Jigolo Olmak İçin İletişim

Jigolo olmak için iletişim kurmak ve bu  sektöre kısa süre içerisinde dahil olmak çok kolay. Çünkü kadınların jigolo ihtiyacı günden güne artmakta. Bundan dolayı birçok farklı ajans kurulmuş durumda. Bunların içinde yer alan ve güvenilir olanlara başvurmak kolay. Bunu çok farklı yöntemler üzerinden en kısa süre içerisinde tamamlayabilme şansınız var.

Jigolo Olmak İçin Nasıl İletişim Kurulur?

Jigolo olmak için iletişim kurmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken en temel kural, güvenilir olarak bilinen bir ajansla çalışmaktır. Dolandırıcı firmalardan uzak durun. Bunun ardından işletmenin resmi sayfasında online olun ve ardından da sizden istenen bilgileri hemen girmeye başlayın. Cep telefonu numarası bunlardan birisidir. Sizin adınıza olması şarttır. Bunun yanı sıra email adresinizi verin. Hem soyadı hem de isim kısımlarının doldurulması önemlidir. En dikkat edilecek noktaların başında ise resim yollama gelmekte. Yeni olması şarttır.

Jigolo Olma Şartları Nelerdir?

Jigolo olmak için iletişim, çok hızlı ve sorunsuz bir biçimde tamamlanabilir. Bu noktada bilinmesi gereken bir diğer konu ise kimlerin jigolo olarak çalışabileceğidir. Bunun için en temel kriter yaştır ve 18’dir. Aynı zamanda erkeklerin genç olması gerekir. Çok yaşlı olmaları bu mesleği yapmalarına engeldir. Bunun yanı sıra seks konusunda daha önceden yaşanmışlıkların bulunması şarttır. Yani tecrübeye bakılır. Temizlik kurallarına riayet eden kişiler bu mesleği yapabilirler.

 

One thought on “Jigolo Olmak İçin İletişim

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir