Jigolo Olmak İçin Gereken Özellikler

Jigolo Olmak İçin Gereken Özellikler

 

Sağlıklı yapıda olan erkekler, jigolo olmak için başvuruda bulunuyor. Bu anlamda bazı ajansların hizmet vermesi dikkatlerden kaçmıyor. Özellikle de jigolo niteliklerine sahip olan erkekler ajansların gözdesi halinde. Merak edenlere de jigolo olmak için gereken özellikler eşlik ediyor. Örneğin;

 

  • En başta sağlıklı bir vücuda sahip olmak gerekiyor.
  • Yapılı yani kaslı erkekler de kadınların dikkatini çekiyor.
  • Bakımlı ve de eğitimli olanlar ön plana çıkmıştır.

 

Ajanslar başta bu özellikleri dikkate almakta. Neticesinde başvurular kabul edilir ve görüşmeye geçilir. Her ajans danışma hattı üzerinden iletişim imkanlarını sunar. Böylece kadınların jigololar ile görüşmesi ve yardım alması söz konusudur.

 

Jigolo Olmak İsteyenlere Tavsiyeler

 

Jigolo olmak için gereken özellikler yukarıda belirttiğimiz şekilde sıralanır. Yani her erkeğin jigolo olmak için başvuruda bulunması mümkün değil. Aralarından eğitimli ve yakışıklı olanların tercih edildiği açık durumda. Dikkate alınan temel unsurlardan söz etmek gerekirse;

 

-Sağlık; Kimi kadınlar sağlık belgesi dahi temin edebilir. Rapor dahilinde hizmet veren jigololar mevcut durumda. Temelde sağlıklı olanlar spor yoluyla yapılı hale gelmekte. Fit vücuda sahip olan jigololar daha fazla tercih ediliyor. Görünümü iyi ve uzun boylu olanlar da göz önünde bulundurulabilir.

 

-Karakter; Jigololar ile iletişim geçenler karakterlerine yönelik az çok fikir sahibi olabilir. Mesela naif yapıda olanlar tercih edilebilir. Saygılı ve bilgili olanlar da ön planda. Kendine güvenen erkekler kadınların cinsel isteklerine daha net imkan tanıdıkları için popüler hale gelmiştir.

 

Jigolo Olmak İçin İletişim

 

Aranılan özelliklere sahip olanlar ajanslar ile görüşme sağlayabilir. Ülkemizde yaygınlaşmaya başlayan bu hizmet, ajans yoluyla veriliyor. Jigolo olmak için gereken özellikler nelerdir öğrenenler ajanslar ile görüşmeye geçiyor. Yukarıda belirttiğimiz özelliklere sahip olanlar;

 

  • Önde gelen ve güvenilir ajanslara başvurabilir.
  • Ajanslar başvuruları dikkate alır ve görüşmeye geçer.
  • Sonuç olarak seçilen erkekler mesleği icra etmeye başlar.

 

Bir meslek olarak görülen jigololuk, ek gelir elde etmek isteyenlerin tercihi halinde. Hatta direk olarak bu hizmetten geçimini sağlayan erkekler dahi bulunuyor.

 

Jigolo Şirketleri

 

Önceden de belirttiğimiz gibi gerek ajanslar gerekse şirketler, jigolo mesleğine ön ayak oluyor. Erkekler bireysel olarak bu mesleği icra etmeleri biraz güç. Özellikle de toplumsal baskıdan kaynaklı olarak reklam vermek mümkün değil. Bu nedenle ajansa bağlı olarak çalışma göstermek en doğrusu olacaktır.

 

Jigolo olmak için gereken özellikler nelerdir merak edenlere sağlık ve kültür gibi temel detaylar eşlik eder. Bu detaylara göz atanlar uygun olup olmadıklarını değerlendirmeye başlayabilir. Arkasından da ajanslar ile görüşme sağlayarak mesleği icra etmeye başlayabilir.

 

Jigolo Danışma Hattı

 

Ajanslar danışma hatları ile bilgi sahibi olmanızı destekler. Özellikle de jigolo hizmetlerine yönelik tüm merak ettiklerinizi öğrenirsiniz. En başta kadınların yalnızlık ve şefkat duygularına yönelik hizmet verilir. Temelde ise cinsel eğilimlerin şekillenmesi sağlanır. Standartların üzerinde olacak şekilde cinsel bir beraberlik yaşanır. Nitekim kadınların istekleri ve talepleri üzerinden birlikteliğe geçilir.

 

Jigolo Kime Denir

 

Jigolo, gerek isteğe gerekse maddiyata dayalı olarak cinsel birlikteliğin yaşanmasıdır. Ancak bu eğilimin erkekler tarafından desteklenmesi esas alınır. Eskort erkekler, kadınların tatminsizlik sorunlarını çözmek adına hizmet verir. Bu sorunu yaşayan evli, bekar ya da dul kadınlar çözümü jigololarda bulabilir. Tamamen gizli tutulması da kadınların avantajlarından bir tanesidir. Böylece;

 

  • Cinsel yalnızlığın son bulması adına jigolo hizmetleri devreye girmekte.
  • Tatminsizlik yaşayan kadınlar da çözümü jigololarda bulunuyor.
  • Şefkat duygusuna yönelikte hizmet verilmektedir.

 

 

 

0 thoughts on “Jigolo Olmak İçin Gereken Özellikler

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir