye başlamalı. Jigolo Sitesi hizmetlerinde deneyim kazanmadan branşlaşmak jigolonun kendi bacağına sıkması gibi bir durum oluşturur.

Seks hizmetinde benimde bir farkım olsun, bayanları bende kalitemle tanıştırayım diyorsanız, öncelikle bir jigolo ajansı seçerek işinize başlayabilirsiniz. Ajanslar bayanlara güven veren ortamlar olduğundan, tüm irtibat bu ortam üzerinden sağlanır. Siz görüşmelerinizde fazlasıyla efor harcayacağınız için kendinizi aralıksız tanıtmanız imkansızdır. Bazen arkadaşlar sadece sosyal medyayla bu işi başaracakların düşünürler ama 7/24 bu ortamlarda olmadıkları için kişilerle iletişim sorunları yaşarlar ve karşı tarafa güven vermeyi başaramazlar. Profesyonelleri sanal ortamları sadece özel yaşantılarıyla da bayanları etkilemek için kullanırlar. Bu ortamlarda yaptıkları paylaşımlarıyla bayanlara daha fazla detay verirler ve nasıl bir karakter olduklarını göstermek isterler, amaçları bu ortamdan kendileri müşteri sağlamak değildir. Zaten çoğunun hesabı da gizlidir, sadece takipçilerine yönelik paylaşımlar yaparlar.

Bir twitter jigolo hesabını rasgele herkesin inceleyebileceği şekilde tutmaz. Bu hesaptan jigoloyu sadece müşterileri takip edebilir. İlan yayınlamanın masrafından kaçmak için sizin de aklınızda sadece sanal ortamlardan kadınlara ulaşmak varsa, bu sistemin işlemediğini ve deneyenler asla başarılı olamadıklarını bilmelisiniz. Ancak biraz çevreye sahip olan, gece aleminde uzun zaman geçirmiş şansı birkaç kişi bu şeklide biraz başarı elde etmişlerdir. Buna rağmen onlar bile sonuçta sabit ilanların önemini anlayarak kaçınmaz olarak kendi ilanlarını hazırlamışlardır. Bilerek hata yapmak istemiyorsanız sosyal medyayı sadece ilanlarda tanıtamadığınız yönlerinizi tanıtmak için kullanın. İş bağlantılarınız için sadece sitemizdeki ilanınıza güvenin.

Jigolo Ajansları Her Saniye Tanıtımda

Ciddi bir kuruluşun her saniye size destek olduğunu bilmek, kendinizi güvende hissetmenize yol açar. Bu durum sizde bir rahatlamaya neden olur ve işinize daha da odaklı çalışabilirsiniz. Rahatlamak kötü bir şey değildir, bayanlarda rahatlamaya aç oldukları için burada değiller mi? Rahat olmak, rahat hissetmek pozitif etkileri olan duygulardan biridir. Jigolo ajansları her saniye tanıtımda oldukları için, mesleki açıdan sürekli aktif durumda olduğunuzu bilmenin verdiği bir huzurla görüşmenizi yaparsınız. Siz işinizle meşgul olduğunuz saatlerde ilanınız sürekli sizi bayanlara tanıtmayı sürdürür. Sizi beğenen hatunlar sizi ararlar, siz uygun olmadığınız için telefonu yanıtlayamasanız bile size mesaj atarlar ve bu şekilde hatunla irtibatınızı korumuş olur ve bir sonraki müşterinizi kaçırmamış olursunuz.

Bir jigolo ajans ilanınız olmamış olsaydı, hatun en başta sizi görmediği için size ulaşamazdı, farklı şekilde sizi görmüş olsa ve aramış olsa ve sizde o sırada seviştiğiniz için telefonu yanıtlamamış olsanız, size bu kadar güvenmez, mesaj çekmez ve farklı bir erkeği aramaya geçerdi. Profesyonelliğini kanıtlamış sitelerin kadrosunda bulunmak bu nedenle önem taşır. Sizin tek başınıza güven sağlamanız uzun zaman alacaktır ama bir sitenin desteği arkanızda olduğu zaman bu zor aşamayı kısa zamanda atlatarak, mevki olarak üst tabakalardaki bayanlarla çok ciddi randevulara girmeye başlarsınız.

Jigolo olmaya kararlı olan ama halen jigolo nedir kısaca bile bilmeyen kişiler çıkabiliyor. Yapacağı işi sadece seks olarak gören kişiler, bu tutumlarıyla mesleği kötü etkiliyorlar ve bayanların bu randevulardan tereddüt duymalarına neden oluyorlar. Ne iş yaptığının farkında olmayan erkeklerle ilişki yaşamış kadınlar, buradaki her erkeğin aynı kalitede olduklarını düşünerek farklı sitelere gidebiliyorlar, bu nedenle bizim öncelikle kendi kalitemizi korumamız için jigolo adaylarını bilgilendirmemiz gerekiyor. Ancak bu sayede kendimizi olum düşüncelerden ve kalitesiz kadrodan korumayı başarırız. Sitemiziz bilgi kaynakları arasında bayanlarında, sizlerin de gereken bilgileri almanızı sağlamak için, sayısız yazı paylaşıyoruz. Bu yazıların bir kısmında gereksiz bilgiler gibi görünen yazılar göreceksiniz ama buradaki her yazı iş hayatınızda karşılaşacağınız ve size zarar verecek konulara açıklık getiren yazılardır. Bu yüzden en olmaz dediğiniz konuları dahi ciddiye almanızı öneririz.

Zaten jigolo nedir öğrendiğinizde işleriniz daha kolay yoluna girecektir. Jigolonun ne olduğunu öğrenmek, üniversite bitirmeye benzemez, çok kolaydır ve önemli olan sadece birkaç özelliğe sahip olmanızdır. Bunlar sizde varsa kolayca işe başlarsınız ve çalışırken mesleğinizin inceliklerini öğrenirsiniz. Her yazı sizin için hazine niteliğinde bilgiler içermektedir, bu yazıların içeriğinde hangi aşamalar sizi bekliyor, ne şekilde randevularınıza gitmelisiniz, bayanlara nasıl davranmalısınız, bayanlar sizden ne görmeyi beklerler gibi önemli konular bulacaksınız. Bilginin zararlısı olmaz, okuyun aklınızın bir kenarında bu bilgiler dursun. Zamanı geldiğinde iyi ki; okumuşum diyeceksiniz.

Jigolo Arayanlar Erkeklerini Nereden Bulacaklarını Bilirler

Erkeğin iyisine nasıl ulaşılacağınız bazı kadınlar her kadından iyi bilirler ve orada, burada zaman kaybetmeden bilgisayarlarının başına geçerler ve sitemizi ziyaret ederler. Saniyeler içinde kendi bölgelerindeki seks hizmeti veren onlarca erkeği karşılarında görürler ve tercih yaparlar. Kaçamaklarında jigolo arayanlar erkeklerini nereden bulacaklarını bilirler ve gecelerin en ateşlisini saatler içinde yaşamaya başlarlar. Kaçamak yapmak aslında bu kadar kolayken, işin inceliklerini bilmeyen hatunlarsa, kendilerine gecelik ilişkiler gerçekleştirmek için barlarda veya değişik ortamlarda partner bulmaya çalışırlar.

Bu çeşit yöntemleri seçmek fazlasıyla risklidir. Öncelikle bir barda alkollü bir ortamda bulacağınız erkeğin nasıl biri olduğunu bilemezsiniz. Bu adam nasıl sevişir, iyi niyetli mi ya da farklı niyetler mi taşıyor bilemezsiniz. Sekste nelerden zevk alıyor, sizi tatmin etmekte zorlanacak mı, en önemlisi de sağlıklı mı? Hepsi aslında birer bilinmez. Bu kadar risk alacak kadar cesur musunuz? Her kadın sizin gibi cüretkar değil, onlar bu yollardan defalarca geçmişler ve hata ettiklerini defalarca görmüşler ve sonunda işin ne şekilde yaşanması gerektiğini bulmuşlar. Önceki sorunlu ilişkileri yüzünden jigololara başta çok güvenmeseler de birde şanslarını burada denemişler ve sonunda aradıkları heyecanları yaşamaya başlamışlar. Jigolo arayan bayanlar artık ilişkilerinde sorunlar yaşamak istemeyen kadınlardır.

Erkeğe bağlanmadan, tatlı kaçamaklar yapmak isteyenlerin tercihidir. Bazı olgun bayanların jigololardan hizmet almalarındaki nedenleri sıralarsan durumu daha net değerlendirebilirsiniz. Olgun ve ileri yaşlardaki bayanların hayatlarında çok ya da az sayıda erkek olmuştur. Kadının hayatına bir erkeği kabul etmesi sorumluluk almaya başlaması anlamına gelir. Evli kişilerde de durum aynıdır, bir sevgilisi olan kişi içinde durum farklı değildir. Bazen de hem evli olup, hem de bir sevgiliye ya da daha fazlasına sahip olan bayanlarda vardır. Sonuçta kadının hayatında kaç erkek varsa hepsine ayrı bir sorumluluğu olduğunu hisseder. Sorumluluk bazen kişileri boğan bir duygudur ve bazı durumlarda bu duygu o kadar bunaltmaya başlar ki; bayanlar kaçmak uzaklaşmak isterler. Jigolo arayan bayanlar sahibinden ilanlarına bazen deneme ilişkileri için girerler, bazen bulundukları bunaltıcı ortamdan uzaklaşmak ve rahatlamak için girerler.

İşte bir grup olgun veya yaşı daha da ilerlemiş bayanlar artık hayatlarına yeni kişileri alarak bu sorumlulukları üstlenmek istemezler. Yeni bir kişiyi hayata sokmak, yeniden sorumluluk almak olacağı için jigolo bulmak en iyisi olarak düşünürler. Yeni bir sevgili olduğunda bu sevgiliye bakmak gerekir, bazı ihtiyaçlarını karşılamak gerekir, size sadık olduğundan emin olmak gerekir ama tüm bunları karşılamak ve erkeğin sadakatinden emin olmak zor olduğu için zamanla bunaltır. Bir jigolo hayatınıza aldığınızda, seans ücretin ne kadar dersin? Nerede buluşacaksınız onu netleştirirsiniz, ne istediğinizi açıklarsınız ve parasını verdiğinizde her sorumluluğu yerine getirmiş olursunuz. Bundan sonra artık sorumluluk jigolonuzdadır. Sizi tatmin etmek, size harika bir gece geçirtmek, artık onun sorumluluğundadır.

Jigolo Başvuru Sekmesi Ana Sayfada

Sitemizin kullanımının basitleştirilmiş olması, bayanlarında, erkeklerinde işlerini kolaylaştırmayı sağlamak için yapılmıştır. Örneğin bayanlar aradıklarına kolayca ana sayfadaki sekmelerden ulaşırlarken, erkeklerde nereden jigolo olabilirim? Sorusunu sormak zorunda kalmadan ya da dakikalarca aramadan hemen isteklerine ulaşabiliyorlar. Jigolo başvuru sekmesi ana sayfada, kocaman puntolarla ben buradayım diyor. Sitemizin ana sayfasına girdiğinizde bu alanı gözünüzden kaçırmanız imkansız. Gördüğünüz bu alana tıklama yaptığınızda, tıkladığınız alan sizi anında ilgili sayfaya yönlendirecek.

Yeni açılacak sayfada karşınıza jigolo başvurusu yapacağınız bir form ile karşılaşacaksınız, bu formu doldurduğunuzda ve kendinizi tanıttığınız yazınızı hazırlayarak bir fotoğraf eklediğinizde jigolo olmanız sadece iki farklı üyelik sisteminden bir tanesini belirmenize kalıyor. Birince seçeneği seçerseniz eğer, belirli bir aidat ödeyerek ilanlarınızın sizi bir ay boyunca yirmi dört saat tanıtmasını sağlamış ve sitemizin tüm imkanlarından ücret ödemeden yararlanmış oluyorsunuz, sitemize gelen her bayan sizin ilanınıza kolayca ulaşabiliyor, kısıtlama olmadan numaranızı alarak sizi arayabiliyorlar.. Diğer sistemi seçerseniz bu sitem ücretsiz ve kısıtlı bir sistem olduğu için sadece bir süreliğine ilanınız yayınlanıyor ve süre bitiminde ilanınız kaldırılıyor. Ciddi olan beylere asla ücretsiz sistemi önermiyoruz. Kalıcı olmak istiyorum diyorsanız işinize profesyonel adımlarla başlamanız en güzelidir.

Ücret ya da aidat diye düşüneceğiniz bu uygulama her sitede vardır, diğer sitelerle aramızdaki fark bizim sürekli size destek olmamız ve bayanlara olduğu kadar size de değer vermemizdir. Bu ödemeleri bir işletmenin reklam masrafı olarak görmelisiniz, jigolo twitter gibi hesaplarla kendinizi etkili şekilde tanıtmanız mümkün değildir. Önemli olan hedef kitleye ulaşabilmektir. Sosyal medyada sayfanızı çoluğu çocuğu, gerekli gereksiz herkes görecektir, bazen dalga geçenler ve zamanınızı çalanlar olacaktır. Oysa sitemiz gibi siteleri kimler ziyaret ederler? Sadece bir jigoloya ihtiyacı olanlar ziyaret ederler ve arama yaparlar. Alın size hiç kendinizi yormadan hazır bir hedef kitle.

İlanınızı yayınlar yayınlamaz, hedef kitleye ulaşın ve kazanmaya başlayın. Önemli olan kendinizi doğru platformlarda tanıtmaktır. Her site sizin ilanlarınızı yayınlamaya isteklidir ama her site size yüzlerce binlerce bayan potansiyel sunamaz. Bunun nedeni sitelerinin çok gerilerde olması ve az sayıda ziyaretçiye sahip olmalarıdır. Etkili bir sitenin her zaman ön sıralarda görülmesi ve yüksek oranda ziyaretçiye sahip olması gerekiyor. Bir jigolo sitesi bunu başarabiliyorsa ancak böylece jigolo üyelerine para kazandırmayı başarabilir. İlanlarınızın doğru bir platformda yayınlandığından emin olmanız için sitemizi tercih ediyor olmanız önemlidir, sitemizi seçtiğinizde ilanınızın doğru kişilere ulaştığından emin olabilir ve artık işlerin size kendiliğinden geleceği konusunda da rahat olabilirsiniz.

Jigolo Siteleri Yalnız Gecelerin Kurtarıcısıdır

Yalnızlığın hissettirdiklerini ancak başka bir yalnızlık mahkumu bilir ve ancak onun hislerini doğru şekilde anlayabilir. Yalnızlığın karanlık hislerinde bazen insanlar kendilerini kaybederler ve bu onların kaderiymiş gibi davranarak yalnızlıkla mücadele etmek yerine kabullenmeyi seçebilirler. Oysa bazı kişilerse yalnızlığın bir kader değil sadece bir tercih olduğunu düşünerek cesur adımlar atmak için silkelenirler ve arayışa geçerler. Bir süre sonrada bu kişiler jigolo siteleriyle karşılaşırlar ve anlarlar ki;
jigolo siteleri yalnız gecelerin kurtarıcısıdır. Sevinçle erkekler arasında dolaşmaya başlayan yalnız kalpler, burada artık aşk acısı, terk edilme, aldatılma gibi durumlarla karşılaşmayacaklarını bilerek gönüllerini eğlendirmeye başlarlar.

Önce seksten uzun süredir uzak kaldıkları için yalnız kalpler bu açlıklarını doyurma heyecanı ile jigololarla pazarlığa başlarlar, birkaç görüşmeden sonra bayanlar jigoloların daha da etkili kullanılabileceğini ve hayatlarına daha çok renk katabileceklerini keşfetmeye başlayarak, randevu sürelerini daha uzun tutma yoluna giderler. Bir iki saatliğine başlayan görüşmeler, üç saat, dört saat derken gecelik gerçekleşmeye başlar. Gecelik randevularda artık her şey yapmak mümkün olur. Uzun saatler alem yapılmasına imkan olduğu için, rahatlıkla eğlence mekanlarında vakit geçirilir, yemeklere çıkılır, gezilip tozulur, bazen eğlence niyetine jigolo porno izlenir, fantezilere zaman kalır, seks oyunları oynanır, yeni pozisyonlar neşeyle yapılır ve o sıkıntıdan patladığınız yalnız geceler birkaç görüşmeden sonra unutulur gider.

Artık daha mutlu ve daha huzurlu olan bayan, dünyaya daha farklı bakmayı öğrenmiş olur. Yalnız kalmanın gerçekten bir kader olmadığını aslında sadece kendi hataları ve tercihleri yüzünden yaşandığını öğrenir ve diğer jigolo arayanlar gibi sorunsuz ilişkilerin formülünü keşfetmenin mutluluğunu yaşar. Her kadın bu formülü kendi keşfetmek zorunda kalır. Erkekler bir escortla kaçamak maceraları, dostlarına ballandırarak anlatmayı sever ve arkadaşlarına bu yolda rehberlik yapmaktan da keyif alır. Bayanlarsa kaçamaklarını arkadaşlarıyla paylaşmazlar, çok samimi oldukları arkadaşlarına bile dün akşam jigolom beni bağırta, bağırta becerdi, orgazmdan mahvoldum diye anlatmaktan utanır veya çekinir. Çok az kadının bu deneyimleri arkadaşlarıyla paylaştığı görülür.

Bu nedenle mutluluğun formülü diyebileceğimiz bu ilişki türünü her kadının kendisi keşfetmesi gerekiyor. Keşfeden her bayan mutluluğunun sürmesi için diğer jigolo arayan bayanlar gibi sitemizin sadık takipçileri haline gelirler ve mutluluklarının azaldığını hissettiklerinde hemen partnerleriyle buluşurlar. Uygun ücretlerle ve sorun yaşanmadan güvenli ilişkiler gerçekleştirmenin yolunu bulan tüm kadınlar, özel hayatlarında sadece hayatlarında onlara sahip çıkacak bir erkek olması için erkeklerle ilişkilerini sürdürmeye başlarlar. Hayatlarındaki erkek onları cinsel yönden tatmin etmese de, bayanlar ücretli randevularda öğrendikleriyle ilişkilerini canlandırırlar ve erkeklerine seks öğretmenliği yapmaya başlarlar. Erkekler ilişkide oldukları kadının bu teknikleri nasıl ve kimden öğrendiğini bilemez, sadece önceki hayatlarında çok azgın bir kadın olduğunu düşünerek seksin tadını çıkarırlar. Oysa bayan sadece doğru erkeklerle ilişkiye girmenin avantajıyla mutluluğu keşfetmiş ve kendini geliştirmeyi başarmıştır.

Jigolo Şirketleri Azgınlığa Çare Olur

Azgınlık cinsiyet ayırmaz, bir bakarsınız yaşı almış bir erkek eli penisinde kadın avındadır, bir bakarsınız torun sahibi yaşlı bir kadın erkek avındadır. Azgınlık için cinsiyet, ırk, yaş hiç fark etmez, her yaştan, her cinsiyetten, her ırktan insan duvara tırmanacak kadar azgın olabilir. Günde on defa ilişkide yaşasa azgınlığından bir damla bile eksilme olmaz. Jigolo şirketleri azgınlığa çare olur. En azından erkekler için en etkili azgınlık ilacı buralardır. Jigolo sitelerde bayanlar sadece parasal güçlerinin yettiği kadarıyla ilişkilere girebilirler ama ortamda bu kadar azgın kadın varken, erkekler jigolo olarak günde onlarca ilişkiye girebilirler.

Jigolonun performansı yettiği sürece ilişki yaşamada sorunu olmaz. Gün yirmi dört saatse bir jigolo isterse yirmi dört saat ilişkiye girebilir. Beline kuvvet lafını hak eden erkekler arıyorsanız, bu sözü jigololara söylemelisiniz. Beline kuvvet geldikçe jigolo arkası arkasına ilişkide bulunarak kadınları inletmeyi sürdürür. Jigolo ajansları ise jigololara yirmi dört saat kadın ayarlayan ortamlardır, daha doğru kadınların bu beyler yirmi dört saat ulaşmalarına yardım eden bir ortamdır. Bayanlar belki ücretli erkeklerin numaralarını saklamak istemeyebilirler ve siteleri telefon rehberi gibi kullanarak dilediklerinde partnerlerine ulaşabilirler.

Jigolo ajansı hafta tatili, resmi izin ya da mesai saati nedir bilmez, üç yüz atmış beş gün hizmet verir ve kadınları beylerle bir araya getirir. Aslında bunu jigololar ve bayanlar kendileri yaparlar, kendileri bir araya gelirler, siteler sadece bu ortamın sağlanmasına vesile olur. Bayanlar yeni tanıştıkları ya da önceden de bildikleri bu ortamda kendilerine bir zarar gelmeyeceğini, kimliklerini isterlerse gizli tutabileceklerini ve istedikleri saatlerde bir erkeği arayabileceklerini bilirler. Jigololarla isterlerse eğlenmeye çıkabileceklerini, yemek yiyebileceklerini ve bir otelde ya da uygun olacak farklı adreslerde sorunlarla, kaprislerle ya da sorumluluklarla uğraşmadan sevgili tadında geceler geçirebileceklerini bilirler. Bu ilişkiler bittiğinde sakin hayatlarına geriye döndüklerinde de sorun olmayacağından emin olurlar.

Jigolo ajans jigolo adaylarında çeşitli bilgiler ister ve ondan sonra ilanları yayınlamayı kabul eder ama bayanlardan hiçbir koşulda kişisel bilgi, üyelik gibi şeyler istemez, bayanlar sitelere bir hayalet gibi girerler, bağlantılarını kurarlar ve çıkarlar. Bayan hakkındaki tek bilgiye sadece aradıkları jigolo sahiptir. O konuda bile bayan ne anlattıysa jigolo o kadarıyla yetinmek zorundadır. Bayan istediğinde sahte bir isimle randevuya katılabilir, yaşadığı ilçeyi, mesleğini, yaşını ve kim olduğunu gizleyebilir. Bu platformlar her bayan için özgürce takılabilecekleri, gizliden gizliye yaşamak istedikleri her şeye ulaşabilecekleri ortamlardır. Jigoloların farklı hizmetleriyle burada yaşanamayacak macera yoktur, dileyen herkes dilediğine burada ulaşır.

Jigolo Olmak Bir Fantezi Değil

Bazı şeylerin gerçekleşmesi zor olduğu için bu olaylara Ütopik olaylar ya da fantezi denilebilir ama jigolo olmak bir fantezi değil. Sadece istemek ve gerekenleri yerine getirmek jigololuğa başlamak için yeterlidir. Gerekenleri yapmakta öyle saatler süren olaylar değildir. Boşa harcadığınız zamanları bir gözden geçirin. Saçma filmleri izlerken, boş muhabbetler yaparken harcan zaman düşünüldüğünde burada geleceğinizi garantilemek için ayıracağınız beş dakikanın sorun olmaması gerekiyor. Televizyonda bir film izlerken en azından üç saatinizi çöpe atıyorsunuz, bu filmi izlerken dakikalarca reklam izliyorsunuz, neredeyse reklamlar arasında filmi bitirmeye çalışıyorsunuz. Bu hayatı seçtiğinizde emin olun öyle saatlerce film izleyecek, boşa geçirecek zamanınız kalmayacak.

Jigolo olmak istiyorum dediğiniz anda, saatlerinizi film izlemek, boş muhabbetler yapmak yerine azgın kadınlarla geçirmeye başlayacağınızı bilmelisiniz. Bayanlarla birlikte olduğunuzda izleyebileceğin tek film, porno filmdir ya da bir fanatikle birlikteyseniz doksan dakikalık bir maç olabilir. Bunun dışında sadece hayatınızda kadınlarla ilişki ve eğlence olacak. Ben hayatımdan memnunum, bol, bol film izleyip, götümü yayıyorum diyorsanız, bu hayat size uygun değil demektir. Kadınlarla ilişki yaşamayı seven, kadınları seven, onlarla vakti harcamayı isteyen erkekler içinse bu ortam doğru ortamdır. Kadınların jigololardan istedikleri sadece birkaç kalem şey vardır, bir kadın en başta jigolosunun azgın olmasını ister, daha sonra bu erkeğin eğlence bir kişilik olmasını ve ilgili bir erkek olmasını ister.

Size jigolo ol hayatın kurtulsun bu hayat muhteşem falan demiyoruz, bu tamamen senin hayatın biz sadece eğer bir jigolo olursan hayatın kurtulur, hayatın muhteşem olur, erkeklerin hayallerindeki işi sen yapmaya başlamış olursun diyoruz ve kararı sana bırakıyoruz. Gereken adımları atmaya başlamak ya da bu bir masal, ben hayatıma devam ederim, macera aramanın bir anlamı yok dersen de sana saygı duyuyoruz. Her koyun kendi bacağından asılırmış, herkes kendinden mesul, senin kararların sadece seni etkiler. Burada senin yerini doldurmaya hazır yüzlerce erkek var. Sen olmazsan, mutlaka bir başkası jigolo olmayı kafaya koyar ve belki de senin yaşayacağın hayatı o erkek yaşamaya başlar.

Jigolo olmanın faydalarını görmek için internet ortamında sana ışık olabilecek sayısız film ve bilgi kaynağı var. Bunları incelediğinde daha tarafsız görüşlerle, yaşanmış deneyimlerle fikir edinebilirsin. İstersen, sitemizdeki ilanlarda jigololarla ilişkiye giren kadınların yaptıkları yorumlardan da bilgi edinebilirsin. Aslında en değerli kaynakta bu yorumlar. Bu yorumlarda kadınlar gerçekten başına gelen olayları ve heyecanları sizlerle paylaşıyorlar. Randevularında neler yaşadıklarını, hangi heyecanları tattıklarını, nasıl eğlendikleri falan paylaşıyorlar. Buradaki yorumlardan az çok bir jigolonun hayatında neler olup bitiyor, bu konuda ciddi bilgiler edinebilirsin. Şu bu kararı kestirip atmak yerine, sakince oturup biraz inceleme yaptıktan sonra karara bağlamak daha doğru olacaktır.

Seks Oyunları Mı Jigolo Porno Mu?

Sekse heyecan katlamanın yollarını bir türlü çözemediyseniz profesyoneller bu konularda oldukça eğitimli kişilerdir. Siz sadece ücretli bir partnerde karar kılın, onunla görüşerek randevunuzu oluşturun ve heyecan yaşamak istediğinizi söyleyin. Ücretli partneriniz size fanteziler yaşamak mı, seks oyunlarımı jigolo porno mu? İzlemek istersiniz diye soracaktır. Burada sizim size kalıyor, dilerseniz gecelik randevularla sıraya koyarak hepsini birden de yaşayabilirsiniz, dilerseniz arasından biriyle kısa kaçamağınızda büyük heyecanlar yaşamayı seçebilirsiniz. Jigolo sizin heyecan arayışındaki rehberiniz, sizin gibi heyecan yaşamaya aç isteklerle bu mesleğe ilk girdiklerinde bu erkekler sahip oldukları açlıkla her şeyi denemeye başlamış ve sayısız ilişkiden sonra bu deneyime ulaşmış kişilerdir.

Jigolo ilanları artık deneyimlerinde kusursuzluğu elde etmiş erkeklerin açıklamalarıyla doludur. Buradaki yazılarla da neler yaşamak isteyeceğinizi seçebilirsiniz. Seks hayatınızı sıradan zevklerle yaşamaktan bıktıysanız, yetişkin filmlerde sıklıkla gördüğünüz kostümlü fantezilerden bir tanesiyle gecenize heyecan ekleyebilirsiniz. Bende kostüm yok, nasıl olacak diyeceksiniz, mutlaka kostümü giyecek taraf olmanıza gerek yok. Dilerseniz jigolonuz, sizi muayene edecek doktor kılığına girebilir ya da evdeki uşağınız olur ve onunla gizli aşk yaşıyor macerasını gerçekleştirirsiniz. Fantezilerinizi derinleştirerek, zorla sahip olma, sert ilişkiler gibi heyecanlarda gerçekleştirebilirsiniz. Seks oyunlarında ise çeşitli seks oyuncaklarını hem kullanmayı öğrenebilir, hem zevk alabilirsiniz. Seks oyuncaklarının güzel tarafı yalnız olduğunuzda da size zevk verecek malzemeler olmalarıdır. Bu güzel oyuncakların tadını aldığınızda bir seks shop alışverişine çıkacağınıza eminiz.

Jigolo olmak erkeklerin sekse bakış açılarını değiştiren bir oluşumdur. Önceden dar bir görüşle sadece orgazm yaşamaya çalışan erkekler, zamanla seksin gerçek güzelliğini keşfederek bu güzelliği bayanlara yaşatmaya başlarlar. Seksin sadece bir vajinanın içine girerek orgazm olmak olmadığını, gerektiğinde saatlerce sevişerek, yalamayla geçen ilgi sanatı olduğunu öğrenen bir jigolonun artık sırtı yere gelmez. Bu kısa zamanda keşfeden her partner kalitesiyle hızla yükselir ve rakiplerine fark atmaya başlar. Bayanlara güzel anlar yaşatamamış jigololarsa giderek sayısı azalan randevularla bir süre sonra yok olur giderler.

Erkeklerin seksi bedavaya getirmek için giriştikleri bu hayatta aslında jigolo nedir kısaca öğrenmeye başladıklarında bu davranışları da değişmeye başlar. Kaliteli sonuçlanan bütün seanslarda karşılarında mutluluktan ve orgazmdan gevşemiş gülümseyen bir kadını görmek jigololara azim verir ve hizmetlerini daha da güzelleştirmeye çalışmalarına neden olur. Her şey birden bire oluşmaz doğal olarak, bu bir süreçtir, zamanla olgunlaşmak gerekir. Sırayla deneyimler arttıkça, her seferinde yeni şeyler öğrendikçe bir jigolo olgunlaşır ve profesyonel hale gelmeyi başarır. Bu süreci hızlandırmanın bir yolu yoktur. Zaman ilerledikçe artık yeterli kaliteyi oturtan jigoloların görüşme sayıları da artar ve giderek hızlanan bir eğitim sürecine girmiş gibi hissederler.

Jigolo Nedir Bilmeyenler Buraya Gelsin

Erkeklerde kadınlarda jigololarla ilgili doğru yanlış bir sürü bilgiye sahiptirler. Oysa bir jigolo ne iş yapar, hangi saatlerde çalışırlar, kaç saat çalışırlar, ne kadar kazanırlar, ne hizmet verirler? Daha sürüyle soru buraya ekleyebiliriz. Öyleyse sözü uzatmadan konuya değinelim, jigolo nedir bilmeyenler buraya gelsin bizde anlatmaya başlayalım. Jigolo erkek seks işçilerine verilen bir addır. Jigolo seks hizmetini ve farklı hizmetleri ihtiyacı olan kadınlara ve erkeklere belirli bir ücretle kiralayan erkek partnere denir. Hizmetler seksle başlayıp, iş gezilerinde yönetici asistanlığına kadar uzayabilir. Hizmetin kapsamı, jigolonun kapasitesiyle orantılıdır. Jigolonun eğitimi, kendini yetiştirme tarzı ve deneyimleri hizmetinin daha geniş olmasına yardım eder ve VİP dediğimiz hizmet çeşidini vermesini sağlar.

Jigolo seçimi yapacağınız anlarda kendinizi bir internet mağazasından mal seçiyor gibi hissedersiniz, önünüzde onlarca ürün ve ürün bilgileri ile dolu bir dünya bulunur, burada ürünü beğenip kiralamak size kalmıştır. Sizi tek etkileyecek faktör sadece ilanlarda okuyacaklarınız olacaktır. Bu nedenle tamamen kendi isteğinizle ve içgüdülerinize güvenerek hareket etmiş olacaksınız. Jigolo arayan bayanlar açısından artık bu tercih anları çok sıradandır ve genelde artık çoğu partnerin kim olduğunu, nasıl hizmet verdiğini ve kapasitelerini bildikleri için tercihlerini yapacakları sırada çok zamanda harcamadan, kısa sürede bir partneri değerlendirerek ararlar ve gecelerini yaşamaya faslına geçerler. Sizde zamanla bu aşamada bir jigolo sever haline gelerek sitelerde zamanınızı seçim yapacağım diye geçirmekten kurtulacak ve birkaç dakikada tercihte bulunarak gecenizi yaşamaya geçebileceksiniz.

Jigolo arayanlar renkli gecelerin özlemini deneyimli partnerlerle giderirlerken, jigololardan habersiz olan bayanlar umutsuz hayaller peşinde koşmaya devam ederler ve bir kulüpte mutlu bir kadın gördüklerinde ne kadar şanslı bir kadın diye bakarak kıskanırlar. Oysa bu kadının yanındaki büyük olasılıkla bir jigolodur ve kadınlar birkaç saat geçirerek o kadına mutluluk yaşatıyordur. Jigololarla mutluluk garantidir, bunun bilincindeki bayanlar, diğer ilişkilerinde bu umutsuz hayallerin peşinde koşmazlar ne yaşarlarsa onunla tatmin olurlar ve asıl istediklerini jigololarla yaşayacaklarından emin oldukları için tatsız sıradan ilişkileri de olduğu için bunalıma sürüklenmezler.

Ücretli ilişkilerde kadınların kullandıkları jigolo siteleri kalitesini kadınlara defalarca ispatlamış eski sitelerdir. Sıralamalarda ilk sıralarda olan sitelere güvenen bayanlar, burada kaliteli hizmetle daha kolay ulaştıklarını düşünürler. Partnerler tarafından da olaya bakarsanız, ilk sıralardaki siteler daha çok müşteri ve daha fazla kazanç anlamına gelir ve bu sitelerdeki üyelik şartları ne kadar ağır olursa olsun jigololar bu yükü kaldırmaya hazır olurlar, çünkü maliyet ne olursa olsun, burada karşılığını göreceklerini bilirler. Bu profesyonelliktir, profesyonel kişiler mesleklerinde ilerlemek için gereken masrafları yapmaktan kaçınmaz hatta mesleklerinde daha başarılı olmak için şanlarını daha da öteye taşımak için acaba ne yapabilirim diye de düşünürler.

Jigolo Olduysanız Harcadıkça Kazanırsınız

Bazı mesleklerde harcama yapmaktan kaçınmak doğru değildir, özellikle gösterişin ve görünümün önemli olduğu bir işe sahipseniz bu daha da önemli hale gelir. Gösteriş yapmak ve iyi görünmek çoğunlukla maddiyata dayalıdır. Jigolo olduysanız harcadıkça kazanırsınız, en kaliteli markalardan, üzerinize yakışan kıyafetleri giymeye başlayarak kendinize çeki düzen verirsiniz, iyi bir otomobil sahibi olursunuz, evinizi kaliteli bir semte taşırsınız, kaliteli mekanlarda görünmeye başlarsınız, kaliteli sitelerde tanıtımınızı yaparsınız, kadınlara hayatınızın kaliteli yönlerini göstererek, kendiniz sevdiğinizi, hayatı ve eğlenmeyi sevdiğinizi, boş biri olmadığınızı gösterirsiniz, şu bunları sizin gösterme şansınız yok ama ileride olacaklar bunlar, şu an bu türden harcamaları profesyonel jigololar sürekli yapıyorlar.

Lüks semtlerde oturdukları evler kendilerinin olmasa bile ödedikleri kira ücretini düşünmüyorlar, en lüks mağazalardan alış veriş yaptıklarında, en kaliteli parfümleri alırlarken, ücretine hiç bakmıyorlar. En iyi otomobillere binerler ve o otomobil kaça mal oldu umursamazlar, çünkü bu harcamalar kalitenin ve başarının göstergesidir. Akıllı jigololar bunun hesabını yapmazlar, bir müşteriye giderlerken, en iyi araçla, en kaliteli kıyafetlerle giderler ve ilişki ücretli partnerin evinde gerçekleşecekse, bayanı en lüks semtteki evine götürür ve ücretiyle, yaşamıyla ve hizmetiyle yüksek ücretini hak ettiğini gösterir. Jigolo olmak hep kazanmak değildir, kazanmak için harcamak demektir, harcadıkça kazanacağınızı bilmelisiniz.

İyi ama para nerede, işler tıkırında olsaydı, yeni bir hayata başlamanın arayışında olmazdık diyorsunuz. Doğru söylüyorsunuz, bu kadar şanslı olan ve dört dörtlük görünümle işe başlayan az partner vardır. Görüşme yapmaya başlamak, hayatınızı değiştirmeye adım atmaktır. Her görüşmeyi kaliteli yaşama bir adım ilerlemek demektir. Önce görünüşünüzle hayatınızı değiştirmeye başlarsınız, daha sonra altınıza ayağınızı kesecek güzel bir arabanın sahibi olursunuz ve sırayla evinizi iyi bir yere taşırsınız ve sırayla hayatınızı mükemmelleştirirsiniz. Jigolo olmak istiyorum bir türlü nasıl başlayacağımı bulamıyorum ya da bu nasıl olacak diyenlerden olmayın. Yarın hayallerinize ulaşacak yolda ilerlemeye başlayın. Güzel ve birbirinden zengin hatunlar jigololarla ilişkiye girmeye meraklılar ve her yeni erkeğin neler yaşatacağını çok merak ediyorlar.

Jigolo başvurusu tüm geleceğinizi değiştirecek önemli bir karardır. Ben her şeyi en iyisine layığım diyorsan haydi durma, ücretsiz jigolo olma fırsatından yararlanarak ilk deneyimine balıklama atla. Seks hizmetini kiralamanın avantajını hissetmeye başladığında, daha öncesinde bu hayata başlamadığınız için üzüleceksiniz. Her randevunun bir hazine olduğunu göreceksiniz. Her randevu zenginliğe yaklaştığın bir gün olacak. Bir yıl dolmadan zengin bir jigolo olmanın rahatlığını yaşamaya başlayacaksınız. Normal şartlarda çalışacağınız hiçbir işte bu kadar hızlı maddi rahatlama yaşayamaz, bu kadar zamanda başarılı olamazsınız. Jigololuk engin bir okyanus gibidir, altında binlerce gizli hazine ve macera sizi bekler, ilerledikçe bu maceraları yaşamaya başlarsınız ve mesleğinizi seversiniz.

Jigolo Şirketleri Zenginliğe Açılan Kapı

Jigololuğa girdiğiniz ilk günden itibaren bir profesyonel partner gibi hareket etmelisiniz, örnekleri inceleyerek hangi adımları atarsanız başarılı olursunuz bunları tespit ederek kendinize bir yön çizmelisiniz. Jigololar için jigolo şirketleri zenginliğe açılan kapı gibidir. Sizi elit bayanlarla buluşturan, sizi tanıtan, size zemin hazırlayan bir ortamdır. Bayanlarında size ulaşmaları için güvenle ulaştıkları bir ortamdır. Seks hayatındaki sorunların üzerinden gelmek için sevgili yöntemini seçmeyip ücretli ilişkileri seçen bayanlar sitemizdeki deneyimli erkeklerle heyecana doyamazlar. Bayanlar harbiden erkeğin kalitelisini bir bakışta bilirler, ilanlardaki detaylara daha girmeden tek fotoğrafla erkeğin hakkında tüm bilgilere bir önsezi olarak sahip olurlar ve ilanları okuduklarında da bu erkek hakkında hiç yanılmadıklarını görürler.

Jigolo ajansları bir öpücükle soluğunuzu kesen, bir dokunuşla ayaklarınızı yerden kesen erkeklerle doludur. Şehvetle dolu olsanız da, biriken ateşinizle yatağı yorganı tutuştursanız da, bu erkeklerle başa çıkmakta zorlanır, onların azgınlıkları karşısında sizin azgınlığınız çok masum kalır. Azgın duygulardan yoksun erkekler bu hayatta asla yükselemezler. Görüşmelerinde başarının yüzünü göremezler. Kadınları mutlu etmeyi beceremedikleri için elenirler, azgınlık ve şehvetle dolu olanlarsa sürekli yükselirler, her saatleri kadınlarla, el ele, dudak dudağa, kucak kucağa geçer ve sürekli yükselirler. Jigolo adayıysanız, sizde de bu azgınlık ve şehvet varsa fotoğraflarınızın kadınların dikkatli gözlerinden kaçamayacağını ve size ulaşacaklarından emin olabilirsiniz.

Sizden bahsederken jigolo adayı olarak bahsetme nedenimiz, şu an bu kararı verme aşamasında olduğunuz içindir, dakikalar içinde adaylıktan bir jigolo mertebesine çıkacaksınız. Evet! Yanlış duymadınız, dakikalar içinde diyoruz çünkü bu başvuruyu hazırlayıp yayınlamak sadece dakikalar sürecek ve bayanlar sizi hemen tanımaya başlayacaklar. Jigolo ajansı ile işe başlamanın da avantajı bu işte, kadınlara hemen ulaşabiliyorsunuz, hemen kazanmaya başlayabiliyorsunuz, sadece on dakikada hayatınızı değiştiriyorsunuz. Bir hayatı tamamen değiştirmek için on dakika şaşılacak kadar kısa bir süre olmasına rağmen bu yaşama girdiğinizde başka bir şekilde bunu başaramayacağınızı göreceksiniz. Sadece jigololuğu seçerseniz hayatınızda bu kadar etkili değişiklikleri, bu süre içinde yapmaya başlarsınız, diğer işlerinizde bu kadar değişikliği yaşamak için yıllar harcamanız gerekirken, jigololukta aylar içinde istediğiniz her şeye sahip olursunuz.

Bu etkiye neden olan faktör elbette jigolo ajans sitesinin sizin ilanınızı anında yayınlaması ve sizi mükemmel şekilde tanıtmasıdır. Diğer türlü sadece kendi imkanlarınızla kendinizi tanıtmaya çalışırsanız, bu etkileri diğer işlerdeki gibi yıllarca zor elde ederdiniz. Sitemizde sizi her gün yüzlerce kadın görecek ve bu kapasitedeki bir sitede mutlaka sizi de birkaç bayan arayacak ve sizden özel bir gece yaşamayı isteyeceklerdir. Bu aramaları hizmetinizle fırsata döndürebilirsiniz, her bayanı kendinize bağlayarak, hedefe daha hızlı ulaşabilirsiniz. Hızlı felaket getirir derler ama burada hız bereket getirir, bol para getirir.

Jigolo Ol Hızlı Yaşa

Jigololuk başarının gelmesinden, yaşam tarzınıza kadar gerçekten hızlı bir yaşamdır, sakin bir gün geçirmeyi özledim günler geçireceksiniz. Jigolo ol hızlı yaşa, mutlu yaşa, kadınların aradıkları heyecanları yaşatmayı başardıkça hızlı yaşantınızı yaşamaya da devam edersiniz. Burada mesele hızlı yaşarken kendinizi kaybetmemektir, bu hızlı hayatta kendini kaybeden ve yoldan çıkan partnerler, uçurumdan yuvarlanır gibi başardıkları her şeyi kaybetmeye başlarlar. Bu hatalar her partneri bekleyen tehlikelerdir, sakın sizde bu hatalarda bulunarak geleceğinizle oynamayın. Bu hayatta yükselmek için sayısız mücadelede bulunacaksınız ve tüm bu başarıları bir hatayla kaybetmek istemezsiniz. Kaybedilecek olan sadece başarıda değildir, tüm kazancınız zamanla eriyip gider, görüşmeleriniz eskisi gibi hareketli ve yoğun geçmez, tüm şanınızı her geçen gün azalır ve sonunda artık telefonunuz çalmamaya başlar.

Her gün onlarca defa çalan telefonunuz çalmadığı gün aklınız başınıza gelir. Ben ne yaptım dersiniz ama artık iş işten geçmiştir. Kaçan balık büyük olur hesabındaki gibi artık sizin de elinizdeki avucunuzdaki her şey kaçmıştır ve geriye kazanmanız artık çok zordur. Belki hayata farklı bir şehirde sıfırdan başlamayı seçerek jigolo olmak için şansınızı ikinci defa denemeyi deneyebilirsiniz. İkinci defa başarılı olmanız önceki gibi size bağlı, önceki hatalara düşmediğinizde öncekinden daha da başarılı bir partnerde olabilirsiniz, önceden sahip olduklarınızdan daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

 

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir