jigolo olmak 2021

Jigolo Olmak

Jigolo Olmak Ve Olmamak Arasındaki Fark

Bazılarına göre kader yoktur, tercihler ve sonuçlar vardır. Doğru veya yanlış bir seçim yaparsınız ve sonucuna katlanırsınız hayat tamamen budur. Jigolo olmak ve olmamak arasındaki fark gibi seçim sizindir. Jigolo olmaktan yana tercih yaptığınızda hayatınızı farklı bir yöne çevirirsiniz, jigolo olmamayı seçerseniz hayatınızın akışında daha farklı bir yön belirlemiş olursunuz. Hayatınızda karşınıza çıkacak çoğu seçimde sonucun ne olacağını kesin olarak bilemezsiniz ama jigololukta tercih yaparsanız sizi bekleyen hayatı çok net bilirsiniz. Jigolo olmamayı seçtiğinizde hayatınızı sıkıcı ve baştan sona mücadele ile geçirmeye hazır olmalısınız. Jigolo olmayı seçerseniz eğer hayatı tamamen eğlenceyle, kadınlarla, seks ve parayla geçirmeye başlarsınız. Karar sizin, siz hangi hayatı yaşamak istersiniz?

Hayatınızı değiştirecek fırsata jigolo başvurusu yaparak sahip olmayı seçebilirsiniz. Bu adıma geçmeden önce ne hazırlık yapmalısınız, nelere sahip olmalısınız? Bunlarla ilgili sizi bilgilendirmek istiyoruz. Başvuruya başladığınızda yanınızda sisteme yükleyeceğiniz, sizi harika gösteren bir fotoğrafınızın olması gerekiyor. Birde ilanınızda yazacaklarınıza karar vermeniz için birkaç örnek okumanızda yarar var. Diğer jigoloların nelerden bahsettiklerini, kendilerini nasıl tanıttıklarını inceleyerek sizde iyi bir tanıtım hazırlayabilirsiniz. Bu gireceğiniz yeni hayatta atacağınız en basit adım olacak. Bundan sonraki adımlarınız biraz daha zor olacak ama bunun sizi korkutmasına izin vermeyin. Şu anki hayatınızda bunlardan daha zor durumlarla mücadele ediyorsunuz ve bu zorluklar sizi yıldırmıyor, burada karşılaşacaklarınızla, onları mukayese ettiğinizde burada karşınıza çıkacak zorluklar size çerez gibi gelecektir.

Jigololuğun bir kurallar kitabı olsaydı eğer ilk kuralda bir jigolonun mükemmel görünmesi gerektiği yazardı. İkinci kuralda ise bir jigolonun çok kibar ve sıcakkanlı bir kişiliğinin olması yazılı olurdu ama bu kitap daha basılmadığı için ancak bizim yazılarımızdan bir şeyler öğrenmeye çalışabilirsiniz. Bayanları randevularınızda görmek istiyorsanız, çok ivedi şekilde dört dörtlük olmaya bakmalısınız. Örneğin kıyafet seçimlerinizi karizmatik görünecek şekilde seçmelisiniz. Mutlaka farklı yerlere göre giyebileceğiniz kıyafetlerinizin olması gerekir, lüks bir restorana giderken altınızda kot pantolonla bayana eşlik edemezsiniz, ortama uymalısınız, bir kulübe giderken de oraya uygun kıyafetlerle ortama uymalısınız. Jigolo arayanlar görünüme aşırı dikkat ederler, paspal bir görüntü tüm geceyi batırmaya yeter.

Kıyafet meselesini hallettiğinizde her şeyi yoluna girmiş sayılmaz, biraz daha hazırlık yapmanız gerekir, mesela bayanların bir kısmı sizin evinizde ilişkiye girmeyi isteyecekler ve bu konuda onlara yardımcı olmadığınızda sizden randevu alamayacaklarını söyleyecekler. Buna kendinizi hazırlamalısınız. Evinizde kadınları rahat ettirecek konfora sahip olmalısınız. Bu daha fazla bayana hitap etmenizi sağlayacak en büyük yardımcınızdır. Jigolo siteleri yayınladığınız ilanla size hızla müşteri kazandırmaya başlayacağı için, kendinizi bir an evvel bu tempoya hazırlamalısınız. Seks hizmetlerinizi de görüşmelerin öncesinde baştan sona gözden geçirerek bu kadınların hakkından gelebilecek kadar çok bilginiz var mı görmelisiniz.

Her şeyinizi dört dörtlük hazırlamış olsanız da eğer seksiniz yeterli değilse, yaptığınız tüm hazırlıklar boşa gidebilir. Randevularınız başlamadan birkaç tane jigolo porno seyrederek bildiklerinizi ve bilmediklerinizi daha net olarak belirleyebilirsiniz. Bu filmleri küçümsemez ve dikkatle izlerseniz, çok fazla bilgileneceğinize emin olabilirsiniz. Biraz dikkat ve zaman ayırarak bu birkaç adımı kolaylıkla geçebilir ve artık görüşme yapmaya hazır olabilirsiniz. Bunları her jigolo mesleğe başlarken yapmaya çalışır. Yapanlar ve yapmayanlar hizmetlerindeki kalite farkıyla hemen kendilerini belli ederler. Gelişmeye zaman ayıran ve açık fikirli olmayı başaran tüm jigololar mesleklerinde ilerleyerek hayallerinin de ötesinde bir hayat sürmeye başlarlar. Şayet görüşmelerinizle birlikte tabularınıza veda eder ve sınırlarınızdan kurtulmayı başarırsanız, yükselişiniz daha hızlı olacaktır.

Jigolo Arayan Bayanlar Genç Yeteneklere Şans Tanıyın

Ücretli ilişkilerin çoğu zaman kadınlara gece yaşadıklarım bir rüya mıydı yoksa hepsini gerçekten yaşadım mı? Dedirttiğini herhalde biliyorsunuz. Özellikle azgınlıklarına gem vuramayan ateşli gençlerin şehvetleriyle ilişkiye girildiğinde bunu gece boyunca defalarca söylersiniz. Jigolo arayan bayanlar genç yeteneklere şans tanıyın sizde hayal miydi? Yoksa gerçek miydi? Diyeceğiniz gecelerin hazzıyla kendinizden geçin. Genç jigoloların heyecanlarını yayınladıkları ilanlarda bile hissedebilirsiniz. Bu gençler o kadar heyecanlı ve azgındırlar ki, yirmi dört saat ara vermeden size orgazm tattırabilirler.

Genç jigoloların teknikleri zayıf olabilir ama performanslarıyla saatlerce ilişki yaşayabildikleri için bu eksik yönlerini verdikleri zevkle kapatırlar. Gençler yetişkinlere göre gelişime daha açık oldukları için hizmetleri göz açıp kapaya kadar gelişir ve profesyonellerden farkı olmayan hizmetler vermeye başlarlar. Eğer genç yetenekleri ilk günlerinden itibaren görmeye başladıysanız, ilerlemelerini de yakından görürsünüz. Gençlerin eksikliklerini görmezden gelebilirseniz daha çok keyif alacağınızı bilmelisiniz. Örneğin gençlerin evlerine gittiğinizde mükemmel bir konfor beklememelisiniz. Mutlaka evlerinde eksik şeyler olacaktır ya da davranışlarında bazı kusurlar olabilir, bunların hepsini yaşayarak öğrenecekleri için bunların hiçbirini kusur olarak görmemelisiniz, çünkü onlar daha bir profesyonel değiller. Profesyonel olmaya çalışan genç erkekler sadece. Genç partnerler jigolo nedir daha az çok öğrenen, tüm deneyimlerini yaşayarak kazanacak olan heyecanlı adaylardır. Hoşgörülü olmanız gençlerin rahatlamasına ve kendilerini ilişkiye daha çok vermelerine neden olur.

Genç adaylar yaptıkları her yeni görüşmeyle kendilerine daha fazla güvenmeye başlarlar ve bunu randevularına da yansıtırlar. Kendilerinden daha emin oldukları için muameleleri ve seksleri de daha etkili olmaya başlar. Güven eşittir kalite anlayışını keşfeden partner bu kendine güven halini korumak için sürekli başarılı olmaya çalışır. Jigolo şirketleri heyecanlı adaylara yer verdiğinde hızla gelişmeleri için yazılarla bilgiler vermeye çalışır. Gençler bunları okuduklarında öğrenmeye açık oldukları için okudukları her şey akıllarında kalır ve bunları hızla hizmetlerinde kullanmaya başlarlar. Sizde bu hizmetleri alarak her defasında çok daha yoğun hazlar alarak, bazı kadınlar genç bunlar bir şey beceremezler diyerek küçümsediği kişilerle muhteşem geceler geçirmeye başlarsınız.

Bir erkek ilan yayınladıktan sonra ilk randevusuna girdiğinde artık kendine ben jigoloyum diyebilir. Önemli olan bu randevudan erkeğin nasıl çıkacağıdır. Erkek bu ilk sınavını başarıyla verebilirse, etkisi doping gibi olacak ve o gazla diğer randevularına bir şampiyon gibi girmeye başlayacaktır ama ilk görüşme bir fiyasko olursa, sonraki randevulara girecek cesareti kendinde zor bulacak hatta başka randevu vermek istemeyecektir ve hayallerine daha başlamadan veda edecektir. Bu arkadaşlar nedeniyle az sayıda kadında istedikleri randevuları yaşayamamış oluyorlar ve gençlerle görüşmekten çekinmeye başlıyorlar. Jigolo arayan bayanlar sahibinden ilanlarında bazen böyle sorunlarla karşılaşabiliyorlar.

Kadınlar her erkeğe jigolo olmalısın demezler ama bazen öyle erkeklerle karşılaşırlar ki; tek tavsiyeleri bu olur. Erkekler bunu şakaya da alabilirler, gerçekten de değerlendirebilirler ve bu yola girebilirler. Jigolo ajansları bu tavsiyeye uyacak erkeklere ve kendilerine yakışıklı partnerler arayan bayanlara hızla çözümler sunar. Ücretli ilişkileri yaşayacak olan kadınlar ve partnerlerin ortak buluşma noktaları her zaman bu sitelerdir, eğer bu ortamlar olmasaydı iki tarafında birbirlerine ulaşmaları oldukça zorlaşırdı ve birçok sorun yaşanırdı. Ortalık güven vermeyen Partnerlerle ve fırsatçılarda dolup taşardı. Böyle düşününce jigololarda, bayanlarda iyi ki; siteler ver, bu sorunları yaşamıyoruz diyorlar.

Zevke Getiren Burdur Jigolo Gökhan

Merhabalar, erkeğinin kolları arasında zevke gelmeyi özlemiş bayanlar, benim asla unutamayacağın ismim Gökhan. 22 yaşındayım, 177 boyunda ve 70 kilodayım. Çok iri ve uzun değilim ama oldukça havalı bir gencim. Zevke getiren Burdur jigolo Gökhan hizmetleri haftanın her gününde ve her saatinde alabiliyorsunuz. Eski bir ücretli partner olmadığım için hala şehvetle seks yapıyorum, içimdeki ateş hala çok harlı ve yakıcı. Tam bayanların erkeklerinde görmeyi arzuladıkları şekilde ateşli ve çekiciyim. Seks hayatımı profesyonel olarak yaşamayı seçtiğim için sevinmelisiniz çünkü Burdur’un en aktif erkeğiyle tanışacaksınız. Randevu istiyorsanız, bir müddet beklemek zorunda kalacaksınız çünkü iyi sikişen bir erkek olduğum için oldukça yoğun günler geçiriyorum.

Sürekli sizinle otellerde zaman geçirdiğim için evimi neredeyse hiç görmüyorum. Hizmetlerimi bu kadar muhteşem verdiğim için iyi mi yapıyorum, yoksa kötü mü? Bazen düşünmek zorunda kalıyorum. Tabii ki latife yapıyorum, sizlerle görüşmekten elbette şikayetçi değilim, elimden gelse çok daha harika hizmetler vermeye çalışırdım ama sanıyorum hizmet kalitesinin son sınırındayım. Bundan daha güzelini, daha zevklisini vermeyi başaracak bir erkek olduğundan şüpheliyim. Burdur jigolo siteleri buluşmalarımın hiç birini bir görev olarak görmüyorum, sizinle işim olduğu için değil, keyif aldığım için bu yoğunlukta ilişki yaşıyorum. Yoğun görüşmelerim nedeniyle pis bir jigolo olduğumu düşünmenizi istemem, her randevumu aralıklı olarak veririm ve temizlenip yeniden hazırlanıncaya dek sonraki randevuma girmem.

Yani mecburen görüşmelerim arasında en azından iki saatlik bir zamanı yeni bayana hazırlanmak için harcıyorum. Burdur jigolo sitesi benimle size muhteşem deneyimleri yaşatacak. Vücudunuzun dokunuşlarla hiç böyle zevk aldığını görmediğini bir ilişkiye gireceksiniz. Dokunuşlarımla yepyeni hazları keşfederek, orgazm olmanın güzelliğini yeniden öğreneceksiniz. Bir saatliğine soyunmadığım için benimle minimum iki saatliğine buluşmalısınız. İki saatte size belki de son bir ayda aldığınızdan daha fazla zevk vereceğim. Seksimden bende tahrik oluyorum ve şehvetim çoğaldığı için daha ateşli şekilde sahip oluyorum. Sekste erken pes eden erkeklerden biri olsaydım, sizinle sadece geceleri kısıtlı bir zamanda görüşerek idare etmeye çalışırdım ama ben kadınlarla tadacağım hazların peşinde koşan azgın bir adamım.

İlişkilerim genelde spontane gelişir ve eğer sınırsızsanız benden göreceğiniz ilgiyle kendinizi kaybedersiniz, size her şeyi yapmamı, bildiğim en çılgın pozisyonları üzerinizde denememi isteyeceksiniz. Jigolo randevularındaki tüm deneyimlerindekinden en çok keyif aldığınız görüşme benimle geçmiş olacak. Gündüz kulüpler falan kapalı olduğu için ilişkilerim çoğunlukla bir tek seks içerir ama gece hayatının hızlandığı saatlerde, eğlenceli kişiliğim ortaya çıkar ve bayanlarla gece hayatında en renkli anları yaşamaya başlarım. Özetlersek geceleri uzun randevularda dopdolu geceler geçiririm. Sizde yanında benimle eğlendiğiniz için hayatınızın gecesini geçirmeye başlamış olacaksınız. Gece uzun olduğu için yapacağımız çok şey olacak ve siz hepsine hayran kalacaksınız.

Jigolo arayanlar yıllarca bazen görüşmelere girseler de, benim gibisine yaklaşamazlar. Aradıkları erkeğin Burdur’da yaşadığını bilselerdi, her fırsatlarında buraya gelirle ve benimle olurlardı. Hizmetlerimdeki özel anlarda nelerin yaşandığını iyice merak etmeye başladınız değil mi? biraz onlardan bahsedelim o zaman. Öncelikle her çeşit gruba girerim ya da kurmanıza yardım ederim. Fetiş bir erkek olduğum içinde fetiş merakınızı belirli konularda giderebilirim. Hard seks, yeni göreceğiniz birçok pozisyon ve çok özel muamelelerle muhteşem bir kaçamak yapacaksınız. Bu artık ne ilk, ne son olacak, çok uzun süre sizinle görüşmeye devam edeceğiz ve siz sürekli gidişatı belli olmayan, ne yaşayacağınızı merak ettiğiniz özel görüşmeler yapmaya devam edeceksiniz.

Antalya Jigolo Aybars Zevki Otellerde Yaşatıyor

Merhabalar, ben jigololuğumun öncesinde yıllarca bayanlarla her çeşit kaçamağı yaşamış ve hiç yakayı ele vermemiş bir erkeğim. Bir ilişkide gizli olmak gerekiyorsa, nasıl hareket edilmesi gerektiğini bu nedenle iyi biliyorum. Hiç sadık bir adam olmayı başaramadım, asla tek bir sevgiliyle idare edemedim, hep hayatımda iki ya da üç bayan oldu. Daha fazlasını bulduğumda o da oldu. Kısıtlı çevrede sürekli aktif olmanın zor olduğunu çevremde yatmadığım bayan kalmayınca fark ettim ve yeni bir çevreye girmek istedim bu da jigolo çevresi oldu. Bu çevrede bayanların tükenme ihtimali hiç yok, aksine mutsuzlukları ve zevk alma istekleri yüzünden nedeniyle bu çevre sürekli büyüyor. Antalya jigolo Aybars zevki otellerde yaşatıyor çünkü bir evde ilişki kurmak risklere açık olmak demek.

Bazen görüşmelerinizde partnerinizin çok rahat davrandığını görür ve kendinizi güvende hissetmediğinizi düşünürsünüz ya, o duyguyu bende hiç yaşamayacaksınız çünkü eğleneceğimiz mekanları da, otelleri de görüşmelerimizi gizlice yaşayabileceğimiz şekilde seçerim ve size kendinizi güvende hissettiririm. Altımızda arabamız olduktan sonra merkezde takılarak kendimizi riske sokmanın hiç anlamı yok, Kemer, Beldibi gibi yakın yerlerdeki eğlence alanları ve oteller bize güvenli ortamlar sağlıyor. Sadece yarım saatimizi harcayarak, Antalya jigolo siteleri görüşmenizi en güvenli şekilde tamamlayabiliriz. Tabi bu teklifim ilişki içinde olup, eşlerine ya da sevgililerine yakalanmayı istemeyen bayanlar içindir. Serbest ve özgür bir kadınsanız şehirden uzaklaşmaya zaten gerek kalmayacak, beni de kıskanacak bir kadın olmadığına göre merkezde rahatça takılabiliriz.

Otel odalarına alışık olmadığın için ilk zamanlarda biraz rahatsızlık duyabilirsiniz ama emin olun bir otel odasında evinizdekinden daha fazla rahat edersiniz. Bütün gece odada çılgınca eğlenip sevişmeyi bitirdiğimizde, hiçbir şeyler uğraşmak zorunda kalmayız, evinizde olsaydı, sizi ele verecek ipuçlarını temizlemek zorunda kalacaktınız. Otellerde ortalığı olduğu gibi bırakarak, temizlenip evinize normal hayatınıza dönebilirsiniz. Antalya jigolo sitesi ilişkilerimin hepsini şimdiye kadar ya sizin konularınızda, ya otellerde yaptım. Kendi evimi hiç iş için kullanmadım. Bayanların evlerini sadece bayan bekar olduğu zaman kullanıyorum, evli bayanların hanelerine girmiyorum, bunu da güvenlik önlemlerimden biri olarak görebilirsiniz.

Seksin tadına varmak için her şeyi yaparım ama güvenlik sınırları içinde, benim bu konuda takıntılı biri olduğumu düşüneceksiniz ama bu sayede uzun süredir hiç sorunla karşılaşmadan ilişkilerimi sürdürebiliyorum. Jigolo nedir bilen tüm erkeklerin güvenilir olmaları ve güvenli ortamlar sunmaları gerekir, ancak zihinler rahat olduğunda huzurla bir gece geçirilebilir. Güvenli ortamlarda sunduğum hizmetlerimde aklınızdaki her çılgınlığı yapabiliriz ya da benim aklımdakilerle geceye başlayabiliriz. Böyle sizin içinde daha zevkli olacaktır. Ne de olsa deneyimli bir erkekten faydalanmak her zaman daha fazla tat almanızı sağlar.

Bayanların tercihlerini etkilemek istemem ama çoğu bildiğini şekilde jigolo arayan bayanlar sahibinden ilanlarıyla tatmin oluyorlar. Side sürekli ajanslarla çalışıyorsanız bu sefer böyle bir deneme yaparak jigololara bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Bende sahibinden ilanlarla bağlantı kuran Partnerlerden biriyim, eğer bir Menajer arar ve ilişkilerinizi hep bir Menajer bağlantısıyla yaşarsanız, benimle asla bir araya gelemezsiniz, sürekli kasıntı olan ve ücreti çok abartılı olan Partnerlerin kaprisleriyle uğraşırsınız. Benim tek kasıntılı yanım güvenlik hususundaki taviz vermeyişim olacaktır. Ücretimle, profesyonelliğimle ve hizmetlerimle harika erkeğiniz olmak istiyorum. Sadece birkaç saatimi sizinle geçirmeyi istemiyorum, günlerimi, aylarımı sizinle birlikte geçirmek istiyorum.

Azgın Erkeklerin Merkezi Afyon Jigolo Siteleri

Bir kadın şayet bir kaçamak yapmaya karar verdiyse bunu aklından kimse çıkaramaz kadın ne yapar eder bu kaçamağı yaşar ama öyle önüne gelen her erkekle değil, buna değecek olan erkeği sabırla arar veya bekler. O erkek karşısına çıktığında da, yaydan çıkan bir ok kadar hızlı şekilde adamın üstüne atlar. Azgın erkeklerin merkezi Afyon jigolo siteleri kafasında kaçamak yapma isteği olan tüm kadınların doğru adama kısa zamanda ulaşmalarını sağlar. Siteye girdiğinde hemen gözünüz bana takıldıysa bilin ki; bende doğru bir partnerim. Sizi zaman kaybından hemen şimdi kurtarabilirim ve kaçamak yaptığınıza değecek özel saatler geçiririm.

Bunları bir pazarlama tekniği olsun diye yazmıyorum, ben dört yıldır hizmetlerimi profesyonel anlamda veriyorum, bu platformda öncesinde geçirdiğim süreyi buna katmıyorum çünkü o süre bana göre öğrenim süremdi. Yaşım 29, 185 boyundayım ve 80 kiloyum. Açık konuşmayı ve lafı dolandırmamayı severim, ilişkilerimde sizin de bana aynı davranmanız ve içinizdekileri lafı çevirmeden anlatırsanız ilişkimizin hazlarına kolayca ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Zaman önemlidir ve su gibi akıp gider, eğer eğleniyorsanız zaman çok daha hızlı akar, bu nedenle zamanımızı çok iyi değerlendirmeli ve her anını zevki hissederek geçirmeliyiz. Bana göre ben Afyon jigolo sitesi bağlantılarımla son dört yılımda her anımı zevklere vararak geçiriyorum. Güneşin batışından doğuşuna kadar en hızlı ve eğlenceli gecenizi geçireceksiniz.

Afyon Jigolo Orhan hayatınızı değiştirecek özel ilişkiler yaşatır, bunu hisseden bayanlar zaman kazanmak ve randevu beklememek için detaylara bakmadan bana telefon açarlar. Hizmetimde göz boyayacak hiçbir şey yapmıyorum aslında her muamelemi tamamen olması gerektiği gibi yaptığım için normalden daha fazla zevk alıyorsunuz, birde daha zengin pozisyonlar bildiğim için ilişkilerim her kadına farklı geliyor, bunun dışında ekstra bir özelliğim yok diye düşünüyorum. Bayanlara göreyse ben mucizeler yaratan çok özel bir erkeğim, yaşanmayanları yaşatıyor, hissedilmeyenleri hissettiriyormuşum, bunları duymak elbette çok hoş ve onur veren kelimeler, başkası yerimde olsaydı, seneler önce şımarmaya başlar ve yoldan çıkabilirdi ama alçak gönüllü biri olduğumdan beni şımartmaya bu sözler yetmiyor.

Ön sevişmenin mantığını ve önemini çözemeyen erkekleri anlamıyorum, bu adamlar seksin en özel anlarını kısa kesip, seksi mahvediyorlar. Bir kadını kendinden geçirten asıl anlar aslında ön sevişmenin yaşandığı anlar, kaliteli bir sevişmeyle bayanı birkaç dakikada bulutlara çıkarabilirsiniz ve penisinizi içine yerleştirdiğinizde zevkleri kolayca zirvede yaşatırsınız ama çoğu acemi ön sevişmeden çok penislerini yerleştirmeye takıldığı için kadın açısından da, kendileri içinde seksi mahvediyorlar. Jigolo olmak istiyorum diyerek mesleğe girenlerin yaptıkları ilk hata genelde bu noktada gerçekleşiyor, azgınlıklarını dizginleyemeyerek, hemen işi pişirmek istiyorlar ve müşteri kaybediyorlar, benim asla düşmediğim ve düşmeyeceğim bir hata bu.

Ufak tefek diye düşündüğüm hataları bende bir süre yapmadım değil, sonuçta bir insanım ve her insan gibi bende hatlarımla doğrulara ulaşıyorum ama ben genelde hataları bu hayata girmeden önce yaptığım için ufak tefek birkaç olay dışında burada sorun yaşamadım diyebilirim. Her genç gibi bende kendime fazla güvenen tiplerden biri olduğum için jigolo nedir kısaca incelemeden bu hayata adeta balıklama daldım ve duvara tosladım. İlk günde gol yedim, bayan benden prezervatif istedi ve ben yok dediğimde, tekrar giyinerek markete prezervatif almaya gitmek zorunda kalmıştım, oysa jigolonun yanında üç beş adet kondom taşıması adettendir, isteyen var, istemeyen var, bu hiç aklıma gelmemişti ve ilk görüşmede bunu örenmiştim. Benim hatalarım böyle hizmetimi etkilemeyecek hatlar olduğu için, sizinle hep iyi anlaşmayı başardım.

Gece Hayatına Hızlı Girmek İsteyenlerin Sitesi Denizli Jigolo Siteleri

Gece hayatına girmek için bazen bir rehberinizin olması daha iyidir, bir rehberle gece hayatında vakit harcamadan doğru mekanlara kolayca girmeye başlarsınız ve bu ortamlarda yabancılık çekmeyeceğiniz için hemen ortama adapte olmayı başaracaksınız. Bu rehberi nerede bulacağım diye düşünüyorsanız jigoloların iyi birere rehber olduklarını aklınızdan çıkarmayın. Jigololar seksle birlikte iyi birerde eğlence erkekleridirler. Gece hayatına hızlı girmek isteyenlerin sitesi Denizli jigolo siteleri aradığınız rehberi ve zevk erkeğini hemen bulmanızı sağlar. Bende rehberliğimle gece hayatında mucizeler yaratan biriyim. Şehrimizdeki elit mekanlarda sevilen, hepsinde tanınan ve ortamı renklendiren biri olarak tanınıyorum.

Jigololuğun yataktaki görevlerinin dışında kalan tüm konularda bir uzmanım. Kendinize eğlenceli birini arıyorsanız, tatilinizi renklendirecek bir tatil arkadaşına ihtiyacınız varsa, seks partnerinizin hizmetinden memnun değilseniz, kısacası sebeplerinizin ne olursa olsun bana ulaşın. Hizmetlerimde tüm ihtiyaçlar karşılanır ve her bayan memnun edilir. Denizli jigolo sitesi sizin ihtiyaçlarınızın ne olduğunu hiç sorgulamadan karşınıza onlarca aday çıkarır, bende her ihtiyacınızı düşünerek kendimi geliştiren iyi eğitimli ve kültürel açıdan da gelişmeyi başaran erkeklerdenim. Kadınları incelemek her zaman ilgi duyduğum bir alan oldu. Bir kadın her yaşta farklı hisler ve istekler barındırıyor. Yirmisindeki bir kadınla ellilerindeki bir kadına bu nedenle aynı yöntemlerle yaklaşmıyorum. Yaşında ve kişiliğine göre hareket ediyor ve davranıyorum.

Ben Denizli jigolo Reha, 26 yaşında ev hanımlarından, iş kadınlarına kadar tüm kadınlara %100 garantili hizmetler veriyorum. Hizmetlerimde asla kadın ayrımı ya da hizmet ayrımı yapmam, her bayan benimle bağlantıya geçebilir ve her istekte bulunabilir. Hizmet çeşidi, renk, dil, ırk ayrımı gibi kişileri birbirinden uzaklaştıran her olaya karşıyım. Seks hayatımda ilişkilerime hep bu yönden yaklaştığım için bayanların yaklaşımları da buna göre oluyor. Seks çeşitlerini erkeklerin hepsi gibi bende ilk defa pornolarda kendimle baş başayken deneyimlemeye başladım. Zamanla bu sanal deneyimleri sevgililerimde demeye başladım. Tabi ilk denemeler hep yarım yamalak zevkler yaşattı ama sonuçta hiç bilmemekten iyidir, diyerek denemeye devam ettim.

Sürekli deneme yapmayı sürdürdüm ve pozisyonların yarısından çoğunda uzman sayılırdım artık. Sırada kalan kısmında da uzmanlaşmak vardı ve biraz daha deneme yaparak bunu da başarabilirdim ama bu hayallerime biraz ara vermem gerekti çünkü cinsel fantezilerim kızlara ağır gelmeye başlamıştı ve benimle bunları yapmaktan çekinir olmuşlardı. Artık jigolo olmak tek çıkar yol olmuştu, seks bilgimin eksik yönlerini artık deneyimli kadınlarla tamamlama vakti gelmişti. Seksi bilmeyen kızlarla uğraşacağıma, her şeyi yaşamaya hazır, ateşli olgun bayanlarla birlikte olmak en iyisiydi. Bu konudaki yaklaşımım hayatımı değiştirecekti.

Bu değişikliği yaşamaya hazırdım. Jigolo başvuru sayfasına girmem bir dakikamı almamıştı ama ne yazacağım hakkında detaylı şekilde düşünmem gerekecekti. Normal bir erkek değildim, olgun bir erkekten daha fazla deneyimim olduğu kesindi ve bunu bayanlara uygun bir dille anlatmam gerekirdi. Sakince yazımı hazırladım, yeniden okudum, hatalarımı düzelttim, yeni ve iyi bir fotoğraf ayarladım ve yayınladım. Yeni bir telefon hattına bile ihtiyaç duymamıştım, zaten eski çevremi hayatımdan çıkarmak istiyordum ve buna telefonlarını açmayarak başlayacaktım, bir süre sonra bu hattan bana sadece ateşli bayanlar ulaşmaya başlayacaktı. Kalbim yerinden fırlayacaktı heyecandan, beklemek istemiyordum, bir arama gelseydi anında rahatlayacaktım bunu biliyordum ama o arama bir türlü gerçekleşmiyordu. Sonunda beklediğim sesi duydum ve bu tam beş sene önce yaşanmıştı.  Seksin sonunda yüzde yüzünü yaşamış bir erkeğim ve sizinle uygun randevularımda bildiklerimi paylaşmaya istekliyim.

Konya Jigolo Sitesi Zevkli Gecelerin Tek Hakimi

Konya’nın sıkıcı bir şehir olduğunu düşünüyorsanız, siz Konya’yı hiç bilmiyorsunuz demektir. Konya’nın gizli yanlarını gördüğünüzde kendinizi İstanbul sosyetesinin takıldığı ortamlarda sanacaksınız. Konya jigolo sitesi zevkli gecelerin tek hakimi, sadece siz daha bunu görmediğiniz için farkında değilsiniz ama isterseniz Konya’nın bu vazgeçemeyeceğiniz ortamlarını size tanıtabilirim. Profesyonel dansçı hayatını bırakarak, jigolo yaşamına geçtim, bana göre her iki yaşamımda da hareketli bir tarzda yaşıyorum. Dansçı olduğumda bol, bol dans ediyordum ve beni sevenlerle seks yapıyordum. Şimdiyse sürekli seks yaparak beni sevenlere dans ediyorum. Sadece işimde sıralama değişti hayatım aynı şekilde devam ediyor diyebilirim.

Konya jigolo siteleri bir eksiklik yaşıyordu ve o eksikliği dans yeteneklerimle ben doldurmuş oldum. Profesyonel dansıma biraz daha erotizm ekleyerek daha çekici hale getirerek bayanları şehvete getiriyorum. Çoğunlukla sizin bu takviyeye zaten ihtiyacınız olmuyor, bana geldiğinizde yeteri kadar azmış ve istekli halde oluyorsunuz ve benimle dans biter bitmez sevişmeye başlıyorsunuz. 30 yaşını yeni doldurdum ve gençliğimin büyük bölümünde tatil köylerinde dans ederek yaşadım. Özelliklede Akdeniz bölgesinde zaman geçirdim ve çoğunlukla yabancı bayanlarla ilişkiye girdim. Yabancı bayanların seks ilişkilerinde Türk bayanlardan daha cesur ve özelliklede sınırsız olduklarını bilirsiniz, bu özellikleriyle beni bir seks makinasına dönüştürdüler diyebilirim.

Konya jigolo olarak iki sene önce yani 28 yaşında görüşme yapmaya karar verdim ve anında profesyonel olarak randevular verdim. Acemi biri değildim ve bu nedenle direk zirveden giriş yaptım. İlanlarımda dans yeteneklerimi tanıtan ve kusursuz bedenimi gösteren resimler göreceksiniz, tamamı orijinal haldedir, kesinlikle üzerlerinde inceltme ya da makyaj yoktur. Söylediğim şekilde görüştüğüm yabancı hatunlar sınırsız seks istedikleri için bende sınırsız olmak zorunda kalmıştım ve bundan çok keyif almıştım. Seks hayatımı bundan böyle bende sınırsız yaşamalıyım diyerek, ilişkilerimi bir adım daha ileri taşıyacak, fetiş ile BDSM görüşmelerine girmeye başladım ama BDSM türün bana uygun olmadığını gördüm. Fetişte ise daha sadece ve bedene zararı olmayacak olayları tercih ettim.

Tarzım artık belliydi, kısmen tam bir sınırsızdım ve bu halim bayanların çoğu için yeterliydi, sadece çok çılgın bayanların ekstrem isteklerinde tıkanabilirdim ama bunda elimden bir şey gelmezdi. Jigolo ajansı yazılarımda da sürekli bu konuda bayanlara açıklayıcı yazılar hazırladım. BDSM veya Fetişi bilmiyorum demiyorum sadece zevk almadığım için bu türden hizmetlere girmediğimi özellikle belirtmeye çalışıyorum. Sekste sanıyorum artık deneyimlemediğim bir şey kalmadı, fantezilerde, seks oyunlarında tüm heyecanları en azından birer defa tatmışımdır, dansçılık yüzünden kostümlerle aram iyi olduğundan kostümlü isteklerde zorlanmayan hayal gücüyle sizi heyecana sürükleyecek biriyim.

Çalıştığım otellere gelen onlarca jigoloyla tanıştım ve onların hayatlarını gördüğümde, eğer dansçı olmasaydım bu hayata girerdim diye çok düşündüm. Jigolo olmanın cezası olmadığınızda onlardan öğrenmiştim. Dans etmeye meraklı olmasaydım emin olun, benimle yıllar öncesinden tanışmış olacaktınız ama bu sefer ben u kadar profesyonel olamayacaktım ve beni belki de o zaman hiç sevmeyecektiniz. Bir dansçı olmamış olsaydım, sekste bir uzman olamazdım, dansçılığı seçerek aslında jigololuktaki kariyerimi garantilemişim, ben farkında değilmişim. Bu tercihle sizde beni mükemmel halimle tanımış oldunuz. Ergenliğimde çok siliktim ve gözü pek değildim, şayet dansa başlamasaydım ve gözüm açılmasaydı, belki de bu hayata geçmeye cesaret edemeyecektim bir memur ya da işçi olarak hayatıma devam edecektim.

Baba Mesleğini Sürdüren Isparta Jigolo Kerem

Sanıyorum bu sektördeki en şanslı erkek benimdir, neden mi? çünkü benim babamda bir jigoloydu ve ben onu izleyerek büyüdüm. Samimi olduğu bayanlarla küçüklüğümde çok defa karşılaştım ve kadınlara daha ufacıkken alışmaya başladım. On beşime geldiğimde tam bir çapkındım ve babamın izinden gitmeye kararlıydım, bu yüzden kızlarla flört etmeye haddinden fazla zaman ayırıyordum. Okul en son düşündüğüm şeydi ve bu babamı delirtmeye yetiyordu. Babama göre bir jigolo cahil olamazdı. Bunun nedenini bana defalarca açıklamıştı ve gençlik hali, ben her şeyi babamdan daha iyi bildiğimi düşündüğüm üçün onun tavsiyelerini görmezden geliyordum, buna rağmen okula devam ettim ve üniversitede babama Baba mesleğini sürdüren Isparta jigolo Kerem ilanlarımı gösterdim.

Ben tepki vereceğini sanıyordum ama babam, “tebrik ederim, zamanı gelmişti” diyerek bana destek çıktı. O güne kadar bana sadece küçük konulardan bahseden babam adeta bir üniversite profesörü gibi ders vermeye başladı. Isparta jigolo siteleri nasıl işler? İlanlar nasıl hazırlanır? Fotoğraflarımda nelere dikkat etmeliyim? Telefonda ya da görüşmelerde bayanlara nasıl hitap etmeliyim? Gibi yüzlerce konuda bana durmadan ders verdi. Babam emekli olmuştu ve sanıyorum ben bu hayata geçince, bende kendindeki heyecanın aynısını görmüş ve benimle gurur duymuştu. Bu yüzden üzerime bu kadar eğilmiş, beni yetiştirmeye çalışmıştı. Çalışmalarımı saatlerce sürüyordu ve bu tempo aylarca defam etti. Randevum olsa dahi bittiğinde beni eve çağırıyor, neler yaptığımı ilişkimin nasıl geçtiğini soruyordu. Tabi bir evladın bunları babasına anlatması biraz utanç verici oluyordu ama o artık benim hem babam, hem de akıl hocamdı.

Deneyimlerimden emin olan babam, Isparta jigolo sitesi ilanımın artık değişmesi gerektiğini düşünerek yeniden hazırlamak istedi. Artık acemi değilsin, sen bir uzmansın diyordu bana böbürlenerek. Haklıydı, daha yirmi bile olmamıştım ama neredeyse babam kadar mesleğimde ustalaşmıştım ve artık ilanımın değişme zamanı gelmişti. Oturduk ve ilanımı titizlikle babamla birlikte yeni baştan hazırladık. Babam özelliklerime göre neler yazacağımı söyledi, ben yazdım, bana bakarken gözlerindeki gururu hissedebiliyordum., çok duygulu bir andı ikimiz içinde.

Hazırladığımız ilan jigolo siteleri arasında en can alıcı ilan durumundaydı, babadan gelen eğitim ve destekle harika bir partner olduğumu açıkta belirtiyordu. Şaşırtıcı bir geçmişe sahip olduğum için ilan çok dikkat çekmişti ve öncekinden daha yoğun talep görmeye başlamıştı. Babama “baba sen ne yaptın, başımı kaşıma vaktim kalmadı” gülerek alışırsın daha hamsın dedi. Normalde ya bir, ya iki randevuya giderken yeni ilanla sayı dörde, beşe hatta altıya kadar çıkmıştı, iliğim kemiğim kurumuştu neredeyse. Babam bu kadar deneyim yeter, şimdi yeni bir ilan daha hazırlıyoruz dedi ve beni tekrar bilgisayar başına oturttu.

Hayırdır bir hatam mı oldu diye sorduğumda hayır artık tam bir profesyonele dönüştün ve bundan sonra sadece geceleri randevu vermeye başlayacaksın dedi. Gecede tek görüşme, akıl almaz bir rahatlama olacaktı benim için. Bu seviye üç yılda gelebilmiştim. Akıl hocam olmasaydı, herhalde daha yerimde sayardım. Sonunda jigolo okulundan mezun olmuştum, bundan sonra jigolo porno izlemek yoktu, saatler süren dersler yoktu, sadece elit bayanlarla yaşayacağım özel anlar olacaktı. Mesleğimin tadını çıkarma vaktim gelmişti. Babam birkaç gence yaptığı gibi beni de mezun etmiş ve bu sektöre kazandırmıştı. Sanıyorum hayat hikayemle sizi sıkmamışımdır, bu paylaşımı bu detayda ilk kez yaptım ve nasıl bir eğitimle bu başarıya ulaştım sizin de bilmenizi ve beni öyle aramanızı istedim. Ben sözde profesyonellerden değilim, gerçek bir seks üstadından eğitim almış gerçek bir jigoloyum.

Zevki Sefa İçin Mersin Jigolo Cafer

Merhabalar, hayatta herkesin bir gayesi vardır, zenginden, fakire herkes bir şeylere ulaşmak ya da sahip olmak ister. Ulaşması en kolay amaçsa mutlu olmaktır çünkü mutlu olmanız için ufacık dokunuşlar bile yeterli olur. Özellikle de bayanlar mutluluğu en ufak şeylerde bile görüp alırlar. Bazense mutluluğa kendileri ulaşmak isterler ve bunu sekste ararlar çünkü ihtiyaçları bu yöndedir ve bunu çevrelerinde bulamadıkları hissettiklerinde farklı yollarla bulmaya çalışırlar. Sonunda da, mutlu olma ve zevki sefa için Mersin jigolo Cafer ile temasa geçerler. Cafer bu arada ben oluyorum, kadınları mutlu eden, onları zevklere boğan ve şımartan partneriniz.

Doğuyla batıyı birleştiren şehir İstanbul olarak düşünülür ama aslında Mersin çok daha kozmopolik bir şehirdir ve aslında doğuyu ve batıyı her anlamda birleştiren şehir Mersin. Limanıyla farklı kültürleriyle, gece hayatıyla burası dört dörtlük şehirlerin arasında sayılabilir. Seks ilişkilerinde de burası her kültürden bayanı barındıran eşsiz bir yer, doğulusu, batılısı, Avrupalısı ya da Asyalısı her kültürden kadın burada jigololara ilgi gösterir. Bende Mersin jigolo siteleri takipçilerine zevki sefalı geceler düzenliyorum. Dört farklı dil konuşabildiğim için kendimi global bir jigolo olarak tanıtıyorum. Yabancı bayanlar karşılarında akıcı şekilde kendi dillerini konuşan bir Türk gördüklerinde daha heyecanlı oluyorlar çünkü yaşamayı arzuladıkları tüm olayları kolayca anlatabiliyorlar ve ortada yanlış anlaşılma olmadığı için jigolo buluşmasında daha kaliteli hizmete ulaşıyorlar.

Her yabancı bayanın dilini konuşamıyorum doğal olarak, o durumda ise anında vücut dilimi ve ağzımın içindeki kıvrak dilimi kullanarak zevk veriyorum. Yerel bayanlarla da aram hiç fena değildir, onlarla gerçekleştirdiğim görüşmelerimdeyse, aramızda zaten hiçbir zaman dil bir problem olmamıştır. Velhasıl Mersin jigolo sitesi ilişkilerimin sorunlardan arındırılmış özel görüşmeler olacağından emin olabilirsiniz. Yaşım konusuna gelirsek, fotoğraflarımda daha 23 civarı gösteriyorum ama 30 yaşında biriyim. Genetik olarak ailemizde yaşlanma geç oluyor. Kırklıma geldiğimde bile ancak otuz civarında bir erkek gibi olacağımdan sizinle yaklaşık yirmi senelik bir macera yaşayabileceğiz.

Sitelere sadece jigolo olmaya çalışan abaza erkekler gelmiyor, evlenen ve mutsuz olan, artık ilişkileri kovalamaktan yorulmuş olan ve heyecan seven kadınlar geliyor ve bu bayanlar dünya var oldukça olmaya devam olacaklar. Twitter jigolo kullanımında da aktif biriyim. Mersin gece hayatın tüm renkli anlarını sosyal medyadan paylaşım yaparım ve bayanlara Mersin’de nasıl eğlenilir onu gösteririm. Sizin tek niyetinizin benimle yatakta zaman geçirmek olmadığına eminim, renkli kişiliğimi de tanımak ve eğlenerek moral depolamak istiyorsunuz. Bende size moral vermekten başlayarak, zevk almaya varan inanılmaz bir yolculuk sunuyorum.

Renkli kişiliğimi öne çıkaran jigolo twitter paylaşımlarım nedeniyle bazen gecenin çoğunda mekanlarda takılmak zorunda kalıyorum ve kalan kısıtlı zamanda tüm zevkleri yine yüksek kaliteyle yaşatmayı başarmam gerekiyor. Elbette bunu deneyimlerimin desteğinde kolayca başarıyorum. Bu hayatta deneyim her şeydir ve buna sahip olamazsanız bir geleceğinizin de olmaz. Bunu her yazıda okuyordum ve bunu anlamıştım, hızla gelişip, ezilmemem gerektiğini bilerek davranmaya çalıştım. Jigololar arasındaki rekabette de, bayanların tercihlerinde de, en önemli faktör deneyimdi, deneyim olmadan bu hayatta bir hiçtiniz ve benim bir hiç olmaya asla niyetim yoktu.

Hayatını Kadınlara Adayan Niğde Jigolo Zafer

Yirmi sekiz senelik yaşamımın, on senesini bayanlara zevk dağıtmakla geçirdiğim için beni kadın avcısı, kendini düşünen, vurdumduymaz bir erkek gibi değerlendirmeyiniz. Ben hayatını kadınlara adayan Niğde jigolo Zafer, seksteki tek amacım sadece kadınlara mutlu olmayı hissettirmek, bu nedenle hayatımı sadece sekse ve kadınların mutluluğuna adadım. Hizmetlerimde farklılığımı net şekilde ortaya koyabilmek için sınırlarımı zorluyorum ve alışılmışın ötesinde birliktelikler içinde fırsat yaratıyorum, nasıl mı? Tabi ki alternatif ilişkilerle, çoğu erkeğin veya kadının açmaya korktuğu derinliklerdeki zevkleri yaşatırım. Üçlü ya da dörtlü ilişkiler, evlilik terapisi, çılgın seks partilerini düzenleme çok daha özel hizmetleri sadece randevularıma katıldığınızda yaşayacaksınız.

Seks yaşantınızdaki en gizli heyecanlarınızı benimle yaşamaya alışacaksınız ve en ateşli sırlarınız benimle yaşanacak. Niğde jigolo siteleri seks yaşamınızı çok kolaylaştıran bir platform olduğu için buradaki partnerlerle tüm heyecanları yaşayabileceğinize inanıyorsunuz ama unutmamalısınız her partnerin hizmet çeşidi çok farklıdır ve en özellerini sınırsız olanlar veya benim gibi çılgın olanlarından yaşarsınız. Çılgın yaşama isteği herkeste mevcuttur ama bunu gerektiğinde eyleme dökmek istediğinde bunu yapmak için cesaretinizin olması gerekecek. Eğer sizde bu cesaret yeterli seviyede yoksa paniklemeniz gerekmiyor, sizi cesaretlendirecek bir sürü yönteme sahibim. Sizinle on dakika geçirdikten sonra sizi her şeyi yapmama izin verecek kıvama getireceğim ya da içinizdekileri yaşayabilecek kadar cesaret kazandırmış olacağım.

Seks deneyimlerimin başladığı yıla dönersek bende cesaretten yoksun biriydim ve sadece belirli teknikleri kullanarak zevk vermeye uğraşıyordum ama kendimi kadınlara bu şekilde adayamayacağımı biliyordum. Korkularımın üstesinden gelmem ve kadınlara daha muhteşem hizmetler vermeye başlamam lazımdı yoksa sadece romantik bayanların benimle tanışmalarını sağlayabilirdim. Oysa Niğde jigolo sitesi her gün yüzlerce farklı isteği olan kadınlarla doluydu, benim tüm kadınlara “evet o hizmeti de veriyorum” demem gerekiyordu ve bunu yapmam sadece benim çabalarımla mümkün olabilirdi. Bir bilgisayara yeni bilgi yüklemek çok kolay ama bir insana yeni bilgi yüklemek sadece deneyimle elde edilebilir.

Zaman değerlidir ama benim elimdeki tek hazine buydu, daha ilişkilerim yoğun yaşanmadığı için bol miktarda zaman sahiptim ve jigolo porno izleyerek bu zamanı daha değerli şekilde harcayabilirdim. Her şeyi öğrenmeye kararlı olduğum için deneyimli escortlardan da destek alarak tüm gördüğüm ilişkileri yaşamaya başladım. Kadınlara kendimi adamamım yolu buysa, bu yolda tüm kazancımı harcamaya hazırdım ve çoğunu bu yolda da harcadım. Şu an tüm bu emeğe değdiğini rahatlıkla söylüyorum ve sizi hizmetimi almaya davet ediyorum. Belki yüzlerce randevu yaşadınız ve bir türlü içinizdeki istekleri ortaya koyamadığınız için sadece normal heyecanları tatmak zorunda kaldınız, bunun çözümü sadece bende. Ben artık elimde olmadan sıradan randevular yaşayamıyorum. Her şekilde randevu fantezilere doğru sürükleniyor ve heyecan çoğalıyor.

Fantezilerde önceden yaşayamadığım sayısız heyecanlı an yaşamış olmanın rahatlığını hissediyorum ve tüm bayanları fantezi yaşamaya çağırıyorum. Fantezi yapmaktan kimseye zarar geldiğini daha görmedim aksine fanteziler yüzünüzü daha çok güldürecek. Fanteziler keşfedilmeyi bekleyen gizli bir dünya gibi, içine girdikçe keşfetmeye devam ediyorsunuz ve bu macera hiç sona ermiyor, sonsuza kadar heyecan duyabileceğiniz, zevk alabileceğiniz, maceradan maceraya koşacağımız harika bir dünyanın anahtarlarına sahibim. Bu kapıdan geçerken sizin yanınızda olacağım ve bu yolculuğu uzun zaman birlikte yapacağız. Jigolo ajansları heyecanını iliklerinizde titreterek hissettireceğim.

Zevk Çığlıklarını Yaşatan Trabzon Jigolo Tolga

Bir kadına ilişkide çığlık attırmanın sayısız yöntemi olduğundan haberiniz var mı? Bir kadın sadece orgazm anında mı çığlık atmaya başlar yoksa ilişki boşunca çığlık atmaya devam edebilir mi? bu soruların ikisine cevabım evet, bir tanesine hayır. Bir kadına zevk çığlıkları attırmanın sayısız yöntemi vardır, bir kadın sadece orgazmda çığlık atmakla yetinmek zorunda değildir ve ilişki boyunca çığlık atmaya devam edebilir. Bunları yaşatabilirim ama nasıl yaşatırım anlatamam sadece yaparken gösterebilirim. Bildiğiniz şekilde burada çok fazla rakibimle soğuk savaş halindeyiz, hizmetiyle kim öne geçerse savaşı o kazanıyor diyebiliriz ve ben girdiğim savaşları kazanmayı hep sevmişimdir. Sizlerle de ilişkilerim bir nevi bir savaş durumudur, kaybetmek ve kazanmak vardır. Eğer ilişkimle sizi tatmin edebildiysem savaşı kazanmış oluyorum, tatmin edemediysem kaybetmiş oluyorum. Bu nedenle gireceğim her savaştan zaferle çıkmalıyım. Ben zevk çığlıklarını yaşatan Trabzon jigolo Tolga ve yatağımda verdiğim savaşta sizde olun istiyorum.

Bahsettiğim savaş mecazi anlamda yaşanan bir savaş, bu savaşta kimse incinmez ve üzülmez sadece zevk alınır ve mutluluğa ulaşılır. Parmaklarımı, avuçlarımı, dilimi ve penisimi mükemmel kullanarak sizi birinci dakikadan itibaren inletmeye başlarım, inlemelerinizi, artan zevkle birlikte yavaşça kesik çığlıklara dönmeye başlar ve Sonunda odamızın her duvarında çığlıklarınız yankılanmaya başlar. Bazen bayanlar çığlık atmaktan çok çekinirler ve kendilerini zorlayarak sıkarlar, genelde bu normal hayattaki ilişkilerinde tam orgazma yaklaşacakları anlarda yaşanır, komşular duyar, çocuk uyanır korkusu bayanları bu tepkiye iter. Trabzon jigolo siteleri partnerlerinin hiçbirinin sahip olmadığı bir şeye sahip olduğum için şanslısınız. Benim evim ses yalıtımlı olduğu için çığlıklarınızı içinizden geldiği kadar fazla ve yüksek oktavda atabileceksiniz ve size hiçbir şey mani olmayacak. Sizi ne komşular ne de çocuklarınız duymayacaklar.

Hizmetimde her detayın ve konforum düşünüp, sağlandığını göreceksiniz. Evim çok kompleks bir kaliteye sahip özel bir sitede bulunuyor. Sitede açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, spor salonu gibi geldiğinizde yararlanabileceğiniz sayısız konfor bulunuyor. Ayrıca büyük bir arazide ve tamamen müstakil villalardan oluştuğu için kimse kimseye karışmıyor ve bu siteye dışarıdan yabancı birinin girmesi ya da birinin girerken göze batması mümkün değil çünkü site merkezi bir yerde değil, gözlerden uzakta ve doğayla iç içe sayılır. Trabzon jigolo sitesi çığlıklarınızı özgürce atabilmeniz için beni karşınıza çıkardı. Özgürce çığlıklarınızı atmayı özlediyseniz, fırsatı değerlendirerek bir gece misafirim olun ve sesinin kısılana kadar çığlıklarınızı atın.

Sayısız heyecana aç olduğunu söyleyerek arayışta olan jigolo arayan bayanlar ilişkilerimle iliklerine kadar rahatlamayı başardı ve adıma rahatlatan Tolga olarak dilden dile dolaşmaya başladı. Jigolo görüşmelerini birbirlerine tavsiye eden kadınların olduğunu ben böylece öğrenmiş oldum. Normalde kadınlarında aynı erkeklerin yaptıkları gibi ilişkilerini birbirlerine anlattıklarını ve bundan inanılmaz keyif aldıklarından habersizdim. Meğer kadınlar erkeklerden daha fazla bu muhabbetleri yapıyorlarmış ve birbirlerine jigolo tavsiyesinde bulunuyorlarmış. Ağzı sıkı olmayan ve yaşadığı ilişkileri anlatan bir partnerin adının dedikoducuya çıkacağını da anladım ve yaşadıklarımı kimseyle paylaşmadığım için mutlu oldum.

Kimse kalitesiz ilişkilere girmek için maddi zarar yaşamak zorunda değil. Özellikle de jigolo arayanlar bunu yaşamamalılar ve hep en iyileriyle görüşmeliler, bu yüzden ilan yayınlıyoruz ve en iyisi olduğumuzu savunuyoruz. Çok nadiren ilanlarda sizi yanıltmaya çalışan çömezlere denk gelebiliyorsunuz ve aldatıldığınızı hissedebiliyorsunuz. Ben ve bazı arkadaşlarım yeni hayata giren ve ilanlarında asılsız olaylar paylaşan bu şahısları tespit ettiğimizde onları arıyoruz ve kibar bir dille uyarıda bulunuyoruz. Eğer bu davranışından ısrarla vazgeçmediğinde ise bu sefer üslubumuzu değiştirerek gerektiği şekilde konuşuyoruz ve yine akıllanmazsa bu defa site yönetimiyle iletişime geçerek ilanın yayından kaldırılmasını talep ediyoruz ve sonunda sizi hak ettiğiniz kişilerle buluşturuyoruz. Bunu mesleğimize saygımızdan yapıyoruz.

Bu mesleğin seksle alakalı olması ahlaksız karakterlere sahip olmamızı gerektirmiyor. Kişiliğini bulamamış erkeklerin bu meslekte yeri olmadığını bilmelisiniz. Kişiliğini bulamamış kişiler bu nedenle başarısızlığa hep mahkum oluyorlar. Jigololar zevkin olmadığı bir dünyada yaşayamazlar, jigololar kadınlar olmadan var olamazlar. Kadınların gözüyle bakarsak, jigololar olmadığı zaman kadınların sekste mutlu olma oranları yerlerde sürünmeye başlar, buldukları erkeklerin yetersizliğiyle gerçek zevklerin nasıl bir his olduğunu unutmaya başlarlar. Artık bacaklarını açıp arasına bir erkekte soksalar bu ilişki normal gelmeye başlar. Ama seks tabi ki bu değil, seksin gerçekliğini, hazlarını ve heyecanlarını size unutturmamak için jigolo şirketleri ve jigololar var.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir