van jigolo 2021

Van jigolo

Aşk Çocuğu Van Jigolo Asım

Bazı kişiler aşk yaşamak için yaratılmışlardır. Onların hayatlarında aşk olduktan sonra başka hiçbir şeyin eksikliğini hissetmezler. Bilhassa romantik insanlar tam anlamıyla aşk insanları olurlar. Romantik insanların yemek alışkanlıkları ve eğlence alışkanlıkları normalden biraz daha sakin, kaliteli ve duygu yüklü olur. Romantik insanların düzenledikleri yemek organizasyonları ve eğlence organizasyonları çok çılgın olmaktan ziyade birbirleriyle anı paylaşacakları düzeyde yaşanır ve çok aceleci davranışlar hiç görülmez. Sohbetler seviyeli ve duygu yüklüdür, gösterilen ilgi samimi ve sıcaktır. Eğlenirken abartılı gürültülü ortamlar yerine sakin romantik ortama sahip bir bar ortamı seçilir, maksat gürültü yüzünden sohbetin bölünmemesini sağlamak ve samimiyet arttırmaktır. Seksteki anlarında diğer kişiliklerden farklı olduğunu bir gerçektir. Romantikler aceleci davranışlardan hoşlanmadıkları için, jigolo ararlarken de romantik ruhu olan partnerlere bakmaya çalışırlar, duygusal birini bulamadıklarında ancak diğer seçenekler şans elde ederler. Ben aşk çocuğu Van jigolo Asım, duygusallığın değerli bir erdem olduğunu biliyorum ve bende bu kişiliğimin değişmemesi için uğraşıyorum.

Bu meslekte beyler kolaylıkla sahip oldukları kişiliği değiştirmeye başlayabiliyorlar, özellikle de maddi rahatlama yaşandığında bu daha kolay hale geliyor. Van jigolo siteleri hızla gelirini düzeltmeye çalışan gençlere şans tanıdığı için bazen beyler erken yaşlarda maddi rahatlığa ulaştıkları için ve birazda görgüsüzlükten yollarını kaybedebiliyorlar. Bir jigolonun yolunu kaybetmesi hizmetini de birdenbire etkilemeye başlar, jigolo gece hayatında artık hareketlerine dikkat etmediği için her gün daha yorgun uyanır ve performans kaybetmeye devam eder ve sonunda mesleği terk etmekten başka çaresi bulunmaz. Bu kişilikle de bağlantılıdır, kişiliği erken yaşta oturmuş bireyler öyle kolayca yoldan çıkmazlar, kendilerini bu etkilerden korumaya çalışırlar ve bunu başarırlar. Hayat şartları beni erkenden olgunlaşmaya zorladığı için maddi rahatlık ya da çılgın ilişkiler gibi olayların etkileriyle yoldan çıkmayacak kadar kişiliğim sertleşmişti. En zor şartlarda bile romantik ruhumu hiç kaybetmedim, bazen zorlu dönemler atlattım, o dönemleri atlatırken bile duygusal ilişkilerime önem veren biriydim. Romantik insanların birine bağlanması ve ona tutkuyla sahip olmaya çalışması da daha kolaydır. Jigololukta iki duygusal kişinin de birbirlerine bağlanmaları ve diğer ilişkilerden daha uzun görüşmeler yaşamlarının hatta bazen ilişkinin boyutunun ticari noktadan uzaklaşıp sadece duygusal hale gelmesi de bu nedendendir.

Van jigolo sitesi duygusal ilişkilerimi daha fazla yaşamama neden oluyor, kalbi kırılmış ve bir yara bandı arayan bir bayan gördüğümde anında ona duygusal olarak bağlanmaya başlıyorum. Benimle sürekli görüşmesini sağlamak için ikinci görüşmeden itibaren ücretimi indirmeye başlıyorum, ufak hediyeler almaya başlıyorum. Müşterime bildiğiniz bir sevgili duygusallığında yaklaşmaya başlıyorum. Bu duyguları hissetmeye başladığım bayanın evli olması ya da bana aynı şekilde karşılık vermemesi beni genellikle kırmıyor ama karşılık verip benden yararlanmaya çalışan bazı bayanlarda oluyor, genellikle de egoist kişiler bu konuda acımasız oluyorlar ve kalbimi kırmak için ellerinden geleni büyük ustalıkla yapıyorlar. Kalp kırmak çok kolaydır ama sürekli kalp kırıklığı yaşamış birinin kalbini kazanmak, onu tekrar yumuşatmak giderek zorlaşmaya başlar, be duruma gelmemek için elimden geldiğince kırılmamaya ve yaptıklarının onlar için doğal davranış biçimi olduğunu düşünerek kendimi rahatlatıyorum. Şu an yazdığım bu konuya çoğu kişi yabancı olacak ve neler anlattığımı hiç önemsemeyecekler hatta belki bazıları dalga bile geçecek ama duygusallık işte nerede olsak duygularımızı gizleyemiyoruz ve içimizdeki hemen ortaya dökmeye başlıyoruz.

Romantik bayanlar duygusal kişiliğimi öğrendiklerinde uzun sohbetlerle gecemize başlıyorlar, sohbeti genellikle bir kafede veya iyi bir pastanede yapıyoruz, sonra Van’ın meşhur restoranlarından birine romantik mum ışığında bir yemek yemeğe gidiyoruz. Saatlik randevu alan bir romantik bayan hiç görmedim, hepsi de gecelik dopdolu ilişkiler istiyorlar, bende aynı fikirleri taşıdığım için tüm duygularımla bayanların yanında bulunarak onlara eşlik ediyorum. Bir kadının şımarması bana hiç tuhaf gelmez, şayet ilgim o bayanı şımartmaya yetiyorsa aksine sevinirim. Romantizm duygularım daha lise aşklarımı yaşarken de vardı arkadaşlarım kafelerde diskolarda takılırken, ben kız arkadaşlarımı pastanelere, özel yemeklere götürmeye çalışırdım. O yaşlardaki kızlar açısından ben okulun en sıkıcı tiplerinden biri olarak görülüyordum ama hatayla bir kız benimle çıkmaya başladığındaysa, ilgi gösterme şeklime, onlardan faydalanmamaya çalışmama, mutlu etmeye çalışmama çok şaşırıyorlardı. Çoğunlukla ilk öpücüğü onlar veriyorlardı ve devamını yaşamak isterlerse de, ilk adımı yine onlar atıyorlardı. Van jigolo ilanları içinse aynı şey imkansız burada ilk adımı beni arayarak siz atıyorsunuz, sonraki her adımı ben atıyorum ve gecenizi güzelleştiriyorum. Burada sıkıcı erkeklere yer olmadığını biliyorum, bende sıkıcı biri değilim sadece lise döneminde kızlar için öyle görünüyordum.

Hard seks romantizmi öldüren bir ilişki, gurup seks ise zaten romantizmin asla görülmediği bir grup toplantısıdır, seks oyunları olabilir, bazı fetiş oyunlarda romantik gecelere eklenebilir ama BDSM bu gecelerde asla düşünülemez. Anal seks duygusal kadınlar içinde istenilen bir ilişki türüdür, sonuçta zevk alma meselesi, bazen vajinal seks ağır basar, bazen anal zevkler daha ağır basabilir ve bayan bu yasağını kaldırabilir. Bunları açıklayarak aslında seks hizmetlerimin sınırlarını da açıklamış oldum. Jigolo olmak yüzlerce bayanın duygusal yönlerini keşfetmemi sağladı ve daha iyi bir partner oldum. 24 yaşımdayken ilk ücretli ilişkime girmiştim ve profesyonellikten uzak bir birikimle ve tecrübeyle ilerlemeye başlamıştım. Her buluşmadan iyi gözlemler yaparak çıkmaya çalıştığım için her buluşma benim açımdan bir eğitim gibiydi. Duygusal kadınların görüşmelerdeki ruh halleri de çok değişkendir, bakarsınız bir görüşmede çok mutludurlar ama bir sonraki görüşmelerinde, özel yaşamlarında yaşadıkları bazı sorunlar yüzünden çok kırılgan bir ruh haliyle yanınıza gelmişler. Bu durumda aynı kadını ikinci defa görmüş olmanıza rağmen ik i farklı hizmet şekliyle bayanın karşısına çıkmanız gerekir. Mutsuz bir kadın mutlu bir kadınla aynı ortamlarda keyif alamaz, mutsuz kadınları rahatlatacak özel ortamlar hazırlamalısınız, ben tüm bu incelikleri gösterebildiğim için şu anki yerimdeyim ve size huzurlu hissettiren, mutlu hale getiren görüşmeler sunuyorum.

Bu Gece Siirt Jigolo Sadık’la Hayallerine Ulaş

Çıkmaya başladığınız kişiden beklentiniz her zaman çok yüksek olur, onun size değer verdiğini hissetmek, sizi şımartacak ufak sürprizleri yapmasını, sekste başınızı döndürmesini çok istersiniz. Çok hoşlandığınız sebebiyle bir şans tanıdığınız bu kişi o şansını kullanamayarak sizi hep yarı yolda bırakmaya başlayınca sizin de artık o şahıstan beklentileriniz tükenmeye başlar. Sen en güzeli hak etmeyen adamlara şans vermeyi bırak veya beklentide bulunma ya da kötü sürprizlerle uğraşıp durmaktan vazgeç ve bu gece Siirt jigolo Sadık’la hayallerine ulaş. Mutlaka sizin de arada bir gönlünüzden konuşmasından giyimine, eğlencesinden sevişmesine kadar dört dörtlük biriyle vakit geçirmeyi istemiyor mu? Bu gecelerin değerini bildiğim için zamanımı kalitesiz flörtlerle geçirmek yerine, özel gecelere hasret kadınlarla geçirmeyi daha doru bularak jigolo hayatında birde ben şansımı denemek istedim. Gençlerin yaşantılarındaki birliktelikler dışarıdan ne kadar hızlı ve eğlenceli gibi görünüyor olsa da aslında kalitesiz beraberlikler yaşıyorlar ve kaliteli bir beraberliğin nasıl şekillendiğini, neler kazandırdığını bilmediklerinden bu durumdan da bir rahatsız duymadan günlerini gün etmeye devam ediyorlar.

Benimde üniversiteli günlerimde bir farkımın olduğunu belirtemeyeceğim, çıtır kızlarla geceyi gündüze karıştırıyor, gezip tozup, eğleniyor ve fırsatları boşa harcamadan, şehvetle seks yaşıyorduk. Söylediğim gibi kaliteli birlikteliğin ne olduğundan habersiz olduğumuz için, içinde bulunduğumuz kalitesizlikten hiç rahatsız değildik. Aynı standartlarda flörte devam ediyorduk. Son yılımda, biraz sıkıştığım için bir desteğe ihtiyacım vardı ve bunu bana Siirt jigolo siteleri vermişti. İlk aylarda yine kalitenin ne olduğunu tam anlamamıştım çünkü bir saatlik ilişkilerin çok kaliteye ihtiyacı olmuyordu, daha çok hızlı seks ve orgazmdan ibaret randevularda kaliteyi anlamıyordum. İlk uzun randevuyu alan kişi yaklaşık elli yaşında dayanmış ama bunu ne fiziğiyle, ne de davranışlarıyla hiç belli etmeyen bir bayandı, dışarıdan bakanlar, sohbet edenler bu kadın için en fazla otuz beş diyebilirlerdi. Bu bana göre çok özel bayanla akşamüzeri beş civarlarında hoş bir kafede buluştuk, elli yaşında olduğunu sohbetimiz sırasında söylediğinde kesinlikle benimle kafa buluyor diye düşünmüştüm ve çok üzerinde durmamıştım, gereken iltifatları falan yapmış sohbete devam etmiştim.  İlk bir saati çok keyif alarak geçirmiştim ama önümde daha neredeyse on iki saatlik bir hizmet beni bekliyordu.

Bu kadar zaman nasıl geçecekti? On iki saat boyunca ben ne yapacaktım? Ben alışmıştım bir saat git seviş, en fazla iki saat git seviş gel keyfine bak. Ama şimdi bir haftalık ilişkimi bir geceye sığdıracaktım. Tedirgin olmaya başlamıştım ve bunu dışarıya belli etmemek için mücadelemi veriyordum. Saat yediye gelirken rezervasyon saatimiz yaklaşıyor çıkalım istersen dedi, şehir dışında hoş bir yerde yemek rezervasyonu yaptırmıştı, gittiğimiz ortamlara göre kadının kişiliğini çözmeye çalışıyordum ama bir bistrodan kalkıp, şehir dışındaki hoş bir et restoranında yemeğe gelmiştik, eğlence kısmıyla ilgili planını şimdiden merak etmiştim, bakalım beni ne bekliyordu. Neyse ki çabuk ortama alışabildiğim ve sohbette sıkıntı çekmediğim için zaman hızlı geçiyor ve kadınında benden sıkılmadığını anlayabiliyordum. Eğlence içinse daha da uzağa hiç bilmediğim bir kulübe gittik, sanıyorum artık Siirt sınırlarında değildik. Kulüpte bayan genç kızlara taş çıkaracak cinsten eğleniyordu, içkilerimiz boşaldıkça yenisi geliyordu, her şeyi geçip şimdi ne iş yaptığını merak etmeye başlamıştım. Bana ödeyeceği paranın herhalde on katını daha şimdiden harcamıştı. Siirt jigolo sitesi tarihimde ilk kez paranın su gibi harcandığı bir geceye şahit oluyordum. Bayan telefonda nerede ilişkiye gireceğimizi hiç konuşmamıştı, otele gideceğiz diye düşünüyordum ama yine bu güzel bayan beni yanıltmayı başarmıştı.

Siirt’teki otellerin ortamı genellikle çok uygun değil, o yüzdende ben çoğunlukla Siirt jigolo ilanları açıklamalarımda evimde de hizmet veriyorum diyerek belirtirim ki, bayanlar bu yönden rahatlık hissetsinler. Belki de benim evime gitmek isteyecek diyerek kendimi yeniden eğlenceye odakladım. Gece ikiyi geçiyordu, gidelim artık yorulmaya başladım deyince gülmekten yarılacaktım, elli yaşındaki bir bayan yaklaşık dokuz saattir hoplayıp zıplıyor, eğleniyordu ve o kadar saatin ardından yorulmaya başladım diyordu.  Ben şimdiden sabahın nasıl olacağını hesaplamaya başlamıştım, herhalde sabah bitmiş olacağım diye düşünüyordum çünkü bu bayan hiç tükenecek biri gibi durmuyordu, sabaha kadar hızlı tempomuz sürecek gibiydi. Arabasını ben kullanıyordum, dönüş yolunda tam benim evin yoluna girecektim ki; soldan devam dedi, on dakika sonra çok lüks bir site önünde bu siteye gir otoparka park et dedi. Arabayı park ettim ve evine çıktığımızda ağzım açık kaldı. Saray yavru büyüklüğünde bir ev ve bu ev saray kalitesinde döşenmişti. Bir şeyi kırarsam herhalde bir yıl ödemek için çalışmam gerekir diye düşünmeden duramadım, her yer antikalar ve pahalı eşyalarla doluydu. Rahat ol, biraz sonra zaten istemesen de rahat olmak zorunda kalacaksın dedi ve müziği açıp, beni ayağa kaldırarak dans etmeye başladı. Dans ederken elleri boynumda ve bedenimin üst kısmında dolanıyordu.

Dansı sürdürürken beni öpüyor ve dokunuşları daha şehvetli hale geliyordu, bayanın o dokunuşları tüm yorgunluğumu unutturmuş, beni azdırmıştı, dans ederken penisimin irileştiğini ve bayana temas etmeye başladığını hissettim, bayanda bunu hissetti daha fazla yaslanmaya başladı. Elleri yavaşça daha aşağılarda dolaşmaya başladığında bende artık bayanın boynunu öpmeye göğüslerini sıkıştırmaya başlamıştım, o sırada oral sekse hangi arada geçtiğimizi hatırlamıyorum, kendimi atmış dokuz yaparken bulduğumda artık zevkten başım dönüyordu. Sabah yedi civarlarında penisim bayanın vajinasındayken ikimiz birden uyuya kalmıştık. Uyandığımda hala üstümdeydi, bilirsiniz erkekler sabah uyandıklarında penisleri genellikle sertleşerek uyanırlar, en azından ben öyle uyanıyorum. O sabahta öyle uyanmıştım ve tüm gece şehvetiyle beni saran mükemmel bir kadın vardı üzerimde, aletim kalkmışken bir defa daha vajinasını ıslatmaya başlamıştı. Bayan uykusunun arasında bile penisime sürtünüyordu, yarı uyur, yarı uyanık bir defa daha ilişkiye girdik ve duşumu aldıktan sonra oradan ayrıldım. Mükemmel seksi hayatımda ilk kez görmüştüm ve yaşamıştım. Bunu daha fazla yaşamam gerekiyor diye tüm gün düşünmüştüm ve o gece tüm eksiklerimi de görmüştüm. Eksiklikleri telafi etmek kolay olmuştu, istekli olunca zorluklar aşılmaz gibi görünmüyordu bende kolayca eksiklerimi telafi ederek özel ilişkileri yaşamak için uzun randevulara başladım. Jigolo olmak şimdi artık daha anlamlı hale gelmişti benim için, bundan öncesini yaşanmamış olarak kabul ettim ve sonrasını mükemmel yaşamaya başladım.

Azeri Kocaeli Jigolo Azad Sizinle Ülkeye Alışıyor

Merhaba yahşi bayanlar, ben Azad, 28 yaşındaki Azeri bir gencim. Sizin ülkeniz, benim ülkem diye bir ayrıma girmek istemiyorum, sonuçta farklı topraklarda aynı kökü paylaşan iki milletiz. Beş senedir Azerbaycan’dan uzaktayım ve Türkiye’de Kocaeli’nde yaşıyorum. Kocaeli benim merkez bölgem, arada bir yerlere giderek on beş gün bir ay kalarak ülkeyi geziyorum. Gideceğim şehirle ilanımı on beş gün öncesinden yayınlamaya başlıyorum ki; oraya gittiğimde sizinle ilişkilerim hızlıca başlayabilsin, gelmeden önce zaten genellikle üç dört günlük randevularım belirlenmiş oluyor ve oraya geldiğimde, hem şehri geziyorum, hem sizlerle eğleniyoruz. Azeri Kocaeli jigolo Azad sizinle ülkeye alışıyor. Yeni seyahatimi yapacağım şehri açıklama zamanım geldiği için ilanı değiştirdim ve gideceğim yerin kategorisinde de paylaştım. Neredeyse her iki ayda bir yeni bir şehri ziyaret ediyorum ve sıradaki yer Balıkesir ve ilçeleri. Kocaeli başlı başına bir sanayi şehri ama Türkiye’nin güzelliklerini merak etmeden duramıyorum, senede bir çakacağım tatilde bir işe yaramayacağı için mecburen hem iş, hem eğlence, hem gezi formatlı bir yöntem geliştirdim. Keyifli ve farklı bir çalışma stili, Kocaelili bayanlar artık bu sistemime alıştılar, aradıklarında önce ne zaman geliyorsun diye soruyorlar ve buradayım dediğimde şaşırıyorlar.

Başka birinin bu türden bir sistemle çok başarı sağlayacağını düşünmüyorum, bayanların beni ısrarla tercih etmelerinde neden öncelikle kişiliğim yüzünden ararlar, eğlenceliyimdir, gırgır şamata olduğunda aniden bir ortamda kahkahalar havaya yükseldiğinde bilin ki; ortada bunu neden olan kişi benimdir. Kocaeli jigolo siteleri zamanı geldiğindeyse biraz daha oturaklı davranmaya başlarım, özellikle ilk göreceğim bayanların yanına geldiğimde asla cıvık hareketlerde bulunmam, bakarım bayanın kişiliği ve ruh hali neyi kaldıracak durumdaysa ona göre kendimi ayarlarım. Şivemim ve diksiyonumun da farklı oluşu bayanları çeken özelliklerimde, Azeri Türkçesi farklı ve bazı kelimeleriyle kulağa farklı ve komik geldiği için bayanlar özellikle beni soru yağmuruna tutarak konuşturabildikleri kadar uzun konuşturmaya çalışırlar beni. Bu kadar düzgün yazan biri nasıl düzgün konuşamıyor diye sorarsanız, bu yazı ben söylüyorum arkadaşım sizin Türkçenize çevirerek yazıyor ben yayınlıyorum. Normal alıştığım şekilde yazmış olsam anlamak için bir Azeri’den yardım almanız gerekirdi. Beni tanımadan aramayacağınız için artık tercüman yöntemiyle kendimi tanıtayım dedim. Karşılıklı sohbetimizde anlaşamadığımız bir konu olmuyor, kendimi düzgünce ifade edecek kadar artık sizin Türkçenize de aşina olmaya başladım.

İlk günlerimde beni görecektiniz, gülmekten bayılır ne sevişebilir, ne dans edebilirdiniz. Sadece sen konuş ben güleyim derdiniz. Çoğunlukla da, ilk zamanlarımdaki buluşmalarda gecenin üçte ikisinde sadece kahkaha olurdu üçte birinde seks. Benim amacımdan azıcık uzak randevu türleri olsa bile eğlenceli yönüyle en azından beni tatmin eden görüşmeler oluyordu. Olduğum kişilik nedeniyle bir bayan tam üç günlük randevu istemiş ve beni Afyon’daki lüks bir kaplıcaya götürmüştü. Kaplıcada çamur banyosunda geçirdiğimiz kahkaha dolu anlar, sıcak havuzlardaki erotik anlar sanıyorum unutulmaz görüşmelerim arasındaki yerini hep koruyacaktır. Enden geldin Kocaeli jigolo sitesi seni cezbetti diye meraklananlarda oluyor. Özel bir neden yok, sadece sosyal medyadan tanıştığım Kocaelili bir hanımefendi vardı, ben aslında buraya onunla arkadaşça tanışmaya gelmiştim. Bu şehirdeki zengin kesimde oldukça tanınmış bir bayanmış, benim içinse sadece sosyal medyadan bir arkadaştı. Çevresindeki herkes ikiyüzlülük ve menfaat peşinde koşarken, ben çevresinde ona karşı doğal davranan ve bir beklentisi olmayan tek insandım. Kim olduğunu ve konumunu anladığımda bile davranışlarım hiç değişmemiz, olduğum şekilde davranmayı sürdürmüştüm. Bu hanımefendiyi daha da fazla bana yöneltmişti ve aramızda bir ilişki doğmuştu.

İlişkimiz mükemmeldi ama çevresi tarafından çok yadırganıyordu, yabancı, kültürel açıdan da farklı biriyle nasıl olurdu da ilişkisi olurdu. Tüm çevresi ayaklanmış ve huzur kaçırmaya başlamışlardı. Yönettiği şirket sonunda ona ya aileni ya Azad’ı seçeceksin dediğinde çaresiz kalmıştı, beni de çaresiz bırakmıştı. Ülkeme artık dönmeyi istemiyordum, burası çok farklı ve içten bir yer olarak görünmüştü gözüme ve arkadaşımın evinden ayrılarak bir süre uygun bir pansiyonda kalmaya başladım. İş araştırmalarımı sıklaştırmıştım ve uygun bir iş ararken bir yabancının iş bulmasındaki zorluğu yaşamış oldum. Pansiyonda yaşamak, üç öğün dışarıda yiyip içmek giderek zorlamaya başlamıştı, acil şekilde nakit akışına ihtiyacım vardı. Artık ne iş olsa yaparım abi durumundaydım, bayanla girdiğim ortamlardan gördüğüm jigololar aklıma gelmişti ve onları düşünerek Kocaeli jigolo ilanları kelimelerini arama motoruna yazmaya karar verdim.  Gördüğüm bu erkekler bir holdingin yöneticisi ya da iyi bir şirketin sahibi değillerdi ama onlardan biri gibi VİP ortamlarda takılıyorlardı. Ben onların yarısı olmaya razıydım. Çok meşakkatli bir dönemden geçeceğimi biliyordum ama artık mücadele zamanıydı, biraz içimde intikam hissi oluşmaya başlamıştı galiba, beni çevrelerine layık görmeyen insanların burnunun dibinde olmak onları kıskandırmak istiyordum.

Jigolo başvurusu tamamlandığında Kocaeli ile yetinirim sanıyordum, her insan gibi senede birkaç gün tatil yaparım, biraz rahatlayıp dönerim diyordum ama gördüğüm yerlerin güzelliği beni büyüledikçe bu artık sürekli gezme ihtiyacı haline dönüştü. Tabi düzgün ve belirgin bir gelirim oluşuncaya dek bu isteğim içimde saklı kaldı. Bir yıl sabırla bekledim, zaten zevkli olan cinsel yeteneklerimi daha da zevkli hale getirdim, sonrada artık ben bir dolaşayım diyerek yakın illerden başlayıp böyle maceralara atıldım. Zorlayıcı nedenler olmadıkça gezileri hiç yarıda kesmedim. Kış aylarında özellikle kış turizminin ağırlıklı olduğu yerlere giderek hizmet veririm, yaz aylarında ise yazlık bölgeleri merkezim belirlerim. Senede dört beş il gezdiğim oluyor. Bu hayata girmek zorunda kaldığımda önceleri çok çekiniyor ve mesleğim duyulmasın diye her gizliliği sağlıyordum ama şimdi sadece sizin gizliliğinizi düşünüyorum, beni burada kimse tanımıyor ki. Eski sevgilimin çevresine karşı olan kinimden de içimde eser kalmadı, o zaman kimden neyi saklayayım dedim ve bana meslek soranlara çekinmeden mesleği jigololuk diye cevap vermeye başladım. Kocaeli akşamlarında gırgır şamata, bol kahkaha ve bol, bol zevk almak istiyorsanız, bence bunu muhakkak istersiniz, o zaman arayın da hemen tanışacağımız ortamı seçelim.

Dokunuşlarıyla Heyecanlandıran Sakarya Jigolo Cavit

Dokunmadan seks olmaz ama maalesef sadece boşalmak isteğiyle bunu yapan sayısız insan biliyorum, çoğunlukta da beylerin bu konudaki standartları oldukça düşük seviyelerde olabiliyor. Bayanlardaysa bu neredeyse çok az hatta yok denilecek kadar az sayıda kadında görülen bir davranış. Bir süre göz göze bakışmadan tensel temas kurmadan, öpüşüm koklaşmadan yangından kaçar gibi cinsel ilişkiye girmek nedir anlamıyorum ve buna anlamda veremiyorum. Ben ateşli dokunuşlarıyla heyecanlandıran Sakarya jigolo Cavit, 30 yaşındayım, çok duyarlı olduğum bir konuyla söze başlayayım dedim. İlişkilerimde bahtsızlığımdan olsa gerek, hayatımda hiç öyle şehvetli, seks için ölen bir kadınla ilişki kuramadım. Şansıma sevişmeyi bile zoraki yaşayan, hemen içine gireyim de boşaltsam derdinde olan kadınları den getirdim. Seksi berbat bir erkek olmuş olsaydım derdim ki, ben bu işi beceremiyorum, hatunlarda benden kurtulmak için hemen işlerini bitirmek istiyorlar ama öyle biride değilim, aksine mükemmel sevişen, kadınına değer veren, sekste kadının düşündüğü için muameleyi zengin tutan ve geç boşalan biriyim. Seks için gerekli tüm meziyetlerin mükemmellerine sahibim ama nedense azgınlığımdan yararlanacak kadınları bulmakta başarısızım.

Ben atın ölümü arpadan olsun cinsinden biriyim, o yüzden de sekste öyle ıvır zıvır ilişkileri artık denemeye karşı çıkarak Sakarya jigolo Siteleri hayatımı daha anlamlı hale getirsin diye ilan yazıp yayınladım. Anlık bir karardı, amacım adam gibi seksti ve seksi yerinde yaşamak doğrudur diye düşünerek hiç inceleme teşebbüsüne girişmeden aldığım bir karardı. Hayatımda sadece kalitesiz ömür geçirmeye giren kişilerden artık uzak durmaya kararlıydım. Ücretli seksi tercih edenlerin hepsinin yalnızlıktan yakındıkları için bu ilişkilerde olmadıklarını bilmeniz lazım, çoğu benimle aynı konudan derdi olan kişilerdir, aradıkları bir tek kaliteli bir doyumdur ve bunu verecek erkeklere ulaşmaktır. Ücretli partnerlerle görüşmek elbette etkili bir çözümdür ama her gece bunu gerçekleştirmek çok zordur, ancak kalbur üstü bir tabakadan olacaksınız ki, her gecenizi bir profesyonelin koynunda geçirme imkanınız olsun, eğer bu maddiyat yoksa ya belli günlerde bunu yaşarsınız ya da benim yaptığımı yapıp, ücretli birini tutamıyorsanız, ücretli biri olur ve sizi kiralamalarını beklersiniz. Ben o zamanlardaki gelirimle ancak haftanın sadece bir gecesinde böyle bir konfor yaşayabilirdim ve bu bana yetmezdi, ben her akşam ateşli bir kadınla zamanımı geçirmekten yanaydım ve bunu kiralayarak elde edemiyorsan, kiralamaya gücü yetenlerle görüşme yapmaya başlamalıyım demiştim.

Çoğu erkek bir Sakarya jigolo sitesi yaşamını düzlediğinde içi umutlu dolu olur ama bende böyle bir umuttan eser yoktu, çünkü aynı şansızlığımın yine devam edeceğini düşünüyordum. Ümidini yitirmiş kişilerin içindeki ümit tohumlarının yeniden yeşermeye başlaması oldukça zor olabiliyor, ben ilk görüşme deneyimimde bile umutsuzluk içinde müşterime gitmiştim. Önceden hayalperest biri olmadığım için belki de o günlerde bu kadar ümitsizdim. Görüşmeye girdiğimdeyse on dakika sonra ümitsizlik yerini ümide bırakmaya başlamıştı çünkü istediğim şehveti yaşamaya başlamıştım. Neredeyse on belki de on beş görüşme tamamlayana kadar artık hayatımın böyle kaliteli geçeceğinden emin değildim. Görüşme sayısı çoğaldıkça ümidim dağ gibi yükselmeye başlamıştı. Cinsel yaşamı sonunda hal ettiği güzellikte yaşamayı bilen kadınlarla ilişkide bulunduğum için tahmin edeceğinizden çok daha fazla mutluyum. Tüm bu stresi yaşadığımda daha yirmi dört yaşında toy denilebilecek yaşlardaydım. Normalde olgun erkeklerin daha temkinli oldukları düşünülür ama ben o yaşta daha temkinliyken şimdi deneyimlerimle daha pervasız ve rahat biri haline geldim. Özgüvenin insan kişiliğini böyle etkileyip, güçlü adımlar attığını başkasında görsem ne kaygısız adam derdim ama deneyim insana bunu yaptıracak kadar özgüven kazandırıyormuş.

Seksteki bazı özel pozisyonların gerçekleştirmenin uzmanlık gerektirdiği aşikardır. Pozisyonlar gibi dokunuşlarında uzmanlık gerektirdiğini kimse düşünmez, akıl fikir sadece farklı pozisyonlara gider. Oysa dokunuşlarla karşı cinsi kışkırtmak, şehvetini ateşlemek pozisyonların selameti için daha önemlidir. Sevişirken bayanlara dokunmayı olabildiğince uzatmayı sevdiğim için, ön sevişme cinsellikte en zevk aldığım süreyi kapsar. Böyle düşünen bir erkeğin, sevgilisi tam tersi olduğunda cinsel yaşamında yaşadığı sorunları bir düşünün. Tam sevişmeye başlıyorsunuz, gözlerinizi kapatmış partnerinizin bedenini keşfetmenin tadını alıyorsunuz, o sırada partnerinizi cinsel birleşmeye geçiyor ve hayallerinizi yıkarak ilişkiyi olması gerekenden yarı yarıya daha kısa süre yaşatıyor. Uzun bir cinselliğin hasretini çektiğinizi düşünüyorum. Böyle bir hasret hissi yaşadıysanız, beni en yakından anlayacak kişiler sizsiniz ve neden jigololuğa karar verdiğim konusunda da beni anlayabilir ve bana hak verebilirsiniz. Kaliteli cinselliği bulmak için hayatını değiştiren bir erkekten sıradan bir seks hizmetiyle görüşmeyeceğinizi bilmelisiniz. Benim eksikliğini hissettiğim olayların hiç birini şu an Sakarya jigolo ilanları sayfamdan görüştüğüm hanımlara yaşatacağım beklenmemeli. Niyetim ve hedefim, hep en iyisi olmak, en iyisini yaşatarak bayanları hep mutlu kadınlar yapmak.

Renkli cinselliğimi bir fazla renkli halde yaşatmak niyetiyle bir dönemde jigolo porno randevularımda vazgeçilmez tekniklerimin öğreticisi olarak çok yararlı olmuştu. Ne kadar performansımla kendimi yeterli görüyor olsam bile, bilmediğim şeylerin olduğunu düşünecek kadar akıllıydım ve bunları öğrenmeliydim. Haklıydım bildiklerim seksin ancak yarısıymış ki; bu konuya geçmişte çok zaman ayırdığım halde ancak yarısında ustalaşmıştım. Artık kalan yarısında da jigolo yaşantımda ustalaşacaktım. Seks türlerinde çok yelpazemi genişletmek istemedim. Hayatımı seksi öğrenerek geçirmek istemiyorum, zevk alarak geçirmek istiyorum. Bu nedenle sadece doksan dokuz pozisyon bana yeterde artar demiştim. Doksan dokuz pozisyonu bildiğinizde seks inanılmaz kaliteli yaşanıyor, birde üstüne azıcık seks oyunu veyahut fantezi serpiştirdiğinizde akıl almaz şekilde yaşanmaya başlıyor. Klasik sekiş sıkıcı bulanların fikirlerini alt üst edecek bir deneyimi kaçırmak inanın sizin kaybınız olur, siz beni aramasanız da ben yine beni arayan biriyle o geceyi bu akşam yaşayacağımı, bu akşam o zevkleri tadacak ve fikirleri değişecek olan o bayan neden siz olmayasınız.

Pozisyonlarla Show Yapan Bolu Van Jigolo Suat

Bolulu hatunlar bulunduğun jigolo sitesiyle zevk alacakları muhteşem ötesi bir dünyayla tanışacaklar. Burada seks yönleri ve diğer özellikleriyle çok zengin birikime sahip erkek ücretli partnerler ile inanılmaz geceler geçirirsiniz. Bazı erkekler size bu zevki ayaklarınızı yerden keserek size bu istisnai zevkleri tattırırlarken, benim gibiler aynı zevkleri yaşattıklarında sizi kanatlandırırlar ve bulutların üstüne çıkarırlar. Ben pozisyonlarla Show yapan Bolu jigolo Suat, Olgun bayanlar, seks performansları çok yükseklerde olması nedeniyle gençlerle seksi uygun görüyorlar. Ellili yaşlardaki bir erkeğin iki postayı tamamlaması bile çoğunlukla mucizeyken, gençler için iki posta ön atıştırmalık gibidir. Mesele gençlerde genellikle deneyim eksikliğidir, enerji var, istek var ama deneyim yoktur. Bazılarımız ise seks makinası olmaya hevesli olduğumuz için seksi daha kolay kapar ve zenginleştiririz. Ben o nedenle benim hizmetimle paralel hizmetler verenlere özel yetenekli kişiler diyorum. Gençliğime rağmen, bayanlarla geçirdiğim zaman hep birinci kalite hizmetler olarak yaşanır. Gencinden, olgununa görüştüğüm her kimse, her ne istiyorsa bende bulabildiği için memnuniyet yüzdem %100’dür.

Genç gruptaki jigolo birini arayan bayanlar sürekli olgunlar değiller, hızlı geceleri istekle bekleyen genç hanımlarda kaçamaklarında gençlerle eğlenmeyi severler. Olgun bir partneri rakı balığa götürdüğünüzde evet size gerçekten kaliteli zaman geçirtecektir ama hızlı bir kulüpte eğlenelim dediğinizde o biraz onu zorlayacaktır. Oysa genç Partnerden rakı balıkta da, bistro kafede de veya geç saatlerde şehirdeki en hızlı kulüpte bile hız kesmez, yanındaki kadını eğlendirebilir. Her Bolu jigolo siteleri müşterisi en iyi erkekle görüşmeye çalışıyor, o nedenle açıkça belirteyim benim çok arayanım oluyor ve sizi özellikle özel günlerde ve hafta sonlarında azıcık bekletebiliyorum. Tanımayanlar beklemeye değse bari diyecekler, emin olun beklemeye değecek bir erkeğim. Yaş 24, üç yıllık sürekli profesyonel deneyimimi göze alırsanız ve öncesinde yaptığım çılgınlıkları da bu deneyimlere eklerseniz ortaya seksin duayeni olmayı başaran genç bir ücretli erkek çıkar. Deneyimlerime rağmen şımarık biri değilim, kimisi bu kadar erkenden başarılı olduğunda kişiliği bozulur ama ben hep doğallığımı koruyabildim. En iyisi olduğumda bile her zaman tanıdığınız Suat olmayı sürdüreceğim.

Hangi saatlerde randevunuzu istiyorsanız benden alabilirsiniz, belirli saatlere takıntım yok, yirmi dört saatin dilediğiniz diliminde buluşabiliriz. Süreside önemli değil, önemli olanın sizin kendiniz için ayırabildiğini süre. Çoğu ücretli Partner, sizi kendine uydurmaya çalışıyor ve sizi bazen hiç gerekmediği halde gereksiz riskleri almaya zorlayabiliyor. Bu olmamalı sizi ve güvenliğinizi düşünerek esnek yapılarının olması gerekir. Saatler konusundaki esnekliğim birçok ateşli hanımın işine geliyor, kendilerini güvende hissettikleri saatlere kolayca randevu alabildikleri benimle randevulaşmayı daha uygun görüyorlar. Bolu jigolo ilanları özellikle son üç yıldır kendim gibi olabildiğim, davranabildiğim tek yer. Burada kendimi hür ve dizginlenemez hissediyorum, karşımdaki kadınlarında şehvetli hisleri olduğu müddetçe beraber dilediğimizi yapabildiğimiz ortamlar oluşturuyoruz. Seks ilişkilerinde benim görüşüm iki tarafında aradığını bulabilmesi çok önemli, tek tarafın sadece eğlendiği, kendini tatmin ettiği bir görüşme sanıyorum dayanılmaz hislerin uyanmasına neden olur. Ben özelimde tatmin olamadığım bir ilişkinin içimde rahatsız uyandırmasına müsaade etmiyorum, o ilişkiyi çok sürdürmeden hemen son bulmasını sağlıyorum ve bir sonraki ilişkide şansımı deniyorum.

İlişkilerdeki bu tek yönlü olaylar herkesin karşına çıkabilen problemler, bu nedenle çoğunlukla ilişkilerde mutluluklar eşit paylaşılmıyor. Kadın kavalyesinin yanında sadece yatağa girdiğinde değil, her saniye özel olduğunu hissetmeyi hayal eder, benim için kadın en özel varlıktır ve erkek hayatında bir kadın olmadığında hayattan hiç zevk almaz, o yüzden jigolo ol sıradan biri ol kadınlara değer ver, mutlu ol. Davranışlarımın içtenliğiyle, kendinizi birlikteliğimizin tüm saniyelerinde özel hissedeceğiniz bir randevuya katılmanız için sizinle görüşmek istiyorum.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir