Jigoloların Özellikleri Nelerdir ?

Jigolo Ne Demek

En başta sağlıklı olan erkeklerin jigolo olarak hizmet verdiğini belirtmek gerek. Jigolo ne demek sorusuna karşılık olarak, para karşılığında verilen cinsel hizmetler demek yanlış olmaz. Beylerin vermiş olduğu bu hizmet kadınların mutluluğu ve hazzı üzerine kuruludur. Şöyle ki:

  • Evli kadınlar eşlerinden göremedikleri cinsel performansı bu yolla gidermek ister.
  • Dul ya da bekar kadınlar da cinsel deneyim için bostancı escort jigololara başvurur.
  • Yalnızlıktan sıkılan ve arkadaş arayan bayanlar da jigololarla görüşür.

Kısacası jigoloların vermiş oldukları hizmet son derece geniş kapsamlı. Gerek psikolojik gerekse cinsel açıdan kadınlara iyi geldikleri açık durumda. Bunun için bir hayli talep gören jigololar, ajanslar eşliğinde gözler önüne seriliyor.

Jigoloların Özellikleri Nelerdir ?

Jigolo ne demek öğrenenler ajanslara göz atabilir ve tercihini bu şekilde yapabilir. Öyle ki cinsellik birliktelik için ilk etapta fiziksel özellikler dikkate alınır. Haricinde erkeklerin yaklaşımları da önemli. Mesela:

-Fizikleri: En başta söylediğimiz gibi sağlıklı olan erkekler jigolo olabilir. Yapılı ve yakışıklı olmaları da ekstra güven verir. Kendine güveni tam, yakışıklı ve kibar erkekler başvuruda bulunur.

-Özellikleri: Saygılı tavırları ve anlayışlı olmaları da kadınların hoşuna gider. İletişim halindeyken bunları tartan kadınlar erkeklerden seçimini yapar. Ve de görüşme için gün ile saate karar verilir.

Jigololar İle Nasıl Buluşulur?

Ajansların gizli duvarları sayesinde jigololar ile iletişime geçmek zor değil. Jigolo ne demek öğrenen bayanların ilk tercihi yasal ve güvenilir ajanslar oluyor. Bu yolla iletişime geçilir ve görüşmeye karar verilir. Buluşma için:

  • Mümkünse erkeklerin evlerinde görüşmeye karar verilebilir.
  • Kadınlar daha güvenilir geldiği için kendi evlerine de davet edebilir.
  • Son olarak bazıları otel görüşmelerinde ortak noktaya varır.

Bu şekilde tarih ve saat belirlenir. Görüşme tarafların ortak kararına göre gerçekleşir. Ve de her iki tarafın bakımına dikkat etmesi istenir.

Jigolo Ücretleri Nasıl?

Bakımlı, sağlıklı ve karizmatik erkeklerin fiyatları yüksek. Temelde sağlıklı olması beklenen erkekler farklı fiziksel özelliklere sahip. Bu durum fiyatların de değişmesine etki eder. Sonuç olarak net bir fiyat almak isteyenler beylerle iletişime geçmelidir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir