Jigolo siteleri 2021

Jigolo siteleri

Erkeksizlikten Ölenlere Jigolo Siteleri Hayat Verir

Bazı kadınlar erkeklere aşırı düşkün olurlar, erkek dendiği zaman tüm hayat duruverir ve tek önemli şey erkek olmaya başlar. Erkek düşkünü bayanları ikiye ayırabiliriz. İlk grupta erkeklere düşkün oldukları için sürekli erkeklerle zaman geçiren bayanlar, ikinci grupta erkeklere düşkün oldukları halde erkeklere yaklaşamayan bayanlar. İlk gruptaki bayanlar için hayat cennet gibidir, tam istedikleri gibi erkeklerle vur patlasın çal oynasın bir hayat yaşarlar, seks, eğlence ve diğer sosyal aktiviteler her zaman erkeklerle renkli bir şekilde yaşanır. Diğer gruptaki bayanlar ne yazık ki; tüm arzularına rağmen daha sade bir hayat yaşamak zorundadırlar ve erkeksizlikten can çekişirler. Erkeksizlikten ölenlere jigolo siteleri hayat verir.

Erkek düşkünü olduğunuz halde, erkeklere yaklaşmakta zorluk yaşıyor olabilirsiniz? Bu yönünüzün açığa çıkmasını ve çevrenizdekilerin yanlış fikirlere kapılmalarını istemiyor olabilirsiniz. Bizim için sorununuzun kökeni önemli değil, önemli olan sizin acilen bir erkeğe ihtiyacınızın olmasıdır. Bacak aranızdaki yangını söndürecek deneyimli bir erkeğin varlığından rahatsız mı olursunuz yoksa mutlu mu olursunuz. Jigolo ilanları bacak aranızdaki yangını deneyimleriyle söndürecek profesyonel seks erkekleriyle dolup taşıyor. Arzu ettiğiniz gibi hayatınızı yaşarken, diğer yandan da erkeklere olan düşkünlüğünüze çara bulabilirsiniz, deneyimli erkeklerle takılır, doyasıya eğlenir ve cinselliğinize yeniden hayat verebilirsiniz. Artık hiçbir kadın erkeksizlikten ölmek zorunda değil.

Jigolo arayan bayanlar asla erkeksiz kalmazlar, her zaman istedikleri renkli seks yaşamına sahip olurlar. Jigoloyla sürdürülen bir hayat diğer kadınların hayatından çok daha eğlenceli ve istikrarlı olur. Diğer kadınlar hayatlarında ara sıra kaliteli ilişkiler yaşarlarken, jigolo ilişkilerindeki kadınlar her ilişkilerinde kaliteli görüşmelerle hayatlarını güzelleştirirler. Her kadın bu hayata hemen giremez önce tabularından kurtulması gerekir, bunu başardığında ise önünde muhteşem bir seks hayatının kapıları açılır. Seks hayatı mutlu yürüyen bir kadın her şeyden mutlu olur, her şeyden zevk almaya başlar. Seks hayatında mutluluğu yakalayamayan bir kadın ise sürekli agresif olur, hiçbir şeyden zevk almaz, her şeyin kötü gittiğini ve bundan sonra da düzelmeyeceğine inanmaya başlar.

Jigolo arayanlar ilk deneyimlerinde bu ilişkileri yaşamak için kendileriyle ve tabularıyla çok mücadele ederler. Kendilerini önce hafif bir kadınmış gibi hissederler ve bu ilişkileri kendilerine yakıştıramazlar. Bu düşünceler hatalı düşüncelerdir ve bunu zamanla kendileri de anlarlar ve daha rahat şekilde jigolo ilişkilerine yönelirler. Ücretli ilişki yaşamanın bir aldatma olayı olmadığını, duygusal bir birliktelikle hiçbir alakasının olmadığını ilk görüşmede anlarlar ve daha keyifli ilişkiler yaşamaya başlarlar. Jigolo kiralayan bayanların hepsi bekar bayanlar değildir, aralarında evliler, sevgilisi olanlar, dullar, mutlular, mutsuzlar yani her kesimden bayanlar vardır. Bu bayanların tek ortak özelliği seks hayatlarının kalitesiz olmasıdır, jigolo kiralama seks hayatlarında heyecan arayan bayanların aradıklarına ulaştıkları bir ilişki türüdür.

Ücretli ilişkilerde çok aralara çıkmak istemeyen bayanlar jigolo ajansları ile gizli görüşmeler yapmaya başlarlar. Normalde jigoloları seksin dışında da bir çok aktivitede kullanma imkanları olduğu halde gizli kalmak isteyen bayanlar, bu erkekleri sadece seks partneri olarak kullanmayı tercih ederler ve ilişkileri otel odalarında gizlice yürütürler. Daha özgürlükçü düşünen ve özgür olan bayanlar ise jigololar ile eğlence mekanlarında, yemeklerde diğer sosyal ortamlarda dilediklerince eğlenirler, her şeyi paylaşırlar ve seks hayatlarını da otel odalarıyla sınırlandırmayarak daha özgür yaşarlar. Jigololar sizin sosyal durumunuza ve düşüncelerinize göre hizmet vermeye alışık olduklarında sizinle sadece otel odalarında görüşmeye veya her olayı yaşamaya normal gözle bakarlar. Jigolo ilanlarında da bu özelliklerini çoğunlukla yazılarıyla dile getirirler. Ne yapabildiklerini, nerelerde görüştüklerini, hizmetlerinde neler yaptıklarını bir, bir anlatırlar. Bu ilanlardaki bilgilerle bayanlarda isteklerini karşılayacakları erkeğe ulaşırlar.

Jigolo Nedir Bilenler Daha Mutlu Olurlar

Jigolo kelimesinden rahatsızlık hisseden birçok bayan var, o bayanlar için bir jigolo ile ilişki yaşamaktansa, on farklı erkekle sevgili ilişkisi yürütmek daha mantıklı gibi gelir. Aslında hayatınızda on değil yirmi erkek olsa bile tek bir jigolonun size yaşatacağı heyecanları o erkeklerde bulamazsınız. Jigololar neler yaparlar, görüşmeleri nasıl geçer, jigolo nedir bilenler daha mutlu olurlar ve daha renkli yaşamlar sürdürürler. Jigoloların size verecekleri tek yük maddi açıdan olacaktır, en azından maddi bir yük karşılığında harika kazanımlar elde edersiniz. Jigolo ilişkilerine terki gösteren bayanlardan biriyseniz, öncelikle bu ilişkileri yaşayanlarla ya sohbet edin ya da bu ilişkileri yaşayanların paylaşımlarını inceleyin, tek birinin bile bu ilişkilerden pişman olmadığını, hayatlarının eskisinden çok daha güzel yürüdüğünü görürsünüz.

Bu yazılarla kısmen de olsa jigolo nedir kısaca öğrenmiş olursunuz ve belki de bu ilişkiler üzerinde sahip olduğunuz ön yargılardan da kendiniz kurtararak daha renkli bir seks yaşantısına geçiş yapabilirsiniz. Seks hayatını psikolojiyi bile etkileyen bir olaydır. Psikologlar bir hastalarıyla sohbet ederlerken, sorunun kaynağına inmek için hastalarına öncelikle seks hayatlarının nasıl yürüdüğünü sorarlar, bunun nedeni seks hayatındaki olumsuzların birçok psikolojik soruna yol açmasıdır. Sürekli stres halindeyseniz, en küçük olaylarda bile sinir küpüne dönüyorsanız, sizin de seks yaşantınızda büyük olasılıkla sorunlar vardır. Bir jigolo sizi bu sorunlardan kurtarır, ruh halinizi düzeltir ve hep mutlu eder. Normal ilişkilerde de erkeklerle mutlu olduğunuzu iddia edebilirsiniz ama ara sıra bu erkeklerle sorunlar yaşadığınızda bir gerçektir ama jigololar ile ara sıra bile olsa, hiçbir şekilde sorunlar yaşamaz her zaman mutlu olursunuz.

Jigololar en gergin bayanlarla bile eğlenceli zaman geçirmeyi başarırlar, kendini rahatlatamayan ve gergin olan bayanlarla buluştuklarında, sohbetleriyle bayanı neşelendirmeye çalışırlar, eğlendirirler, bayan alkol kullanıyorsa alkolle rahatlatmaya çalışır hatta seks havasına sokmak için jigolo porno bile izletebilirler. Önemli olan randevuda bayanın her şekilde rahatlaması ve mutlu olmasını sağlamaktır, bunun içinde jigolo tüm yöntemleri kullanmaya hazırdır. Tabi bu zamanla oluşan bir tecrübedir, yeni jigololar ilk deneyimlerinde zor bir bayana denk gelirlerse büyük ihtimalle elleri ayaklarına birbirine girecektir ve randevularında başarısız olacaklardır. Deneyimli jigololar ise her şekilde zorlukların altından deneyimleriyle kalkmayı ve bayanı memnun etmeyi başarırlar.

Bu nedenle ilanlarda jigolo olmak istiyorum diyen ve bu yolda başarısız olan yüzlerce gencin ilanını görüyorsunuz. İstekli bir kadını genç bir erkeğin memnun etmesi her zaman kolaydır ama gergin bir kadını rahatlatıp, ilişkiye yönlendirmek oldukça zorlayıcı bir durumdur. Bu durumlarla karşılaşan gençlerin kendilerine olan güvenleri zedelendiğinde kolayca jigolo olma hayallerinden vazgeçebiliyorlar. Sonuç olarak jigolo ilişkilerinde bir bayanın olabildiği kadar kendini rahat bırakması gerekiyor. Bayan rahat olduğunda jigolo işinde çok daha başarılı olarak bayanı daha da mutlu bir kadın yapacaktır.  İlk jigolo randevusunu atlatan bir bayan için bundan sonrası çok daha kolay ilerlemeye başlar, yapılan diğer görüşmelerde bayanın da seks deneyimi artmaya başlar ve profesyonelleşmeye başlar, böylece iki seks ustası aynı yatakta buluşmuş olur ve yatak daha ateşli bir hale gelir.

Seks hayatı çok daha ateşli hale gelen bayan artık gülük ilişkilerde hiç tatmin olmamaya başlar, günlük yaşantılarında jigolo olmak gibi bir meziyeti olmayan erkeklerle mutlu olmaya çalışırlar ve yatakta mutlu olamadıklarını görürler. Öğrendikleriyle ilişkilerini canlandırmaya çalışırlar ama partnerleri bir jigolo kadar deneyimli olmadığı için kendilerini bir öğretmen gibi hissetmeye başlarlar. Sonunda aradıkları mutluluğu yatakta göremezler ve kendilerini yine bir jigolonun deneyimli kollarına atarak özledikleri seks kalitesine geri dönerler. Jigoloların hizmetleriyle tanışan çoğu bayan için durum neredeyse aynıdır, çoğu normal ilişkilerinde bu kaliteyi arar ve bulamadığı için jigololarına döner.

Jigolo Şirketleri İle Yatakları Renklenen Bayanlar

Jigoloların seks hayatında bu kadar etkili olacağını hiçbir bayan ilişki yaşamadan tahmin edemez. İlişki öncesinde mutlaka hayaller ve ümitler bu yöndedir ama her kadının içinde olsa, olsa ne kadar iyi olabilir, sonuçta yine aynı şeyler olacak gibi tereddütler vardır. İlişkiler yaşanmaya başladığında ise tüm hayaller ve ümitler fazlasıyla karşılanmış olur ve bayanların ön yargıları bir anda yok olur gider. Sekste profesyonelliğin ne kadar önemli bir etken olduğunu görürler. Jigolo şirketleri ile yatakları renklenen bayanlar, artık bu konuda ön yargılara bir daha kapılmazlar ve jigololar ile daha renkli seks hayatlarına kavuşurlar. Her zaman olmasa da arada bir, bir jigolo randevusuna katılarak kendilerini şımartmayı sürdürürler.

Bazen normal hayattaki birlikteliklerinde mutlu olamayan bayanlar, erkek arkadaşlarına bir jigolo başvurusu yap, en azından bir şeyler öğrenirsin gibi tepkiler vermeye başlarlar. Erkek bu sözlere bir anlam veremez, sonuçta sevgilisini mutlu edenin bir jigolo olduğunu bilmez, sadece bu sözlerin bir şaka olduğunu düşünür ve önemsemez. Oysa bu sözlerin altında ne küfürler, ne hakaretler vardır bir bilse, kendinin sekste ne kadar yetersiz bir erkek olduğunu bir anlaşa hemen gidip seks öğrenmeye ve sevgilisini mutlu etmeye çalışırdı. Bu duyarsızlık nedeniyle bayanlar isyan çığlıklarını her zaman içlerinden atarlar ve sonunda ya başka bir sevgilinin kollarında mutluluğu ararlar ya da bir jigolonun deneyimli kollarında kendilerini bulurlar. Bir jigolonun deneyimli kollarında kendini bula kadınlar he zaman daha şanslıdırlar, çünkü diğer bayanlar aynı sorunları yaşamaya devam ederken, jigoloları tercih eden bayanlar artık bu sorunlarla karşılaşmadıkları ilişkileri yaşamaya başlarlar.

Jigolo ilişkilerindeki heyecana doyan kadınlar farklı arayışlara yönelirler, bunun nedeni jigoloların hizmet kalitesinin düşmesi değildir, aksine bu ilişkiler bayana o kadar doyurucu gelir ki; bayan daha fazlasını merak etmeye başlar. Bu erkekler normal cinsellikte bu kadar zevk veriyorlarsa, diğer seks çeşitlerinde bayana ne gibi heyecanlar yaşatırlar onun merakı ile yanmaya başlarlar. Farklı ilişkileri yaşatan zaten iki üç kategori daha vardır, sırayla bu kategorilerdeki jigoloları aramaya başlarlar. Bu kategorilerde, sınırsız jigolo, BDSM jigolo ve Fetiş jigolo gibi seks erkeklerine ulaşırlar. Bu kategorilerdeki erkekleri sırasıyla denemeye başlayan bayanlar, özel hizmetlere jigolo arayan bayanlar sahibinden ilanlarıyla daha kolay ulaşırlar.

Ekstrem ilişkilerde bayanlar asla tahmin edemedikleri zevkleri yaşamaya başlarlar. Bu zevkler ilk başta büyüleyici bir güzellikte algılanırken zamanla bağımlılık yapmaya başlar ve normal cinsellik çok vasat bir ilişki gibi hissedilir. Artık bayan sürekli daha heyecanlı, daha heyecanlı diyerek son limitleri zorlamaya başlar. Bu hazların en iyisini yaşatacak erkeğe ulaşmak için bayan, twitter jigolo profillerini bile aramaya başlar. Ekstrem ilişkileri yaşamak deneyimli partnerler gerektirir ve bu hizmetleri veren partner sayısı daha az olduğu için ulaşmak ve uygun randevular almakta bazen zor olabilir. Ücretleri konusunda da kendinizi hazırlamanız gerekiyor, çünkü bu ilişkiler normal alıştığınız jigolo seanslarından daha yüksek ücretlere verilmektedir.

Jigolo Arayan Gizem Aradığını Buluyor

Sitemizi ziyaret eden bazı bayanlar hayatlarındaki değişiklikten o kadar memnun oluyorlar ki; bu memnuniyetlerini bizimle paylaşmak için bize mesajlar atıyorlar. İşte onlardan biri olan Gizem hanım, jigolo arayan Gizem aradığını buluyor ve bizimle mutluluğunu paylaşıyor. Bu paylaşımlardan bizde çok mutlu oluyoruz ve dönem, dönem bu masajları burada yayınlayarak size de bir fikir verebileceğine inanıyoruz. İşte Gizem hanımın bize yolladığı mesaj, umarız sizde ilerleyen zamanlarda Gizem hanım gibi sitemizde aradığınız her mutluluğu bulabilirsiniz.

Merhaba sevgili site yöneticileri, ben Gizem, 33 yaşında hayatında çeşitli çalkantılarla bazen mutluluğu yakalamış, bazen mutsuzlukla savaşmış güçlü bir kadınım. Seks hayatımı üniversite yıllarımda yaşamaya başladım ve oldukça hızlı bir şekilde gecelere uyum sağladım. Kadınlığımı doyasıya yaşarken, bir erkeğe aşık oldum ve evlendim. Canım cicim aylarımız çok ateşli geçiyordu, böyle sevişen bir erkekle hiç birlikte olmamıştım. Ben kendimi bir seks uzmanı gibi görürken, bu erkek beni adeta bir acemi durumuna düşürmüştü. Bilmediğim şeyleri bana yapıyor, her gece yaşattıkları ile başımı döndürüyordu. Aradan biraz zaman geçtiğinde eşim geceleri çok geç gelmeye başlamış ve beni de ihmal etmeye başlamıştı. Artık o ateşli seks hayatını haftada bir zor yaşıyordum. Bu durumda sinirimi bozmaya başlamıştı. Bir gün tartışmamız sırasında asıl mesleğinin jigololuk olduğunu bana söyledi. Jigololukta neydi, hiç duymamıştım. Jigolo nedir kısaca araştırmaya başladım ve hayatımın şokunu geçirdim.

Kocam bir erkek fahişeydi. Sürekli başka kadınları beceriyor ve onları mutlu ediyordu. Kendimi aldatılmış hissettim, artık ona eskisi gibi sevgiyle bakamıyordum ve ayrıldı. Erkekleri bir süre hayatımdan çıkardım. Bir müddet sonra bir başka erkeği hayatıma aldım ve seks yaşantımda yine çok hareketli anlar geçireceğimi düşündüm ama beklentimle alakası olmayan bir hayata başlamıştım. Bir posta, bazen iki posta sevişiyor ve uyuyorduk. Eski seks hayatımı özlemeye başlamıştım. Keşke kocamı olduğu gibi kabul etseydim, haftada bir kere olsa da o beni mutlu etmeyi başarıyordu. Sevgilime daha fazla dayanamadım ve ondan da ayrıldım, kaç defa ilişki yaşadıysan hepsinde aynı hüsranı yaşadım ve jigolo ilanları arasında kocamı aramaya başladım.

Jigolo siteleri arasında dolaşırken, buradaki erkekleri de incelemeye başladım, hepsi de muhteşem görünüyordu. Eski eşim buradan ayrılmıştı, bir türlü ona ulaşamıyordum ve artık azgınlıktan duvarları tırmalamaya başlamıştım. Sonunda ilanlardan birinde gördüğüm bir erkeğe telefon açtım. İlk görüşmemi evimde yaşamak istedim, sonuçta tanımadığım, ilk defa göreceğim bir erkekle cinsel ilişkiye girecektim ve kendimi güvende hissetmek en doğal hakkımdı. Aradığım kişi geldiğinde iki saatliğine bir ilişki yaşadım, geçirdiğimiz iki saatin sonunda yine aklımı alan anlar geçirmiştim. Demek jigololar gerçekten bir kadının nasıl mutlu edileceğini iyi biliyorlardı. Bu görüşmeden sonra haftada bir jigololarla görüşmeye devam ettim, bir yandan da eski eşime halen ulaşmaya çalışıyordum.

Eski eşim beni seviyordu ve ayrılık onu çok etkilediği için buradan ayrılmıştı, tüm numaralarını değiştirmişti ve onunla iletişim kurmamı engellemişti. Birlikte olduğum jigololardan bir jigolo nasıl müşteri ayarlar, yeni bir yere gittiğinde hangi adımları atar hepsini öğrenmiştim. Sonunda internet başında saatler harcayarak eşli eşimin jigolo ilanını buldum, Ankara’ya taşınmış ve Ankara jigolo olarak çalışmaya başlamıştı. Hemen uçağa atladım ve soluğu Ankara’da aldım. İyi bir otele yerleştim ve kocamı aradım, telefonda sesimi biraz değiştim, onunla pazarlık yaptım, beni bir müşteri sanmıştı ve aynı bana evliyken davrandığı gibi davranıyordu, bu konuya çok takılmadım, sonuçta işini yapıyordu.

Akşamüzerine anlaştık, gecelik görüşecektik ve otelin ismi ile oda numarasını verdim, onu odada beklediğimi söyledim. Heyecandan yerimde duramıyordum, sonunda aylardır aradığım adam kapıyı çalmıştı, aniden ikilemde kalmıştım, kapı açarsam ya bana kötü davranırsa ya da kapıyı açtığımda sevinecek miydi? İnceldiği yerden kopsun artık dedim ve kapıyı açmaya karar verdim. Kapıyı açtığımda acayip şaşırdı, gözleri büyüdü ve parladı, yüzünde hafif bir gülümseme belirdi. Merhaba seni özledim dedi ve bana sarıldı, oturduk tam iki saat konuştuk, başımdan geçenleri hiçbir şeyi değiştirmeden aynen anlattım. Onu Ankara jigolo sitesi ilanlarından bulduğumu ve aylardır onu aradığımı anlattım.

Hayatıma kaç erkek girdi, kaç tane jigolo ile seks yaptığımı hepsini anlattım, anlattıkça biraz kızardı ama sonuçta o da farklı kadınlarla her gün birlikte oluyordu. Tekrar onu istediğimi söyledim, onu olduğu gibi kabul edebileceğimi anlattım. İsterse Ankara’da bile yaşarım dedim. Kabul etti ve yeniden evlendik. Şimdi her zamankinden daha mutluyuz, meğer ilk evliliğimizde çok profesyonel görünmemek için benden bazı şeyleri gizleyerek seks yapıyormuş. Artık daha özgür ve kendini tutmadan ilişkiye giriyoruz. Beni de sınırsız seksin meraklısı haline getirdi. Artık Ankara’da yaşıyoruz Ankara jigolo ilanları ile o kendine müşteriler buluyor, çalışmadığı zamanlarda da beni eskisinden daha da çok mutlu ediyor. Tüm kadınlara tavsiyem, kendilerine bir jigoloyu koca yapamıyorlarsa, en azından onlarla ara sıra ilişkilere girerek kendilerini mutlu etsinler.

Jigolo Siteleri Arayanlar Sitemizde Her Heyecanı Buluyorlar

Gizem hanımın yaşadıkları oldukça ilginç bir hayat hikayesi, bu oldukça sıra dışı hikayede en azından jigoloların bayanları hep mutluluğa ulaştırdıklarını görüyoruz. Bize gelen mesajlarda buna benzer o kadar fazla hayat var ki, inanamazsınız. Bazılarında jigololar tüm sorunlara çözüm oluyor, bazılarında kadınlar yeniden hayata tutunuyorlar. Hepsinde bir tatminsizlik ve mutsuzluk varken, sonunda hep mutlu son olan hikayeler ortaya çıkıyor. Biz sürekli jigoloların hayatınıza getirecekleri heyecandan ve diğer artılardan bahsediyoruz ama bunları yaşayanların anlattıkları hikayelerle, bizim anlattıklarımız arasında çok fark var. En azından gelen mesajlarda bir yaşanmışlık ve gerçek hayattan kesitler olduğu için kişiler bu hikayelere daha çok güveniyorlar. Jigolo arayanlar sitemizde her heyecanı buluyorlar ve bunları bizimle paylaşıyorlar. Size bir ziyaretçimizden gelen bir mesajı daha paylaşmak istiyoruz, ismi Perihan ve oldukça iyi bir konumda kendisi,  Perihan hanım gerçek ismini ve yaşadığı şehri kimliğini gizlemek için değiştirmeyi uygun görmüş, bizde kendisine saygı duyarak mesajını yazdığı şekilde paylaşıyoruz.

Merhaba millet, ben büyük bir şehirde bir, çok büyük bir firmada yöneticiyim. İsmim Perihan, 41 yaşındayım ve bekarım. İki defa evlilik geçti başımdan ve bir daha evlenmeyi düşünmüyorum. İlk jigolo deneyimimi 30’lu yaşlarımın başlarında yaşamıştım, o zaman ikinci evliliğimi yapmak üzereydim ve kendime bir bekarlığa veda partisi vermek istedim. Rasgele bir adamla ilişki yaşamak yerine bir profesyonelle ilişki yaşamaya karar verdim ve evlenmeden bir iki gün önce bir jigolo ajansı ile iletişime geçtim. Ajan verdiğim tarihte ve saatte bana bir kişi gönderdi tam istediğim kalitede bir parti ve seks gecesi geçirdikten sonra evlendim. Jigolo ilişkisinde yaşadıklarımın tadı damağımda kalmıştı. Bir müddet sonra aynı ajansı bir daha aradım ve çalıştığım şirket binasına bir jigolo daha getirttim.

Bu sefer ofisimde çılgın birkaç saat yaşamıştım. Eve geldiğimde eşimle aramda bazı sorunlar yaşanıyordu, bu yüzden sürekli eve geç giderdim. Eve geç gelmelerim de problem olmaya başladığında eşime beni mutlu etmeyi başar, bende eve erken geleyim dedim. Aslında adamcağız elinden geleni yapıyordu ama kapasitesi o kadardı. Seks deneyimi çok yoktu, seksi idare eden bendim zaten. Çok uğraşıyordu ama beni bir türlü tatmin edemiyordu. Sonunda birbirimizi rahat bırakmaya karar verdik, o kendi hayatını yaşıyordu, bende jigolo şirketleri ile daha içli dışlı olmaya başlayarak, daha renkli bir hayata doğru ilerliyordum. Kimse kimseye karışmayınca da öncekinden daha rahat hareket etmeye başlamıştım, jigololarla her ortama girmeye başlamıştım.

Belirli bir camiadan olduğunuz zaman hayatınızdaki çalkantıları çok gizli tutamıyorsunuz, sürekli farklı erkeklerle ilişkide olmam ve halen evli bir kadın olmam nedeniyle dedikodu gazetesi beni haber yapmaya başladı, hareketli hayatım sonunda eşimin kulağına kadar gitmişti. Benim başıboş hareketlerim adama ağır gelmişti ve benden ayrılmıştı. Bu beni hiç üzmedi aksine oh be dedirtti, şimdi daha rahat davranabilirdim. Jigololarla artık evimde de görüşebilirdim. Jigolo sitesi sayfası artık bilgisayarımda hep açık duruyordu. Canım sikişmek istediğinde hemen oradan bir erkek çağıyordum evime. Hayat bana güzeldi, jigoloların kaliteli hareketleri beni her anlamda tatmin ettiği için artık özel hayatımın her adımında yanımda bir jigolo görmeniz mümkündü. İş gezilerine bile jigololarla gitmeye başlamıştım. Şimdi bile hayatımda jigololar bana zevk vermeye devam ediyorlar. Tüm mutsuz bayanlara, mutluluk arıyorlarsa bir jigolo tavsiye ediyorum. Bir psikoloğa verecekleri parayı, bir jigoloya versinler, en azından çok daha çabuk mutlu olmaya başlarlar, paraları da boşa gitmemiş olur.

Jigolo Ajans Sitelerinde Aradığınız Heyecanlara Ulaşacaksınız

Cinsel hayatta heyecan aramak suç değildir, aksine kalitesiz bir hayatı çekmeye çalışmak büyük bir suçtur. Her hayat çok değerlidir ve bu hayatı en güzel şekilde yaşamak gerekir. Bazı şeyleri değiştirmeye gücünüz yetmeyebilir ama gücünüzün yettiği şeylerde de harekete geçmemek sizin hatanızdır. Seks hayatınızda örneğin heyecan yoksa ve siz halen bunu düzeltmeye yönelik bir adım atmamışsanız bu sizin suçunuzdur, bir başkasının değil. Haklı olduğumuzu düşünüyorsanız ve artık bir şeyler yapmaya çalışacaksanız, jigolo ajans sitelerinde aradığınız heyecanlara ulaşacaksınız. İlanlarda seks hayatınıza heyecan getirecek onlarca, yüzlerce erkekle karşılaşacaksınız. Belki ilk ziyaretinizde bir erkeği aramaya cesaret edemeyeceksiniz ama en azından bu konuda bir şeyler yapabileceğinizi ve erkekleri nerede bulabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız.

Jigolo olmanın ceza olmadığı gibi ilişkiler yaşamanın da bir cezası yoktur, aksine jigolo ilişkilerinin hep size kazandırdığı bir ödülü vardır. Bu ödüllerin en bazında artık seks yaşamınız kaliteli olmaya başlamıştır, sürekli tatmin olduğunuz ilişkiler yaşamaya başlarsınız ve daha birçok ödül kazanırsınız. Jigolo randevuları kendinizi şımartmanın en zevkli yoludur. Kişiler kendilerini şımartmak için üç tatile çıkarlar, evde hiç bir şey yapmadan otururlar, sinemaya giderler ya da farklı şekillerde kendilerini şımartırlar ama en zevkli olanı ve tatmin edici olanı yaptığınız aktiviteleri bir jigolo ile gerçekleştirmektir. Jigoloların eşlik edeceği her aktivite çok daha zevkli olacaktır, eğlenecekseniz, eğlenmeyi bilen insanlarla zaman geçireceksiniz, sevişecekseniz sevişmeyi bilen insanlarla sevişeceksiniz. Jigololar eğlenmeyi de bilirler, sevişmeyi de bilirler, size de arzuladığınız her şeyi yaşatabilirler. Daha ne olsun ki; bir erkek sizi mutlu ediyorsa, hem de çok fazla mutlu ediyorsa ve karşılığında sizden sadece bir miktar para alıyorsa, bu parayı ödemelisiniz. Parayla saadet olmaz sözünü kim söylediyse hayatına bir jigolo sokmadığı belli.

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir