Jigolo Olmak Ya Da Olamamak 2021

Jigolo Olmak Ya Da Olamamak

Jigolo Olmak Ya Da Olamamak

Hangi meslekte ilerleyeceğine çoğunlukla kişiler kendileri karar verirler. Her mesleğin kendine göre avantajları olduğu gibi dezavantajları da vardır ve hangisinin ağır bastığını bize zaman gösterir. Çoğu zaman kişiler mesleklerinden memnun olmadıkları için arayışlarını sürdürürler ve kendilerine uygun en doğru mesleği bulmaya çalışırlar. Jigolo olmak ya da olmamak ta kişilerin kendi seçimleridir. Bu mesleğinde kendine göre sayısız avantajı ve dezavantajları vardır. Bir jigolonun hayatı nasıldır? Jigololar neler yapar bilmiyorsanız yazılarımızdan çok fazla bilgi edinerek sizde bir jigolo olabilir misiniz? Ya da nasıl jigolo olunur gibi bilgiler alabilirsiniz.

Jigololuk esrarengiz bir meslektir, çoğu kişi sizin nasıl para kazandığınızı bilmez ve harcadığınız bol paranın kaynağını merak eder. Bu gizli yapılan bir iştir, bir escort bayan mesleğini gizli de tutsa yaşam tarzıyla ya da davranışlarıyla az çok mesleğini belli eder ama bir jigolo mesleğini saklamada çok daha başarılıdır. Jigolo olmak istiyorum diyenlerin bu yazıları dikkatle okumalarında yarar var. Jigololuğun avantajlı dünyasına girdiğinizde sizi bekleyen zorluklarla mücadelede her zaman yanınızda olmaya çalışacağız. Sitemizde heyecanlı gençlere her zaman destek oluyoruz, sizde kendinizde az bile potansiyel olduğunu düşünüyorsanız yazıları okumaya devam etmelisiniz. Size tek, tek atmanız gereke adımları ve dikkat etmeniz gereken noktaları anlatacağız, eğer bu konuları dikkatle okur ve uygulamaya geçirseniz başarı ve seveceğiniz bir meslek sizi bekliyor.

Jigololuğun ilk adımı jigolo başvurusu yapmakla başlar, bu ilk adımı atmanız oldukça kolaydır, asıl zorluklar bundan sonra sizi bekliyor. Sitemizde ücretli ve ücretsiz üyelik formlarından birini tercih ederek ilk adımı atabilirsiniz. Bu adımı atarken kendinizi bir gözden geçirin, seks bilginiz ne kadar, kadınları seksinizle ve görünüşünüzle etkileyecek potansiyeliniz var mı? Gelişmeye açık mısınız? Üç konuda da cevap evetse formu doldurmaya başlayın.   Formu doldurduğunuzda kısa sürede başvurunuz değerlendirmeden geçerek diğer adımları atmanıza imkan verilecektir.

Diğer adımlar çok zorlanacağınız konular değil, öncelikle tanıtım ilanınız için gerçek bir fotoğrafa ihtiyacınız olacak. Fotoğrafınızda vücudunuzu, yüzünü belirgin şekilde göstermelisiniz. Fotoğraf konusunu çözdüğünüzde, bayanları asıl cezbedecek ve sizinle iletişim kurduracak ilanı hazırlamaya sıra geldi. Bu ilanı hazırlarken, her kelimeyi dikkatle seçmeli ve yazılarınızda hep dürüst olmalısınız. İlanlardaki yazılanlar, bayanların sizi seçerken beklentilerini karşılayıp karşılayamayacağınızı gösteren ipuçlarını sağlar. Burada yalan yanlış bilgiler verirseniz bayanları hayal kırıklığına uğratırsınız ve bayanlar asla hayal kırıklığı yaşamayı sevmezler. Bu nedenle jigololukta ilerlemeye niyetliyseniz dürüstlük önemlidir. Jigolo ilanları kartvizitinizdir, kartvizitiniz ne kadar açık bilgiler taşırsa, bayanlar sizi içlerinde şüphe olmadan ararlar. Fotoğraf ve ilan adımlarını mükemmel şekilde hazırlamayı başardığınızda, artık ilk deneyimlerinizi yaşamaya başlayabilirsiniz.

Jigolo Olmanın Cezası Yok Ödülü Çok

Jigololukta sayısız kirli bilgi dilden dile dolaşmaktadır ve asılsız bilgiler nedeniyle çoğu kişi bu adımı atıp atmamakta kararsız kalıyor. Yazılarımızda bilinen yanlış bilgileri doğrularıyla değiştirmeye çalışıyoruz. Öncelikle jigololuk yapmanın suç olduğu konusunda bilinen yanlışlardır, jigolo olmanın cezası yok ödülü çok bunu bilmelisiniz. Hiçbir erkek seks hizmetini kiraladığı için cezalandırılmaz, bu konuda bir engelleme olmadığı için isteyen jigolo olur, isteyen jigolo hizmetlerini kiralayarak tatmin olur. İnsanlar nedense kulaktan dolma bilgilerle hareket etmeye çok meraklılar, ellerinin altında akıllı telefonlar, bilgisayarlar olduğu halde kulaktan dolma bilgilere güvenerek hareket ediyorlar, oysa net bilgilere en sağlıklı ve doğru şekilde sadece birkaç dakikada internetten ulaşabilirler ve kendi kararlarını daha doğru bilgilerle verebilirler.

Jigolo hizmetlerinde de asılsız bilgilerle korku yaşamak yerine doğru bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Jigolo siteleri bir jigolonun tek dostudur. Jigolo sitemizin ziyaretçi bakımından zengin bir konumda olması nedeniyle bayanlarla çok daha kısa zamanda randevular gerçekleştirmeye başlayabileceksiniz. Bilmeniz gereken bayanların jigololarda sadece cinsel yetenek aramadıklarıdır. Bir bayan bu hizmetlerde yanlarından dört dörtlük erkeği görmek isterler. Sizde ücretli bir partner olduğunuz için ve bu bayan size para ödediği için ona arzuladığı her şeyi yaşatmalısınız. Kadın yanında centilmen bir erkek görmek istiyorsa, siz kadının hayatında gördüğü en centilmen erkek olmalısınız, kadın yanında bir romantik görmek istiyorsa, siz bayanın hayatında gördüğü en romantik erkek olmalısınız.

Bu konuda her zorluğu aşabilirim diyorsanız yola devam edebilirsiniz. Jigolo ol diye sizi zorlamıyoruz, sadece bu konuya merakınız varsa sizi bilgilendiriyoruz. Jigololuğun ilk dönemlerinde biraz zorluk çekeceğiniz kaçınılmaz bir gerçektir. Bu mesleğe başlayanların çok azı varlıklı erkeklerdir, çoğunlukla ekonomik zorluk yaşayan ve bir meslekte başarı elde edemeyen kişiler jigololuğa yönelirler. Jigololukta biraz yakışıklı olmanın yeterli olduğuna inan beyler ilk birkaç günde bu hayallerine veda ediyorlar. Ücretli bir partnerin yakışıklı olması elbette gerekiyor ama güzel bir ambalaj bir işe yaramaz, yakışıklılığın yanında kültürlü ve eğitimli de olması gerekiyor. Ücretli partner müşterisini yatakta tatmin ettiği gibi sosyal ortamlarda da tatmin etmeli.

Yeni mesleğinizin ilk ayında tüm gelirinizi imajınızı düzeltmeye harcayacağınıza emin olabilirsiniz, kadınlar yanlarında iyi giyimli, karizması yerinde erkekler isterler, sizde öncelikle giyiminizi, saç ve sakal sitilinizi düzelterek işe başlayacaksınız. İyi markalarla hazırlanmış iyi bir giysi dolabınızın olması gerekiyor. Önceden eğlenmekten keyif aldığınız salaş ortamları artık sadece kendiniz eğleneceğinizde ziyaret edebilirsiniz, birliktelik yaşayacağınız hanımlarla artık o salaş ortamlarda görünemezsiniz. Daha kaliteli ortamlarda takılmaya başladığınızda zaten eski çevrenizi özleyeceğinizi çok düşünmüyoruz. Tüm eski hayatınızı aşama, aşama değiştirmeye hazır olmalısınız, bu değişiklikler nedeniyle mutsuz bir hayat yaşayacağınızı düşünmeyin aksine jigolo olmak tün hayatınızı değiştirecek ve sizi mutlu edecek.

Jigolo Ajansları Kariyerinizi Daha Hızlı Belirler Jigolo Olmak Ya Da Olamamak

Bu heyecanlı meslekte kendi başına yükselmeye çalışan ve sosyal medyada kendine bir çevre yapmaya çalışan çok sayıda erkek var. Profesyonel destek alanlarla karşılaştırıldığında bu erkeklerin çok şanslarının olmadığını belirtebiliriz. Jigolo ajansları kariyerinizi daha hızlı belirler, bunun nedeni ajansların yıllarca bu sektörde bulunmaları ve bir jigolonun ne şekilde başarılı olabildiğini bilmeleridir. Acemi bir erkek sosyal medyadan kendini tanıttığında şans eseri görüşme yapmaya başlasa bile yetersiz deneyim nedeniyle bayanları memnun etmesi tamamen tesadüfi bir durum olacaktır. Ancak azgın kişiliği nedeniyle kadınları yatakta iyi becermiş ve mutlu etmiştir, zor görüşmelerde bu vatandaşın hiç şansı olmadığını sizde mesleğe adım attığınızda göreceksiniz.

Jigolo şirketleri benim yararımı düşünüyor diye düşünmelisiniz, siz tek başınıza ortamlara girmeye çalışırken, ajanslar sizi her alanda tanıtmaya başlarlar ve kendinizi geliştirmeniz için size eksik olduğunuz yönlerde destek olurlar. Bu desteklerinin karşılığında ise sizden sadece cüzi bir miktarda hizmet bedeli isterler. Bu bedel karşılığında size sonsuz bilgi verirler, ilanlarınızı 7/24 yayınlayarak sizi tanıtırlar, gerektiğinde sizi tavsiye ederler ve mesleğinizde sağlam adımlar atmanıza yardımcı olurlar. Hiçbir savaş tek başına kazanılmaz, ne kadar güçlüyseniz, zafere a kadar yakın olursunuz. Bir meslekte yükselmeyi de bir savaş gibi görmelisiniz. Sizi yok etmek isteyen sayısız rakibiniz var, sizi bekleyen sayısız zorluk var ve bu savaşta tek başınıza kalırsanız yok olup gitmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Jigolo ajans koruması altında olduğunuzda ise her zorlukla kolayca başa çıkmayı başarırsınız. Çoğu meslekte profesyonel destek almak şarttır. Bu gün gördüğünüz ünlü futbolcular ve ya sanatçılar menajerleri ile ünlerini koruyorlar. Sizde ajansları menajeriniz gibi görebilirsiniz. Yeri geldiğinde sizin menfaatlerinizi korurlar, yeri geldiğinde size destek olurlar ve sadece sizin yararınıza çalışırlar. Bu meslekte ilerledikçe bu konunun önemini daha net kavrayacaksınız ve iyi ki; bir ajansa en başında katılmışım diyeceksiniz. Keşke demektense, her zaman iyi ki; yapmışım demek çok önemlidir. Yeni başlayacağınız bu hayatta da size keşke dedirtebilecek birçok olay karşınıza çıkacak, o yüzden her zaman profesyonellerin desteği ile hareket etmeye çalışmalısınız.

Jigolo Arayan Bayanlar Anında Sizi Görmeli

Sitemizde ilanınızı yayınladınız ve fotoğrafınızı eklediniz, bu fotoğrafta bir yıldız gibi parlamaya gayret etmelisiniz. Bu fotoğraf sayesinde jigolo arayan bayanlar anında sizi görmeli ve “vay be bu yakışıklıda kimmiş” demeliler. Bu etkiyi kendi çekimlerinizle vermeniz çok zor olur ama profesyonel bir fotoğrafçıya giderek çekim yaptırırsanız bunu başarabilirsiniz. Meşhur olmak ve hızla ilerlemek istiyorsanız, yapacağınız bazı harcamalardan kaçınmamalısınız. Yapacağınız her masrafın size para kazandıracağınız ve sizi daha hızlı şekilde yükselteceğiniz aklınızdan çıkarmayın. Jigolo hayatınızda ilk günlerinizde size yıkım yaşatacak görüşmelerde yaşayacaksınız, efsane dediğiniz anlarda geçireceksiniz.

Jigolo başvuru aşamasından hiç aklınıza gelmeyen şeyler olmaya başlayacak. Bir bakmışsınız bebek gibi bir bayan sizden randevu almış ve bir dediğinizi iki etmiyor, önünüze tüm imkanları sunuyor ve masalsı bir gece yaşatıyor size. Bir başka günse karşınıza aman tanrım buda ne diyeceğiniz bir kadın çıkabilir ve size para ödediği için sizi seks kölesi gibi kullanmaya çalışabilir. Bunlarla mücadele etme gücünü her zaman içinizde taşımalısınız. Mesleğinizin sadece kötü yönlerini değil, iyi yönlerini de her zaman aklınızda tutmalısınız. Ancak bu sayede pişmanlık hissetmez ve moralinizi yüksek tutmayı başarabilirsiniz. Dediğimiz< şekilde tüm mesleklerin avantajları ve dezavantajları vardır, bu örnekte bu mesleğin dezavantajlarından bir tanesi.

Zamanla jigolo ne demek sizde tam olarak öğrenmiş olacaksınız, birçok şey okuyarak değil yaşayarak öğrenilmeli. Yayınladığımız tüm yazılarda size farklı bilgiler veriyoruz ve bunları okuyor olsanız bile zamanla bu bilgiler aklınızdan çıkabiliyor. Meslekte ilerleme başladığınızda ve bir olayla karşılaştığınızda anında kendinize bu olaydan bir ders çıkarıyorsunuz ve ben bunu sitede okumuştum diyorsunuz ama bu sefer bizin üzerine basarak anlattığımız ve sizi uyardığımız konuyu bu sefer siz kendiniz deneyimlediğiniz için artık ölene kadar aklınızdan hiç çıkarmıyorsunuz. Hayat en iyi öğretmendir sözüne bu konuda bizde katılıyoruz. Hayatta en iyi deneyime hayattın karına çıkardıkları ile kavuşabiliyorsunuz. Hayat insanı yere düşüre, düşüre adam ediyor.

Jigolo hayatınızda sayısız olaylar yaşadıktan sonra artık sizi hiçbir şeyin yıkmayacağına inanmaya başlıyorsunuz ve görüşmelerinize kendinizden daha emin olarak giriyorsunuz. Artık hayatta memnun edemeyeceğiniz hiçbir kadının olmadığını düşünmeye başlıyorsunuz. Seks deneyiminiz on numara, sosyal yönden de kendinizi müthiş geliştirdiniz, karizmanız ise akıyor, kadınlar sizi gördüğünde sulanmaya başlıyor, artık randevu vermeye yetişemiyorsunuz ve her yanınızdan para akıyor, parayı harcayarak artık bitiremiyorsunuz. Bir jigolonun ulaşmayı istediği en üst seviyedir bu ve bu seviyeyi görebilen çok az erkek var. Bu seviye ulaşmak aslında bir hayal değil, aslında çok zor da değil. Biraz azimli olan, sabır gösteren her erkek bu seviyeye ulaşabilir. Çabuk yıldıysanız ve hemen hayal kırıklığı yaşarsanız zaten her işte başarısız olmaya mahkumsunuz demektir.

Jigolo Olarak Hayatımı Düzene Soktum

Size bazı örnekler vererek girmek istediğiniz ya da merak ettiğiniz bu meslekle ilgili bazı bilgiler verdik. Aynı sizin gibi yollardan geçen ve başarıyı yakalayan bir jigolonun hayatından küçük bir kesit paylaşmak istiyoruz. Jigolo olarak hayatımı düzene soktum diyen jigolo Emrah bakın neler yaşamış ve hangi zorluklarla karşılaşarak başarıyı yakalamış.

Merhaba arkadaşlar, ben Aydın Jigolo Emrah, 27 yaşındayım ve 7 senedir profesyonel bir jigolo olarak hayatımı yaşıyorum. Üniversiteyi okumaya Aydın’a geldiğimde aklıma bu mesleği yapacağım hiç gelmemişti ama bir gece bir barda oturup efkarlı şekilde içerken ve kendimi dinlerken barmenin bana bir bayan size not gönderdi demesiyle kendime geldim. Notta masama gelmek ister misin? Yazıyordu. Bayana baktım hoş alımlı, orta yaşlarda bir bayandı. Renk olur diye düşünerek bayanın masasına gittim ve oturdum. Bayanla sohbete başladım, kendimi tanıttım, neden bilmiyorum kendimi çok rahat hissediyordum ve neden sıkıntılı olduğumu, neden yalnız başıma içtiği bile kadına anlattım.

Orada tek başıma içki içmemin nedeni birazda ekonomikti, daha rahat bir eğitim hayatı geçireceğimi düşünürken hem okumak, hem çalışmak zorunda kalmıştım ve artık bunalmıştım. Bayan bana jigolo nedir bilir misin? Dedi, evet duymuştum dedim. Eğer istersen benim jigolom olabilirsin, haftada bir benimle takılırsınız ve bir ayda kazandığın parayı iki günde kazanabilirsin dedi. Durdum bir iki saniye hızlıca düşündüm. Seks harika bir olaydı ve bu kadında hiç fena değildi, hem bu güzel bayanla haftada bir alem yapacaktım, hem para kazanacaktım. Aniden ağzımdan tamam lafı çıkıverdi. Tanıştığımız barda biraz daha takıldık ve daha hareketli farklı bir mekana geçtik, kadın su gibi içiyordu içkileri ve bana fazla içme sen bana ayık lazımsın diyordu. Birkaç saat onunla eğlendik ve mekandan çıktık.

Evine gittik ve biraz daha içtik, kadın artık iyice kafayı bulmuştu. Kucağıma oturarak beni öpmeye başladı, hızlıca üzerindekileri çıkarmaya başlamış ve çıplak kalmıştı. Başımı tuttu ve göğüslerine doğru bastırdı. Bir yandan da benim üzerimdekileri çıkarmaya başlamıştı. Hayatımda karşılaştığım en azgın kadındı, gerçi hayatımda okuldaki birkaç azgından başka bir kız da görmediğim için bu konuda bir uzman olduğumda söylenemez. Neyse, kadın benimle şehvetle sevişiyor, oral yapıyordu. Bende boş durmamak için ona eşlik ediyordum, tüm vücudunu yalıyordum. Ne yapacağımı tam bilmediğim için kadına jigolo porno izleyelim mi? eğlenceli olur dedim. Kadın kabul etti ve dev gibi bir televizyonda bir porno açtı. Televizyon o kadar büyüktü ki; sanki filmdekilerle aynı odada sevişiyoruz gibi hissetmiştim.

Zaman su gibi akıp geçmişti ve sabah olmuştu, kadın o kadar içmesine rağmen halen benimle sevişmeye çalışıyordu. Kadın uykuya daldığında jigolo olmak iyi bir fikir diye düşünmeye başlamıştım. Bu konuda neler yapmalıyım, bu hatun gibi hayatımda iki hatun daha olmuş olsa, hayatım kurtulurdu diye düşünmeye başladım. Bu düşünceler aklımda uçuşurken bende uykuya dalmışım. Öğleden sonra bayan beni uyandırdı ve artık gitmelisin dedi. Elinde bir zarf tutuyordu, teşekkür ederim dedi, zarfı bana uzattı ve numaranı ver birkaç gün sonra yine arayacağım, harikaydın dedi. Dediğini yaptım ve oradan ayrıldım, aslında harika olan ben değildim sadece seyrettiğimiz film harikaydı, ben orada göz ucuyla gördüklerimi taklit etmiştim ve kadını delirtmiştim. Zarfı açtığımda şok geçirdim, bir aylık maaşıma yakın bir para zarfın içinde kuzu gibi yatıyordu.

Mutlulukla evime gittim ve Aydın jigolo siteleri ile daha çok bilgi edinmeye çalıştım. Tam olarak net bir karar vermeye çalışırken yine bayan aradı. Akşam takım elbise giymem gerektiğini önemli bir yemeğe gideceğimizi söyledi. Takım elbisem yok, ben öğrenciyim başka bir şey giysem olmaz mı? dediğimde, bayan kaç beden giyiyorsun diye sordu ve bir saat sonra kapımda elinde takım elbise olan bir adam duruyordu. Bu kadın beni sürekli şaşırtıyordu. Akşama doğru takımları çekmiş muhteşem bir halde bayanla buluştum. Mecbur kalmadıkça konuşma dediğinde daha da şaşırmıştım. Yemeğe gittiğimizde, bir müşterisiyle anlaşma yapmaya çalıştığını hemen anladım. Adam yurt dışından gelmiş yabancı bir yatırımcıydı.

Sohbet sırasında kadın akıcı İngilizcesiyle sohbet ederken, adam bana döndü ve bana da birkaç soru yöneltti. Kasının hafiften kızarmış ve benim ne cevap vereceğimi beklemeye başlamıştı. Ben gayet sakin ve akıcı bir İngilizceyle adama cevap verdim, arada hafif birde espri patlatarak adamı gülümsettim ve bayanı rahatlattım. Yemek harika geçmişti, ayrıldığımızda bayan baba anlaşma tamam dedi, hepsi senin sayende oldu dedi. Bu beni mutlu etti, yemekten çıktığımızda bir kulübe gittik ve iş anlaşmasını kutlamaya başladık, gecemiz yine harika geçiyordu, sabaha karşı kendimizi yatağa zor atmıştık. Bu bayanlar aylarca ilişkimi sürdürmüştüm ve jigolo hayatına girmeye ve jigolo başvurusu yapacağım diye karar verdiğimi unutmuştum. Aylarca bayan çağırdığında gidiyordum eğleniyordum, sevişip paramı cebime koyuyordum, artık hiçbir eksiğim yoktu, görünüşüm tepeden tırnağa değişmiş kaliteli bir hayat sürdürmeye başlamıştım.

Her şey mükemmel gidiyor derken bayan artık seninle görüşemeyeceğim diye hayallerimi yıkan bir konuşma yaptı benimle. Kendimi yıkılmış hissettim o anda. Sakinleşmeye çalıştım ve aklıma jigolo siteleri geldi, tekrar bir siteyi açtım ve incelemeye başladım. Artık aylar öncesindeki acemi Emrah değildim. Kültürümle, eğitimle, deneyimimle mükemmel hale gelmiştim. Hemen sitedeki başvuru formunu doldurdum ve ilanımı yayına soktum. Aydın İzmir’e çok yakın olduğu için Aydın’da olmasa bile illaki İzmir’de jigolo arayan bayanlar vardır diye ümit ediyordum, gerekirse bir araba alırım ve okula İzmir’den gelir giderim diye düşündüm ve beklemeye başladım. İlk görüşmem Aydın’dan gerçekleşti. Bu görüşmeyle biraz rahatladım ve sorunsuz şekilde ben bu işi başarırım dedim kendi kendime.

Aradan bir ay geçmişti ve jigolo arayanlar beni rahat bırakmamaya başlamıştı. Artık İzmir’e Aydın’a, Denizli’ye giderek sevişen bir jigolo haline gelmiştim. Bu arada ilk beni bu mesleğe alıştıran bayanda bana geri dönmüştü, meğer benden vazgeçti diye düşündüğüm sırada bir evlilik macerasına girmiş ve ayrılmıştı. Aradan yedi sene geçti ve ben hala bu meslekteyim, bir müddet daha bu işle hayatımı yaşamaya devam edeceğim ve ondan sonra daha ciddi bir hayat tercihi yapmaya çalışacağım, sonuçta yaş ilerliyor ve yaşlı bir jigolonun, gençlerle mücadele etmesi çok zor.

Jigolo İlanları Mesai Saati Bilmez

Bir jigolodan harika bir hikaye okuduktan sonra konumuza dönebiliriz. Bu arkadaşın hayatı ilk başlarda biraz şanslı ilerlemiş ama sonradan gerçekten jigolo olmaya karar verdiğinde en doğru kararları vererek hareket etmiş ve başarıyı yakalamış. Jigolo olarak görüştüğü tek bir bayan varken birden müşterisiz kalmış ve yeni müşteri bulmak için sitemizde ilan yayınlamış. O okuluna giderken ilanlar onu tanıtmış ve müşterilere ulaşmasını sağlamış. Müşterileriyle eğlendiği sırada ilanı yine sitemizde Emrah arkadaşımızı tanıtmayı sürdürmüş. Jigolo ilanları mesai saati bilmez 7/24 tanıtım yapmayı sürdür. Bu yüzden bu arkadaşımız gibi sizde sitemizde yayınladığınız ilanları sürekli güncelleyin ve bayanları etkilemeyi sürdürün.

Jigolo olmak istiyorum diyenlerin azimli olduklarında bunu kolayca başarabildiklerini görebilirsiniz. Sizde birazcık sabır ve özveriyle bu yolda başarılı olabilirsiniz. Hayattaki yapılabilecek en zevkli mesleklerden birinde çalışmak isterseniz sitemizin ilan sayfalarında size de yer ayırabiliriz. Jigololuk kariyerinizde başarılı olmanız için size her zaman destek olmaya hazırız, yeter ki; sizde bizim kadar istekli olun ve kendinizi geliştirmek ve başarılı olmak için özveride bulunun. Kısa sürede bir bakacaksınız sizde gelen aramalara randevular vermekte zorlanmaya başlamışsınız ve farkına bile varmadan başarılı bir jigolo olmuşsunuz.

Jigolo ajansları ve siteleri bu yolda başarılı olmak isteyenlere her zaman destek olmaya hazırdır. Bulunduğunuz şehir önemli değil, Türkiye’deki seksen bir ilde sekse susamız aç bayanlar kendilerini doyuracak azgın erkeklere ihtiyaç duyuyorlar. Sitemizde tüm şehirlerimizdeki jigololar ilanlarını yayınlayabilirler ve bu ateşli bayanlara ulaşabilirler. Jigololuk mesleğini başarıyla yürüten bir erkek için mesafeler önemli değildir, erkek arayan bir bayan sizden memnun olacağına emin olduğunda Türkiye’nin diğer ucunda da olsanız size ulaşır ve sadece size vermek ister. Hayatınızdaki en doğru kararlardan birini şimdi vererek tüm geleceğinizi değiştirecek bir adım atabilirsiniz ya da sıradan bir erkek olarak sıkıcı hayatınızı sürdürebilirsiniz karar sizin.

Jigolo Başvurusu Yaparak Doğru Karar Verin Jigolo Olmak Ya Da Olamamak

Vereceğiniz kararların tüm hayatınızı etkilediğiniz defalarca gördünüz, verdiğiniz her karar sizi bazen mutlu etti, bazen keşke dedirtti ama sonuçta tüm hayatımız karar alıp, verdiğimiz kararları uygulamaya dayalı. Bu seferde karşınızda bir karar alma aşaması sizi bekliyor, şimdi bir kararla yine hayatınızı etkileyecek bir adım atmak üzeresiniz. Jigolo başvurusu yaparak doğru karar verin ya da bu bir hayal bende o potansiyel yok diyerek, pişmanlık içinde normal hayatınıza devam edin. Olumsuz karar verir ve başvuru yapmazsanız, keşke başvuru yapsaydım dememeye dikkat edin. Başvuruda bulunursanız ve başarısız olsanız bile, keşke yapmasaydım demezsiniz, her şekilde harika bir süreç yaşamış olursunuz, farklı bir hayat görmüş olursunuz ve denedim başaramadım deme şansınız olur.

Başaramamak yine kişilerin kendi hataları sonucunda varılan bir noktadır. Azimli insanlar çoğu zaman başarısızlığa uğramazlar. Bu yolda sizi sürekli azimli olun diye uyarıyoruz. Jigolo ilanları yayınlandığında anında yükselişe geçeceksiniz demiyoruz, bir süre gerekirse diğer işinizi de yapmaya devam edin. Ne zaman randevularınız çoğalmaya başladı, ne zaman bu işteki kazancınız, diğer işinizdeki kazancınızı geçmeye başladı o zaman hangi işi yapacağınıza karar vererek yolunuzu seçebilirsiniz. Hayatınızdaki değişiklikler aniden gelişmez, hepsinin belli bir olgunlaşma dönemi vardır. Burada da zamanla bazı şeyler yerine oturur ve sizi başarıya ulaştırır.

Jigolo arayanlar, görmek istedikleri yönleri sizde bulduklarında sizi aramaya başlarlar. İlanınızı verdiğiniz gün belki sitemize giren bayanlar sizde aradıklarını bulamadıkları için sizinle iletişim kurmayacaklar ama diğer gün sizi nelerin beklediğini kimse bilemez. Bakarsınız sitemizi ziyaret eden bayanların yarısı sizi arayacaklar ve bilgi isteyecekler. Her gün sizi onlarca bayan arayacak diye bir taahhütte bulunmuyoruz, bir gün kimse aramayacak, bir gün bakacaksınız bir kişi aramış diğer gün on kişi. Size sadece şu konuda taahhüt veriyoruz, sabrederseniz başarırsınız. Yılmayın, yorulmayın, sürekli öğrenin, müşterileriniz artmadan sürekli kendinizi geliştirin ve ilerideki görüşmelerinize daha deneyimli bir erkek olarak girmeye başlayın.

Jigolo arayan bayanlar sizden her memnun kaldıklarında artık sitelerdeki ilanlarla ilgilenmeden doğrudan sizi armaya başlayacaklar ve bir süre sonra sabit, düzenli görüştüğünüz müşterilerden başınızı kaşımaya vaktiniz olmadığını göreceksiniz. Kaşla göz arasında ben ne zaman bu kadar yetenekli oldum, kadınlar beni hangi ara kabullendi ve aramaya başladı diyerek şaşıracaksınız ve geçirdiğiniz zorlu dönemleri hol birer anı olarak hatırlamaya başlayacaksınız.

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir