Jigolo Sitesi Üyelik

Jigolo Olmak

Yurtdışında daha rahat bir şekilde ifade edilen jigololuk, ülkemizde halen gizli bir şekilde yürütülüyor. Geleneksel ve dini formlardan kaynaklı olarak gizli tutuluyor. Ve bu gizlilik internet ortamında da kendini göstermiştir. Jigolo olmak isteyenlere:

  • Gizliliğe bir hayli önem veren jigolo siteleri eşlik eder.
  • Sitelere üye olan beyler seks partneri arayan kadınları bekler.
  • Kadınlarla iletişimin ve görüşmelerin gizli tutulmasına özen gösterilir.

Sadece jigololar değil bayanlar da görüşmelerin gizli kalmasını dikkate alır. Bu neden güvenliğe ve gizliliğe önem veren ajanslar talep görüyor. Ve de ajansları web siteleri sayesinde jigololuk daha kolay şekilde icra ediliyor.

Jigolo Nasıl Olunur?

Jigolo olmak için uygun fiziksel özelliklere sahip olmak gerekir. Çünkü kadınlar standart erkek tiplerinden sıkılmış ve daha karizmatik olanları seçmekte. İlk başta dikkate alınması gereken hususlar:

-Fizikleri: Fiziksel özelliklerine güvenen beyler jigolo olabilir. Mesela uzun boylu, kaslı ve karizmatik olanlar öne çıkmıştır. Kısacası çoğu kadının beğenisini toplayacak kadar yakışıklı olanlar talep görür.

-Hizmetleri: Beyler kadınların isteklerine yanıt verir ve onları memnun etmeye çalışır. Verilecek olan hizmette de jigoloların öne çıkmasında etkili. Bu aşamada seksi, kibar ve saygılı erkekler dikkatleri üzerine çeker.

Jigolo Sitesi Üyelik

Belirttiğimiz özellikler dahilinde jigolo olmak için harekete geçilebilir. Mesela güvenilir ajansları öğrenmek ve üyelik açmak gerekir. İlk etapta hesabınız açılır ve profil düzenlemelerine geçilir. Beyler:

  • Beğeni toplayacak fotoğraflarını eklemeyi ihmal etmez.
  • Fotoğrafların yanı sıra sekse dair kısa açıklamalara yer verilir.

Mesela kadınlarla iyi iletişim kurduklarını, özel fantezilere açık olduklarını ya da cinsel birliktelik mutluluğu vaat ettiklerini öğrenirsiniz. Bu detaylar ile erkekler arasından tercihte bulunmak ve görüşmeye geçmek uzun sürmez.

Jigolo Erkekler İle Randevu

Gizli görüşmelerin akabinde randevuya geçilebilir. Erkekler randevu için kadınları davet edebilir. Ancak genelde bayanların davet etmesi ve bu yolla birlikteliğe geçilmesi dikkatlerden kaçmıyor. Hatta otel görüşmelerini talep edenler de mevcut.

Randevu dahilinde erkekler tüm hünerlerini sergiler. Hoş ve bakımlı olan beyler kadınlara büyük bir haz verir. Ve bu haz birliktelik ile doruklara ulaşır.

0 thoughts on “Jigolo Sitesi Üyelik

  • uzun süre beraberlik yaşamak ve seks için görünümüne dikkat eden bakımlı bir bayannla arkadaşlık kurmak istiyorum telim ara veya mesajla telefon numaranı gönder ben arayim

  • 21 yaşındayım 1 senedir fitnes ile ilgileniyorum 1.75 boyum esmer ve geniş omuzlara sahibim çok değişik fantezilerim vardır can yakmayı seviyorum kendine güvenen (. ) burdan ulaşa bilirsiniz 😉

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir