aksaray dul bayan

Yasal ve Güvenilir Jigolo Ajansları

Jigolo Nedir Kısaca

Jigolo, para karşılığında seks hizmeti sunan erkeklere denir. Daha çok yaşça büyük kadınların jigololardan seçimini yaparak görüşmeleri esas alınır. Haricinde evli bayanlar da eşlerinden göremedikleri ilgiyi bu yolla gidermek ister. Jigolo nedir kısaca ifade etmek gerekirse:

  • İlgi ve alaka görmek isteyen kadınların başvurduğu beylerdir.
  • Belirli bir ücret karşılığında seks partneri olan erkeklere jigolo
  • Saatlik, gecelik ya da günlük olarak partner tercihinde bulunmanız sağlanır.

Kadınlar sadece seks ihtiyaçlarını gidermek için jigololara başvurmaz. Kendini yalnız ve mutsuz hissedenler de tercihi bu yönde yapar. Ve birkaç gün dahi zaman geçirmek istediği beyleri seçerek kiralar.

Jigolo Kiralanan Siteler

Belirli bir ücrete yer verildiği için kiralama adı altında hizmet verildiği açık durumda. Jigolo nedir kısaca merak edenlere, seks hizmeti sunan erkeklerin kiralanması demek yanlış olmaz. Kiralama için de:

-Siteler: Bu alanda hizmet veren sitelerin sayısı bir hayli fazla. Gizli bir şekilde hizmet verenler tercih ediliyor. Bunun için de yasal olanlar tercih edilir ve gizli faaliyetlerinden faydalanılır.

-Başvurular: Başta erkeklerin jigolo kayıt işlemlerine geçmeleri beklenir. Bu yolla hazırlanan profillere bayanlar göz atmak ister. Yine göz atmak ve tercihte bulunmak için bayanların da kayıt açmaları gerekir.

Yasal ve Güvenilir Jigolo Ajansları

Jigolo nedir kısaca öğrenenler merak duygusunu gidermek için ajansların sitelerine göz atabilir. Bu sayede seks hizmeti sunan erkeklere göz atılabilir. Aynı zamanda iletişime geçilebilir. Ajanslar arasından da güvenilir olanları seçmek önemli. Bunun için:

  • Uzun süredir faaliyet gösterenler daha fazla tercih ediliyor.
  • Tavsiyelerden yola çıkarak ajanslar arasından seçiminizi yapabilirsiniz.
  • Başvuru sırasında ücret talep etmeyenler öne çıkmıştır.

Ücretsiz ve güvenilir bir şekilde başvurulara yer verilir. Arkasından erkekler sıralanır ve iletişim bilgileri gözler önüne serilir.

İstanbul Jigolo İlanları 2020

İlanlar sayesinde beylerin dış görünüşlerine bakabilirsiniz. Mesela bu yolla size yakışıklı ve karizmatik gelenleri seçmeniz uzun sürmez. Devamında ise iletişime geçerek tanıyabilirsiniz. Mesela samimi, güvenilir ve saygılı jigololar bu yolla anlaşılır. Anlaştığınız beyler ile gerçek bir buluşmaya karar verebilirsiniz.

One thought on “Yasal ve Güvenilir Jigolo Ajansları

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir