Jigololardan Beklenen Hizmetler

Jigolo Olmak İstiyorum

Para karşılığı seks yapmak isteyen erkekler jigolo sitelerine başvuruyor. Sitelerin sayısı gün geçtikçe artış göstermiş ve bu durum talebin de fazla olduğunu gözler önüne sermiştir. Jigolo olmak istiyorum diyen erkekler de talebe karşılık kendi profilleri ile sitelere dahil oluyor. Bunun için:

  • En popüler ve güvenilir siteler göz önünde bulundurulmalı.
  • Yasal jigolo siteleri kadınların tercihi olduğu için öne çıkmıştır.
  • Kendine güvenen erkekler de yasal ve popüler sitelerden şansını deniyor.

Sitelerin temelde jigolo ajansları tarafından yürütülmesi söz konusudur. Ajanslar da belli başlı şartlar üzerinden erkeklerin kayıt işlemlerini kabul eder. Mesela fiziksel özelliklerini dikkate alarak beyleri kabul edenler mevcut durumda.

Jigololar Nasıl Olmalı ?

Jigolo olmak istiyorum diyen herkes ne yazık ki bu mesleği icra edemez. Çünkü gerek ajansların gerekse kadınların aradığı bazı özellikler mevcut. Ve bu özelliklere sahip olanlar kabul edilir. Örnek vermek gerekirse:

-Görünüm: İlk başta görünümleri dikkate alınır. Mesela uzun boylu, renkli gözlü ve kaslı erkekler her ajansın tercihi halinde. Yakışıklı ve karizmatik erkekler tercih edildiği için başta dış görünüme dikkat edilmeli.

-Duruş: Asil ve saygılı bir duruşa sahip olan beyler de öne çıkmıştır. Yine kadınlar iletişim kurduktan sonra bu detayları dikkate alır. Örneğin iletişimi güçlü ve samimi olan beylerin tercih edildiği açık durumda.

Jigololardan Beklenen Hizmetler

En başta seks deneyimleri fazla olan erkekler seçiliyor. Cinsellikte kendine güveni tam olan beyler başı çekmekte. Jigolo olmak istiyorum diyen erkekler başta seks hayatını bir gözden geçirmeli. Devamında:

  • Sekse dair bilgi ve birikime sahip olan başvurabilir.
  • Kadınların isteklerine karşılık verecek olan erkekler harekete geçebilir.
  • Saygılı ve kibar erkekler profillerini sunarak kadınları bekleyebilir.

Jigololar İle Nasıl İletişime Geçilir?

Jigolo siteleri sayesinde iletişime geçmeniz uzun sürmez. Bu yolla tüm iletişim numaraları sıralanır ve tercih ettiğiniz beyefendi ile görüşmeniz sağlanır. İletişim kadınların erkekleri tanımada dikkate aldığı hususlar arasında. Çünkü sadece fotoğraflar güven vermez. Bayanlar güven veren, samimi ve kibar erkeklerden tercihte bulunmak için iletişim kurmak ister.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir