uşak dul bayan

Sinop Jigolo Olmak İçin İletişim

Sinop jigolo olmak için iletişim kanallarını hemen tercih edebilme şansınız bulunmakta. Erkeklerin özellikle genç olanlarının jigololuk mesleğine yönelmeye başlaması hiç de şaşırtıcı bir durum değil. Çünkü bu işin getirisi çok fazla. Hiçbir masrafı da söz konusu değil. Ancak belli kriterlerin olduğunu hemen hatırlatmak lazım. Bunlara tam bir uyum şarttır.

Jigolo Olmak İçin Nasıl İletişim Kurulur?

Sinop jigolo olmak için iletişim kurmanın çok zor olmadığını hemen söylemek lazım. Bunu online site üzerinden ve birkaç dakika içerisinde tamamlama şansınız her daim var. Buna göre hemen form olarak bilinen ilgili alanı doldurmanız şarttır. Bunların başında ise isim ve soyadının yazılması gelir. Bunu yapmanızın ardından size ait olan ve yeni çekilmiş bir resmi site üzerinden yollamanız gerekmekte. Aynı zamanda iletişimi sağlayabilmek adına cep telefonu, email gibi bilgilerin girilmesi çok önemlidir. Tüm bunların ardından bir değerlendirme süreci başlar.

Jigolo Olma Şartları Nelerdir?

Sinop jigolo olmak için iletişim çerçevesinde sürecin bitmesiyle beraber belli şartların olduğunu hemen hatırlatmak lazım. Buna göre beylerden istenen ilk şey 18 yaşından büyük olmaktır. Aksi halde başvurunuzun kabul edilmesi kesinlikle söz konusu değildir. Bunun yanı sıra beylerin temizliklerine kesinlikle dikkat etmeleri şarttır. Seks hususunda daha önce deneyim sahibi olan erkeklerin jigolo olarak çalışmaları çok zor değildir.

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir