Konya Jigololuk Sitesi

Sekste kendine güvenen ve kadınların dilinden anlayan beyler, jigolo siteleri arasından tercihte bulunarak harekete geçiyor. Yani sitelere başvuruda bulunanlar ve seks hizmeti sunanlar bir hayli fazla. Üstelik Konya jigololuk sitesi gibi ayrı kategorilere de yer verilmiştir. Şöyle ki:

·         Beylerin başvuruları alınır ve şehirlere göre sergilenir.

·         Tecrübeli, genç ya da olgun olarak da sıralamalara yer verilir.

·         Kimileri fiyatlara göre de sıralamalara yer vermiştir.

Tüm bu özel sıralamalar kadınların işini daha kolay hale getiriyor. Bayanlar kendi şehirlerinde bulunan, yaşıtı olan ya da eğitimli beyleri seçmekte zorlanmıyor.

Jigolo Kayıt Bilgileri Nelerdir?

Konya jigololuk sitesi içerisine göz atmak isteyenler başta kayıt olmalıdır. Hem beyler hem de bayanlar adına ilk şartın kayıt olduğu açık durumda. Neyse ki form kısa tutulmuş ve ücretsiz olarak sergilenmiştir.

Jigolo olmak isteyenler kayıt sırasında isim, mail adresi ve şehir gibi talep edilen detayları sunmalı. Neticesinde kaydı onaylanan beyler giriş yapabilir. Üye olan kadınlar da jigolo profillerine göz atarak aralarından tercihini yapabilir.

Jigoloların İletişim Bilgileri Nasıl?

Mail ya da telefon numarası üzerinden iletişime geçilebilir. Yukarıda belirttiğimiz gibi Konya jigololuk sitesi tarafından bu bilgiler gözler önüne serilir. Sıralanan bilgiler ile:

·         Taraflar görüşme sağlar ve sorularına bu yolla yanıt bulur.

·         Seks hizmetlerine dair görüşme gerçekleşir ve istekler ifade edilir.

·         Kadınlar varsa cinsellikle alakalı şikayetlerini dahi dile getirebilir.

Neticesinde ise alınacak olan hizmetlere karşılık fiyatı belirlemek mümkün olacaktır. Fiyatları da dikkate alan bayanlar reel görüşmelere karar verir.

Konya Jigolo Hizmetleri Nelerdir?

Hizmetler sadece sekse dair verilmez. Haricinde arkadaş arayan yani yalnızlıktan kurtulmak isteyenler de bu yönde tercihini yapar. Şefkat duymak ve ilgi görmek isteyen bayanlar soluğu jigoloların yanında alıyor. Çünkü kadın ruhundan anlayan ve kibar olan beyler, bayanların iyi hissetmesine olanak sağlar.

Konys Jigolo Ücretleri Nasıl?

Seks hizmetleri taleplere göre şekillenir. Aynı zamanda saatlik olarak verilen hizmette süre göz önünde bulundurulur. Beyler partnerlerinin yaşını da dikkate alarak hizmet verir. Ve de tüm bu unsurlara bağlı olarak net bir fiyata karar verilir.  

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir